kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Davidastra    0

pewnie kupisz gdzieś na śląsku :) :) :) :) :)


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Polecam c 330, bo:

- chłodzenie cieczą

- dwustopniowe sprzęgło

- wygodniejsza praca np. w T 25 kierownica na wysokości ramion

- niższy

- c 330 silniejszy o ok. 5 KM.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

T25 ma 22,5 kw jak jesteś doby z matmy to sobie to przelicz

 

W czym chłodzenie cieczą jest lepsze że w zimie bloki rozwal jak zapomnę wody spuścić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

No jak się dba tak się ma ale zimą jak 30 gorącą wodą zalejesz to pojedziesz a iwanem nie wiem czy tak prędko pojedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

według Din c 330 ma 22.4 kW a T 25 ma 22.5 kW co daje mniej więcej to że t 25 jest silniejszy o jakieś 0.137 KM A silniki chłodzone cieczą są lepsze skoro prawie wszystkie silniki używane w samochodach oraz ciężarówkach itd. są chłodzone cieczą . Poza tym od czego jest płyn ??/


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0

T25 ma 22,5 kw jak jesteś doby z matmy to sobie to przelicz

 

W czym chłodzenie cieczą jest lepsze że w zimie bloki rozwal jak zapomnę wody spuścić. :)

 

juz to kiedys pisalem tutaj ale sie powtórze - to ze ci sie woda w lecie nie gotuje nie znaczy ze sie silnik nie przegrzewa ! :) chlodzenie wodne dziala na okraglo z silnikiem, a powietrzne tylko jak sie ciagnik porusza. ale nie powietrzne jest lepsze bo Iwany poruszaja sie z ponaddzwiekowa predkoscia podczas orki :) nie ze sie smieje bo kazdy robi jak i czym moze, ale poprosu zeby dodac do C-330 lepsza kabine to mamy woz o niebo lepszy od ruska. i niech mnie wladkomaniacy nie zakrzykuja tym ze "t25 lepszy bo ma podloge i tapicerke na blotnikach(ale za to kierownice na wysokosci moich ramion :))" o takiej bujdzie ze chlodzenie powierzem jest lepsze nie wspominajac. piszecie to bo nie macie sesownych argumentow :)


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Mnie nie obchodzi ile 30 ma KM.Tylko co nowy użytkownik na forum pisze że T25 ma 25.Poprostu nie chce się czytać paru stron wstecz tylko wypisuje takie głupoty. :)

 

@djvtec myślisz że t25 chłodzi się powietrzem wytworzonym z ruchu ciągnika.Z twojej wypowiedzi tak to odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0

tzn pewnie jakis tam wiatrak jest ale sila wiatru z jazdy jest przewazajaca przy pracy :)


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Raczej T25,330 czy 360 nie osiągniesz takiej szybkości pracy żeby ciągnik się mógł sam ochłodzić strumieniem powietrza z prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

T25 ma 22,5 kw jak jesteś doby z matmy to sobie to przelicz

 

W czym chłodzenie cieczą jest lepsze że w zimie bloki rozwal jak zapomnę wody spuścić. :)

 

Gdybyś był dobry z polskiego to byś pisał dobry a nie "doby"

Mi tam w iwanie tylko blokada się podoba, reszta raczej w stronę C-330.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Żeś pojechał po władkomaniaku :) a mi w iwanie to jedyna rzecz co się podoba to wyłącznik masy ale o to nie problem w 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25a1    294

Zachowujecie się jak dzieci z przedszkola.Ta zabawka moja a ta moja,a nie lepiej jest komus doradzic jak pyta, a nie odrazu krytykowac ten traktor czy ten.Jak kogos obrazilem to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

No dobra jezeli te wasze wladki sa takie dobre to po jaki czort zakladacie odcizniki od Ursusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

No obciążniki sie zakłada żeby uciąg zwiększyć, a że rusek nie miał ich dostępnych w orginale to niektórzy zakładają od ursusa. I wcale nie dlatego ze ursus ma najlepsze :) obciążniki tylko dlatego że są poprostu najtańsze i dostępne wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

No to widzisz Ursus to taka firma że montowali obciążniki a w Iwanie musisz dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

No to widzisz Ursus to taka firma że montowali obciążniki a w Iwanie musisz dokupić :)

No to widzisz montowali ale za dopłatą :) . Czyli też musialeś sobioe dokupić. Naprawde argumentujesz wspaniale :( . Ja do ursusa nic nie mam, moim zdaniem solidna firma. Prawie taka jak władimirec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Kabinę też montowali w 30 więc nie wiem co ty chcesz do wersji cabrio. Właśnie widać że nigdy nie jeździłeś cabrio bo to jest coś wspaniałego nie to co siedzieć w kabinie zamkniętej z każdej strony a latem to musisz drzwi otwierać. A w wersji cabrio czapeczka na łeb i pojechał a jaka frajda z jazdy cabrio po prostu bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

mam ursusa z90 lat i nie zamienie go na ruska za zadne pieniadze niech to bedzie moim argumentem,mam sasiadow ktorzy posprzedawali t25 ,na ursusa je wymienili to o czyms swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony1640    0

jeśli chodzi o kabinę to władka też sprzedawali w wersji cabrio tylko dodawali gratis w formie "parasola ogrodowego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

U c-330 kabina pod parasolem to juz był full wypas wtedy a rusek miał już nawiew w dachu i oświetlenie w kabinie. Co do traktora kabrio to istotnie, jeździ sie fajnie ale latem. A co kiedy pada? Ja wole sobie okna pootwierac kiedy jest gorąco i miec spokój kiedy pada i wieje bo sie zamkne i już. No i sie nie wytrząsne na byle dołku prosto pod koło bo i o takich zdarzeniech słyszałem. Ale to już jak kto woli tak jeździ. @lotnik ja mam ruska z 79 roku i tez go nie bede zmieniał ale juz nie mow ze za żadną kase bo to nawet smiesznie brzmi co mowisz. U nas znowu same ruski smigają. Na 10 ruskich jeden ciapek przypada. To chyba o czymś swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj