kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipoo    14

bo taki rozrzutnik do tych traktorków to troche przyduzawy jest wystarczy jais piach mała górka iii depta w miejscu u nas nie raz 60 miała z takim problemy ba do dzisiaj ma nie raz problemy tylko ze teraz z jednoosiowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati96    0

a co ty tu wywalasz z 60 jak to jest o 30 i t25 , dziadka t25 zapierniczał z dwu osiowym rożutnikiem :) i jerdził . ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Chyba piesze że 60-tka miała problemy więc dla c-330 bedzie za cieżko, czytaj ze zrozumieniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Panowie- zależy do czego ten ciągnik użyć. Ja mam T-25 i ściągam nim drzewa u stóp Babiej Góry. Radzi sobie bez problemu. Kiedyś kolega mojego wujka zostawił c330- pojechaliśmy do lasu i wróciliśmy bez drzewa, musieliśmy jechać T-25 i przyciągnąć te drzewa. A co do odpalania to szybciej zapali się T-25 niż c330. Władimirec ma świecę żarową- przytrzymasz na niej trzy sekundy i pali na dotyk nawet bez ssania ( jest to też kwestia akumulatorów) Tak więc c330 jest może lepsza w rolnictwie, ale do lasu nadaje się tak jak rower- a czy więcej uciągnie to tutaj bym się zastanowił. Jeśli chodzi o kierownicę- traktor nie jest robiony dla miejskich pań tylko dla mężczyzn. Mój syn ma 13 lat- a od 10 prowadzi ciągnik po lesie i jakoś nie narzeka- a biorąc pod uwagę teren oraz wiek- nie bądźcie śmieszni...

 

c330 też ma świecę żarową a jak komuś by nie działała to można ciepłej wody do chłodnice wlać {czego nie zrobi w t25] i też zapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Chyba piesze że 60-tka miała problemy więc dla c-330 bedzie za cieżko, czytaj ze zrozumieniem !

 

 

dzięki;) nie wszyscy czytaja ze zrozumieniem... 30 ma nawet dwie u nas nie było problemu by nie zapaliła swiecre zawsze działały i pomagały problem był jak paliwo zgęstniało chodziła chwile i gasła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Zanim zagrzejesz wodę i wlejesz, to ruskiem będziesz już w Warszawie :-D


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Panowie- zależy do czego ten ciągnik użyć. Ja mam T-25 i ściągam nim drzewa u stóp Babiej Góry. Radzi sobie bez problemu. Kiedyś kolega mojego wujka zostawił c330- pojechaliśmy do lasu i wróciliśmy bez drzewa, musieliśmy jechać T-25 i przyciągnąć te drzewa. A co do odpalania to szybciej zapali się T-25 niż c330. Władimirec ma świecę żarową- przytrzymasz na niej trzy sekundy i pali na dotyk nawet bez ssania ( jest to też kwestia akumulatorów) Tak więc c330 jest może lepsza w rolnictwie, ale do lasu nadaje się tak jak rower- a czy więcej uciągnie to tutaj bym się zastanowił. Jeśli chodzi o kierownicę- traktor nie jest robiony dla miejskich pań tylko dla mężczyzn. Mój syn ma 13 lat- a od 10 prowadzi ciągnik po lesie i jakoś nie narzeka- a biorąc pod uwagę teren oraz wiek- nie bądźcie śmieszni...

Co ty piszesz??? T-25 lepszy do lasu niż C-330? :):) ,przecież władek jest wysoki i wąski dlatego łatwo go wywrócić. Trzydziestka jest bardziej masywniejsza i moim zdaniem do lasu lepsza.Bez obrazy , ale jak szofer p*ta to i maszyna nie gwizda :)


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

Ja posiadam władka od 2 lat , i teoretycznie wolał bym c330 tylko że ..: przy ursusie nie wprowadzi sie za dużo ulepszeń a we władku przeciwnie można przerobić dosłownie wszystko jak sie chce i jak komu jets pod rękę Polecam Władimirca Power ;D


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Co ty piszesz??? T-25 lepszy do lasu niż C-330? :D:) ,przecież władek jest wysoki i wąski dlatego łatwo go wywrócić. Trzydziestka jest bardziej masywniejsza i moim zdaniem do lasu lepsza.Bez obrazy , ale jak szofer p*ta to i maszyna nie gwizda :)

No to chyba dobrze że jest wysoki i wąski mój jeżdzi po lesie już 10 lat i jest do tego najlepszy wąski łatwo mieści się między drzewa a w lesie każdy centymetr ma znaczenie wysoki nie zawadza o każdy napotkany pieniek więc pomyśl zanim coś napiszesz.a jak ktoś jeżdzic nie potrafi to wszystko może wywrucic, i bys sie zdziwił co potrafi mały władzio w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

t25 wedlug mnie oprucz silnika ma same wady mialem ten ciagnik 7lat w wiem co mowie jak by ktos nim pracowal w lesie i mial caly dzien wskakiwac i wyskakiwac z niego to by wiedzial dlaczego c330 jet leprzy wladek jest lzejszy nie chce odpalac na mrozie bo olej gestnieje i trzeba miske grzac a o holowaniu na zaciag mowy nie ma

przez cale pole mnie ciagneli i nawet kolami nie obrucil.o naprawi skrzyni lub hamulcy to wole nawet nie mysle bo pol dnia trzeba sama podloge rozbierac luzy na kierownicy jak cholera cala droga sie jezdzi a jak ktos nie zapamieta dobrze biegow to tylko skrzynie zakleszczy a nie pojedzie a jak ktos ma t25 to wie ile jest roboty zeby ja odkleszczyc nie to co w c330

 

w d*pie a nie warszawie zagrzeje wode i pojade a ty bedziesz wiurow szukal zeby ogien w wiadrze pod miska napalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Przód czy tył? Tył wystarczy że zdejmie się obciążniki i przekręci się koło o 180 stopni w pionie. Przód wystarczy że odkręcisz kilka śrub i masz poszerzonego i co ciapa poszerzyć nie można??? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

No to chyba dobrze że jest wysoki i wąski mój jeżdzi po lesie już 10 lat i jest do tego najlepszy wąski łatwo mieści się między drzewa a w lesie każdy centymetr ma znaczenie wysoki nie zawadza o każdy napotkany pieniek więc pomyśl zanim coś napiszesz.a jak ktoś jeżdzic nie potrafi to wszystko może wywrucic, i bys sie zdziwił co potrafi mały władzio w lesie

Nie chodziło mi o prześwit podwozia jak pisałem wysoki tylko o wysoka kabine :)"i bys sie zdziwił co potrafi mały władzio w lesie" B) koń by się uśmiął.Napewno nie więcej niż 30 B)


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Napewno porównywalnie sie zachowa a co jak ktos ma władzia to co ma go sprzedac i kupic ciapka bo paru kolesi na forum jest nawiedzonych i z uporem manniaka będą pisać takie nic nie wnoszące teksty jak kolega powyżej. i założe się że nie masz pojęciua o tym jak wygląda praca w lesie zwłaszcze jesli nie chodzi o zrębe całkowitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Napewno porównywalnie sie zachowa a co jak ktos ma władzia to co ma go sprzedac i kupic ciapka bo paru kolesi na forum jest nawiedzonych i z uporem manniaka będą pisać takie nic nie wnoszące teksty jak kolega powyżej. i założe się że nie masz pojęciua o tym jak wygląda praca w lesie zwłaszcze jesli nie chodzi o zrębe całkowitą.

Nie jestem jakimś maniakiem i pisze co widze. Władzio w lesie może się sprawdza , ale na równych terenach B) W góry jak juz wcześniej pisałem T-25 się niegodzi.A jak masz z tym jakiś problem to odwiedz lekarza rodzinego i mu go opowiedz B)


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Czy byłeś kiedyś w kampinoskim parku narodowym a w nim jest kilka ciekawych górek tak zwane wydmy sród lądowe, ale zapewne masz nikłe pojęcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No i to normalne bo c-330 jest lepsze ale niech nikt nie mówi że T25 się do niczego nie nadaje bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Czy byłeś kiedyś w kampinoskim parku narodowym a w nim jest kilka ciekawych górek tak zwane wydmy sród lądowe, ale zapewne masz nikłe pojęcie o tym.

O ile wiem to w parkach narodowych nie ścina się drzew , ale dobra twój cyrk twojw małpy.


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

TO gówno wiesz. I jak twoja wiedza w każdym temacie jest tak obszerna to miej litość dla siebie i nie pisz takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Skoro @janusz20 robi ścinke drzew to napewno wie więcej od was czym lepiej i co lepiej ! jak to w lesie wiec nie wypisujcie głupot bo się tylko osmieszacie, nigdy pewnie w lesie nie robiliście, a się udzielacie jakby nie wiem... Mój wuja ma c-360 do lasu i dla niego przydałby się 4x4 wiec taki t-25 lub c-330 to magą ale pomiędzy drzewami se jeździć bo np. przyczepy nie pociagnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj