kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielhaker    6891

Waldek to wielka kupa złomu i rdzy nic więcej, a 30 to traktorek o którym może tylko pomarzyć właściciel Władka

 

Władek nadaje się jedynie czereśnie zrywać bo jest wysoki,ale za to wywraca się na kretowiskach złom jeden, gruchot

Ja nawet marzyć o niej nie chcę bo wystarczy nieco dołożyć i kupić MF255 i nie trzeba słuchać tego parkotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabson    0

danielhaker@ nie widzisz o jakich ciągnikach mowa o mf255 to możesz popisać sobie na innym forum, a nie wyskakujesz nie wiem skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabson    0

słuchaj bo ja i mój kolega założyliśmy się oto kto bardziej będzie najeżdżał na swoje ciągniki.

Ja miałem pisać na t-25 a on na c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Osobiscie uwazam ze C 330 to odpowiedni sprzet do kazdego gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

grabson

A co ci ta kolumna przeszkadza nigdy nie jezdziles pewnie wladkiem i gowno wiesz a moim zdaniem jeden i drugi gowno warty ni to mocy ani do pluga zapiac szkoda gadac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Właśnie c-330 to kupa złomu to się kupy nie trzyma zaraz się rozklekota i remont.

Zalety T-25A kabina na wielkie 6+ Jak jest obnizony i poszerzony normalnie jak czolg i zrobi kazda robote.Jak mi sie uda na wiosne nagrac orke c-330M i T-25A to wam pokaze ze ruskie KACAPY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fighter    0

Witam wszystkich:)

Teraz przedstawię wam opinie prawdziwego TMRA (Technik Mechanizacji Rolnictwa)

Czytając wasze opinie stwierdzam że się znacie na traktorach jak świnie na gwiazdach:)

Ursus C-330 to najgorszy, najbardziej nie udany traktor jaki kiedy kolwiek był wyprodukowany.

Nie dziwie się bo polski kraj oprócz alkoholów i nie potrafi wyprodukować nic porządnego.

Dlaczego C-330 jest gorszy od T25 już wyjaśniam:

1. Ma mniejszą pojemność silnika przez co łatwiej go zadusić.

2. Jest chłodzony cieczą przez co łatwiej ją zagrzać, i więcej jest przy niej czynności obsługowych.

3. Ma podnośnik o bardzo małym udźwigu który nie posiada dociążenia.

4. Silnik stanowi ramę przodu ciągnika z tyłem przez co z łatwością można go przełamać, rozerwać.

5. C-330 nie posiada zabudowanej całej podłogi przez co jest zimno w nogi jesienią oraz zimą.

6. Trzydziestkę w zimę jest dużo trudniej uruchomić niż Władymirca.

7. Trzydziestka więcej pali przy mniejszej pojemności silnika.

8. Ma w porównaniu do T25 mniej biegów.

9. Władymirec ma wygodniejszą kabinę niż C-330

10. C-330 ma mniej wytrzymalszy i mniej trwały układ kierowniczy.

 

Wy wszyscy pierd....że Władek jest wywrotny...ja mam T25 31lat i jeszcze ani razu nie leżał;)

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIEROWCÓW T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Hahahahahahahaha w życiu się tak nie uśmiałem jak czytając post @fightera ;)

1. Na jakiej podstawie ten wniosek? Tylko pojemności? Gratuluję rozumowania...

2.Jakich czynności jest więcej?? I łatwiej nie jest go wcale zagrzać.

3.Udźwig taki sam jak T25.

4.Władek ma identycznie.

5.Za to łatwiej remontować skrzynie bo wsio na wierzchu.

6.Ok.

7.Bajka...

8.Ok.

9.Nie powiedział bym.

10.Na jakiej pods. taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

1. Żeby w orce podstawić c-328 to by twój władzio stękał i gasł a czemu to powinieneś wiedzieć bo w końcu jesteś TMR a jak nie wiesz to gówno z ciebie a nie TMR.

2. Pojedź talerzować iwanem ponad 30 stopni ciepła to się zgrzejesz jak h*j.

3. Jak ciapek nie ma dociążenia na rozdzielaczu to kup sobie instrukcję i dobrze przestudiuj a potem się wypowidaj.

5. Jakby ci się przyszło skakać co chwila z władka to byś zmienił zdanie co do nie posiadania podłogi w ciapku.

6. Gówno prawda nowe aku -15 zero wody zero ładowania aku 30 sekund grzania świec i trochę hehłania i mruczy. A jak problem dwa razy wrzątek przelać i twój władzio się wsra.

10. Co do układu to jak masz dobrze nasmarowany to nie potrzeba wspomagania. A końcówki drążków kierowniczych u mnie siedzą 34 lata i dopiero się wyrabiają.

Czytając twoją wypowiedz to wnioskuje że ciapka czy władka to widziałeś na focie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Nie no układ w kierowniczy a końcówki drążków we władku muszę wymieniać dwa razy w roku, pracyje nim ojciec w lesie może dlatego tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabson    0

fighter@ ty gówno wiesz ty nie porównuj Władka do c-330M tylko do zwykłej c-330 a nie sraczkujesz się do "M"

W 30 nie jest potrzebne dociążenie ponieważ ma bardzo dobry uciąg, a nie jak w przypadku Władka konstruktorzy po to wsadzili dociążenie żeby móc wyjechać z błota, ponieważ właściciele Władków borykają się często z takim problemem wyjechania lekko podtopionym ciągnikiem.Jeżeli chodzi o 30 to niema takiego błota przez które by nie przejechała

 

KOKS@ jesteś spoko bo szczera prawdę i tylko prawdę piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Uwielbiam to forum, zawsze wpadnie ktoś nowy i na dzień dobry robi niezły dym :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Moja 30-stka ma 31 lat. Wcześniej u ojca, teraz w moim gosp. od nowości. Raz zmieniane sprzęgło, raz prądnica, komplet opon, akumulatory. Nic po za tym. Były lata, gdy pracowała 18 godz na dobę. Dzisiaj pomocniczy na 60 ha. Pozdrawiam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Hahahahahahahaha w życiu się tak nie uśmiałem jak czytając post @fightera :lol:

1. Na jakiej podstawie ten wniosek? Tylko pojemności? Gratuluję rozumowania...

2.Jakich czynności jest więcej?? I łatwiej nie jest go wcale zagrzać.

3.Udźwig taki sam jak T25.

4.Władek ma identycznie.

5.Za to łatwiej remontować skrzynie bo wsio na wierzchu.

6.Ok.

7.Bajka...

8.Ok.

9.Nie powiedział bym.

10.Na jakiej pods. taki wniosek?

Podobnie jak Ty po przeczytaniu że silnik chłodzony cieczą łatwiej się zagrzewa dostałem wielkich oczu, postawiłem monitor blisko przed oczami, przeczytałem to parę razy i wybuchnąłem śmiechem :D Ja jestem na studiach i coś wiem jak tam jest i chyba kolega @fighter całe studia przejechał na ściągach a teraz się odzywa "wielki mgr inż". Człowieku jeżeli twierdzisz ze silnik chłodzony cieczą jest łatwiej zagrzać to wróć na studia to każdy prof. Cie wyśmieje z pewnością.

 

@Mariusz x tak ten temat jest rekordowy pod względem ukazywania oblicza nowych użytkowników B)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

ja bym bral t25 ponieważ jest szybszy, siedzi sie wysoko, sprzegło lekko sie wciska, masz rewers w niektorych wersjach,


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabson    0

żgać mi się chce gdy słyszę o t-25, tu jakiś mongoł pisze ze są lepsze od 30 bo się tak nie zagrzewają, albo ze jest silniejsza.

Kur** nie wytrzymam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fighter    0

Grabson ta Twoja trzydziestka to jedna wielka kupa przrdzewiałego żelastwa...widziałem na yt

a z drugiej strony nic się nie martw każda taka jest:)hehehe

Właściciele ursusa C-330 dam wam jedną dobrą rade...weźcie te swoje traktorki i wywalcie na kamienice

jak wam nie wstyd czymś takim jeździć:lol:

 

Mickas092...jak nie widziałeś nigdy w życiu traktora tylko całe życie na hulajnodze to proszę Cię

nie wypowiadaj się bo Twoje zdanie jest mało ważne:)

 

Nie mówiłem że silnik chłodzony cieczą się szybciej grzeje tylko że trzydziestkę łatwiej przegrzać niż władka bo u was w tych ciapkach po 30min. ostrej pracy gotuje się woda lub płyn i idziecie z buta do domu:)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Grabson ta Twoja trzydziestka to jedna wielka kupa przrdzewiałego żelastwa...widziałem na yt

a z drugiej strony nic się nie martw każda taka jest:)hehehe

Właściciele ursusa C-330 dam wam jedną dobrą rade...weźcie te swoje traktorki i wywalcie na kamienice

jak wam nie wstyd czymś takim jeździćB)

 

Mickas092...jak nie widziałeś nigdy w życiu traktora tylko całe życie na hulajnodze to proszę Cię

nie wypowiadaj się bo Twoje zdanie jest mało ważne:)

 

To co cały jego ciapek jest przerdzewiały? Ja to tak wnioskuje tylko nie rozumiem jednej rzeczy jak jest cały przerdzewiały to jak wygląda blok ? :D To chyba twój władzio tak wygląda a ty z zazdrości gadasz na kolegę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wstyd jeździć? Teraz przeginasz po raz drugi. Ursusy to Miss świata jeśli chodzi o wygląd, a ruski to Miss chyba z marsa(ten charakterystyczny czerwony kolor dosłownie wszędzie) :lol: Tyle że urok ursusów jest taki ze super wyglądają a gorzej się nimi jeździ, a z ruskimi odwrotnie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

@grabson

Zbastuj koleś. Każdy ma prawo do swojego zdania.

 

Szczerze to nie wiem co jest lepsze w C-330 niż we Władku. Niestety nie jeździłem jeszcze Władkiem, ale Ursusem kilka razy.

Komfort jazdy jest tragiczny, układ kierowniczy był regenerowany i przesmarowany ale bardzo ciężko chodzi, może dlatego ,że ma małe przełożenie w przekładni, lekko przekręcisz kierownicą ,a on już skręca. Skrzynia biegów to koszmar, przełączanie terenowe-szosowe to jak trafić w totka, do tej pory mi sprawia problemy. Przełożenia są beznadziejne, zwłaszcza między 5 i 6. Ten odgłos silnika pa pa pa pa pa, to kur... można dostać. Niewygodny drążek od biegów między nogami i niewygodne usytuowany gaz nożny. Ciągnik skacze jak piłka podczas szybkiej jazdy na pusto :lol:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

No, a we władku jak na drabinie z rękami do góry. Chyba, że ktoś jest strażakiem to może i fajnie.. :lol: Nawet kolor pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fighter    0

Samczyk1991...gdzie Ty widziałeś dobrze wyglądającego Ursusa????

Nawet nowe ursusy wyglądają jak by je kowal robił...

Wy wszyscy gów...wiecie...trzydziestką czy władkiem to można sobie z truskawkami na skup pojechać

NAJLEPSZY TRAKTOR TO FEND I nic tego nie zmieni...chyba że zaczną go składać w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj