kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Piotrax12    2

Kto sie ośmiesza to sie osmiesza B) @janusz20 juz chyba nie wie co napisać i zaczyna się wkurzć :) No, ale OK w końcu co zawodowiec to zawodowiec B)


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Wiesz co co ale wycinkę całkowitą jak on robił w Kampinowskim parku narodowym to niech se takie bajki opowiada swojemu braciszkowi czy siostrzyczce co jeszcze nie chodzi bo nikt by nie dał pozwolenia na ścinkę do zera w parku. I ursus nie udawaj że jesteś taki mądry chyba że pokażesz mi jakiś artykuł czy coś w necie to uwierzę ale tak nigdy i na pewno nie w parku narodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Czy to musiało być koniecznie w jakimś parku ? czy mógł być to zwykły las ??

Jak patrze szczególnie na twoje posty to mi się śmiać chce, jaka ta twoja c-330 jest wspaniała, co ona zrobi itp. B) B)

A taka jest prawda że c-330 do niczego sie nie nadaje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Jakby ciapek się do niczego nie nadawał to by ten złom nie stał prawie na każdym podwórku we wsi a to co byś polecił zamiast ciapka 60 żebym ogłuchnął i zwrotność która jest mi potrzebna to w 60 bym mógł zapomnieć jedyny plus biceps by mi szybciej urósł od kręcenia a już o spalania nie będę mówił bo zaraz powiesz że zrobi dwa razy tyle co 30 i spali dwa razy więcej ale na pewno nie zrobisz dwa razy szybciej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Brawo za inteligencję B) Niby c-360 nie zrobie więcej i szybciej jak c-330 haha :) B) Brawo !!!

Jabyś chciał wiedzieć to od c-330 można ogłuchnąć !! Strzela z tłumika jaby z karabinu, po całym dniu koszenia nic nie słysze !!! I jeszcze te wibracje w kierownicy :) P.S U mnie c-330 nie jest na każdym podwórku...

Kierownicą w c-360 bez tura w czasie jazdy kręce 1 palcem...

Widać jaki jestes podniecony tą swoją c-330 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ale 30 2 gary a 60 4 czyli każdy głupi by powiedział że powinna zrobić dwa razy tyle co 30 w co wątpię podczep pługi 4 skibowe do twego JD o nazwie 60 i zobaczysz czy ruszysz jak pług będzie w ziemi. A jak Ci 30 strzela z tłumika to coś słaby z ciebie majster sztyk u mnie nigdy nie strzela czy przy 800 obr czy 2000. I tera się zasłaniasz że 30 w koszeniu głośniejsza od 60 tak tak to czemu nie kosisz 60 a? Bo co za dużo pali? Czy jest za głośna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Czy ty ślepy jesteś ? B) http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/232553-ursus-c-360/

Do c-330 powinien być pług 1 skibowy, bo ona 2 skibowy ledwo ciagnie, gaz do oporu i jeszcze ciągle blokada :) Poszukaj na necie był filmik c-360 + 4 skiby a każdy głupi wie że c-360 orze się na 3 skiby to jakby nie było i tak szybciej jak c-330, nawet z pługiem 2 skibowym było by szybciej B)

Zakochany użytkownik w c-330 niedługo to JD bedzie gorszy od c-330 :):)

 

Jakbyś nie umiał znaleźć (a napewno bys nie umiał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Tak tylko zanim on tymi 4 do okoła obróci to ty już byś trójkami przed nim był. A co do JD to nie wiem czy wytrzymają tyle co nasze poczciwe ursusy 25 i 28 za dużo tam elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek34    1

Chłopie ty sie o John Deera nie martw wytrzyma i to duzo wiecej niz ta twoja niezawodna c 330.Wam sie tylko zdaje ze c 330 jest nie zawodna a pomyslcie sobie ile juz mialy remontow silnika. A znam duzo osob co maja Fendty, John Deery, Case-y roczniki 80 i chodza bez remontow jak zegarki. A c 330 jak dobrze dasz jej popalic to 6 lat i potrzebny remont moze nie kapitalny ale zawsze cos wysiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tomek34@ dobrze mówisz... żaden polski Usrus nie wytrzyma tyle co JD fendt Ford ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Prawdę mówiąc 360 i 330 to jeden ch*j B) Tu głośno i tu :) Może JD i Fendt'y wytrzymają więcej, ale też nie kazdego na nie stać B) Nowego kupić to zapomnij , a używke z lat 80 to nie wiadomo ile razy licznik przekrecony :) A te marki mają w ogóle ciągniki o mocy 330?


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Tak tylko zanim on tymi 4 do okoła obróci to ty już byś trójkami przed nim był. A co do JD to nie wiem czy wytrzymają tyle co nasze poczciwe ursusy 25 i 28 za dużo tam elektroniki.

 

Nie wiem czy sie śmiać czy płakać B)

Weź wyłącz komputer i idz spać bo już taki głupoty wypisywać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Prawdę mówiąc 360 i 330 to jeden ch*j B) Tu głośno i tu :) Może JD i Fendt'y wytrzymają więcej, ale też nie kazdego na nie stać B) Nowego kupić to zapomnij , a używke z lat 80 to nie wiadomo ile razy licznik przekrecony :) A te marki mają w ogóle ciągniki o mocy 330?

 

Oczywiście że mają ciągniki podobnej mocy.

JD 840--35KM

JD 940--44KM

FENDT 200S--35-38KM

Są to ciągniki z lat 80, czyli z tych samych co większość poczciwych 30-tek.

No chyba że chcesz nowe ciągniki tej marki porównywać do C 330 :) Nawet już Ursus odszedł od produkowania 30 parokonnych traktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

W lesie ruskeim to chyba tyczki sciagasz ;/

masz pojecie o sośnie co ma 1,3 1,5 kubika to rusek na prostym to trzeba sie na belece obciazyc i to jescze dobry kierowca musi byc unas w lesie to 914 albo mtz chodz a 60 to czasem troche a o rusek i 30 to chyba furke galazek sobie przywiezc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Co do kręcenie kierownica to akurat ciapki są strasznie ciężkie, pudzian chyba na nich trenował B)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

@Ursusc385 teraz już wiem po zajrzeniu do twojej galerii dlaczego wszędzie chwalisz 60 B) To jest temat o 30 i ruskim, nie o 60.

Z tej dwójki mam ruskiego i do lekkich prac wystarcza ale już niedługo chyba go wymienimy bo z taką mocą to u nas nie ma dla niego zbytnio roboty (opryskiwacz, zgrabiarka do siana, sadzarka do ziemniaków). W 30 denerwuje mnie ta praca silnika, nie mogę nic powiedzieć o ciężkich pracach bo nie orałem żadnym z nich ale 30 chyba lepiej ma w pługach jak ruski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja tu nie pisze o c-360 tylko jak można być aż tak inteligentnym i pisać że c-360 nie zrobie 2x szybciej i lepiej jak c-330 ?? B) Powiedz coś na ten temat czy też tak twierdzisz ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

Widzę że na tym forum to tylko mięczaki i małolaty . Pracuję c-330 m już 20 lat . 4000 motogodzin , 6 lat z turem . Przez 15 lat na 20 ha , praca przy krowach ,co dziennie palony , usuwanie obornika , przywóz belek kiszonki , kuku . Obecnie jako pomocniczy do 7011 na 30 ha .Jak ktoś niema siły to niech nie wybiera się do pracy na wsi . A tym co trzydziestka parkocze to w szeżdziesiętce zwolnice zagłuszają , rusek jak by podniósł 700 na turze to chyba tylko raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Wiesz co co ale wycinkę całkowitą jak on robił w Kampinowskim parku narodowym to niech se takie bajki opowiada swojemu braciszkowi czy siostrzyczce co jeszcze nie chodzi bo nikt by nie dał pozwolenia na ścinkę do zera w parku. I ursus nie udawaj że jesteś taki mądry chyba że pokażesz mi jakiś artykuł czy coś w necie to uwierzę ale tak nigdy i na pewno nie w parku narodowym.

Czytaj dokładnie bo tam było napisane że zwłaszcza jesli nie chodzi o zrębe całkowitą, czytać dwa razy mysleć bez przerwy to ci radze. od początku pisze że T25 jest dobry do manewrowania miedzy dzrzewami u nas w parku nie wycina się takich gigantycznych dzrzew prowadzona jest tylko wycinka pielęgnacyjna tylko suche zaatakowane przez szkodniki i takie które przeszkadzają innym wiekszym drzewom. więc jak już pisałem na początku trzeba czytać i mysleć a jak się czegoś nie rozumie to zadać pytanie a nie od razy wyskakiwac z niepotrzebna i głupią krytykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja myślę, że lepszy jest T 25, ponieważ na rewers, jest tańszy w zakupie, w porównaniu do c330, wygodniejszy od niego, części też są tanie i łatwo dostępne, podobno mniej pali od c-330, a jedyna wada to, że jest troszkę słabszy od c-330, ale u mnie przez 20 lat obrabiał 7,5 ha sam i było dobrze, teraz ma do pomocy c-355


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Co ty piszesz??? T-25 lepszy do lasu niż C-330? :):D ,przecież władek jest wysoki i wąski dlatego łatwo go wywrócić. Trzydziestka jest bardziej masywniejsza i moim zdaniem do lasu lepsza.Bez obrazy , ale jak szofer p*ta to i maszyna nie gwizda :D

Chłopie, chłopie- c-330 idzie w każde błoto jak łyżka do kiślu- lepsza w górskich terenach??? :D przyjedź tą skrzynką pod Babią Górę ( wiesz co to za tereny???) i zobaczymy, która maszyna lepiej pójdzie, która więcej uciągnie :) za wysoki??? ja mam bez kabiny- wjadę wszędzie gdzie zechcę.

I co ty myślisz??? że ściągam drzewa hurtowo byle gównem- poszerzyłem go na maksimum, dociążyłem, założyłem wciągarkę, nowiutkie opony od trzydziestki- idzie za nim wszystko jak po lodzie- trzydziestka się chowa. Wiesz ile razy ratowałem c-330 sąsiada??? nie wiem czy twój móżdżek to pomieści


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

Jak to przeczytalem to sie mi śmiać za chciało jak wy mozecie zrywac drzewo 30 czy ruskiem kurde jak mu zapne kloca ponad 1 kubik to on caly czas niebo widzi na plaskim terenie to jakos pojdzie z 2 osobami na masce ale na tereni gorzystym wy sobie jaja robicie albo zrywac jakies tyczki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

zachwile co niektórzy napisza ze kubiczne drzewa targaja 30 a 1.5 kubika  60 :D tylko nikt nie wiem ze waga się róznią np u mnie jest lekkie a u ciebie cięzkie albo odwrotnie ale sa znwcy (którzy nie widzieli zróznicowanej wagi drewna):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Jak to przeczytalem to sie mi śmiać za chciało jak wy mozecie zrywac drzewo 30 czy ruskiem kurde jak mu zapne kloca ponad 1 kubik to on caly czas niebo widzi na plaskim terenie to jakos pojdzie z 2 osobami na masce ale na tereni gorzystym wy sobie jaja robicie albo zrywac jakies tyczki ;/

Na płaskim idioto chyba mniej uciągniesz, bo właśnie ciągle pokazuje niebo, a w górzystym nie ciągnie się drzewa do lasu, tylko z lasu, a wtedy masz raczej na dół. Ja za swoim ruskiem ciągne na dół 4 jedlice- po 1 kubiku każda, a jeśli mam jechać przez bagno to 3, bo z czterema oglądam niebo. Więc nie piernicz, bo nawet pewnie nie wiesz jak drzewo i las wygląda.

 

grzeczniej !

 

Sorry synek, ale nie lubie jeśli ktoś debilnie pisze a nie wie nic na temat(ja pracuje w lesie juz z 16 lat ruskiem). Jeszcze raz sorka!!! :D


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj