kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Adik_ziel    3
ja nie rozumiem gadania BO TAK JUZ SIE PRZYJELO <_<

Jak ktoś użytkuje taki sprzęt to chyba jasne ja bym nigdy nie wymienił ciapka na T-25 ciapek jest od 40lat z nami mogliśmy wziąść T-25 ale i źle nie zrobiliśmy <_< i ciapek więcej robi od naszego zetora


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a robiliscie cos wogole na t25??/


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2243

Tak ja jeździłem t-25 i wole ciapka-nie ma polotu ten rusek jeszcze gorzej kręci na obroty jak 330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
a robiliscie cos wogole na t25??/

 

Nie rozumie twojego pytania czy pracowaliśmy na nim jasne nie raz dziadek miał ale już gp sprzedał nie powiem źle sie nie pracowało ale te biegi mnie wku**** dziwnie sie przerzuca


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

dla mnie normalnie <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
nom moim zdaniem tez c-330 lepsza :rolleyes:

daj jakis konkret...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Może i c-330 jest lepsza ale według mnie ceny są za wysokie Władka można znależć po korzystniejszych cenach.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Może i c-330 jest lepsza ale według mnie ceny są za wysokie Władka można znależż po korzystniejszych cenach.

bo te ludzie juz powariowali zeby za jakas c-330 krzycza naj mniej 15 tys a widziwlem nawet za 30 tys :rolleyes:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Cena na poziomei 30tys to głupota ale tak 16-19tys zł za zadbana trzeba dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2
daj jakis konkret...

no nie wiem jak tam u władka z trwałością (ile można narobić mtg na silniku bez remontu) ale ciapek i tak jest z deka silniejszy i dlatego tak napisałem, kto ma ciapera i władka wie najlepiej co lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Według mnie ciapek jest dobry... nie ma problemu z załączaniem jakichkolwiek maszyn czy narzędzi... Mało awaryjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja wole c-330 bo władek to taka żyrafa... wysokie i wywrotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Ja wole c-330 bo władek to taka żyrafa... wysokie i wywrotne...

ale jak sie go obnizy na zwolnicach to tak juz nie jest...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a ja i tak jestem za t-25 ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
a ja i tak jestem za t-25 ;)

A ja cie popieram mam władka i tyle lat i chodzie bez zastrzeżeń


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

jeśli wybierać to wybrał bym teraz c-330, a nie władka. Brat miał władka ja mam c-330m i jednak trzydziestka jest silniejsza, cięższa lepiej sie prowadzi czy z poznaniakiem ,czy opryskiwaczem, cyklopie np przy manewrach po oborniku. Ale przestrzegam nigdy c-330m tylko zwykła bo ja miałem zwykłą i w 92r kupiliśmy z ojcem m-kę i to jest jedna wielka porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Czemu porażka?? Mi po 7500 mth skrzynia jeszcze nie była ruszana, ale teraz przeprowadzałem remont i mam nadzieje, że pochodzi drugie tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

t 25 najlepszy, wskie opony przystosowane do upraw medzy rzedowych, rozdzielacz dwu stronnego działanaia, płaska podłoga, atrakcyjny wyglad,lepsza skrzynia niz w c330,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
t 25 najlepszy, wskie opony przystosowane do upraw medzy rzedowych, rozdzielacz dwu stronnego działanaia, płaska podłoga, atrakcyjny wyglad,lepsza skrzynia niz w c330,

i z tym sie zgadzam i to popieram ;) bo dla mnie c-330 to dziadostwo...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

każdy ma swoje zdanie :P ja bym nie powiedział tak brzydko na naszego polskiego ciapka, prędzej na władka bo to nie polski ciągnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

dlaczego c 330m to porażka? Mam problemy ze skrzynia w niej i co 2-3 lata są tarcze sprzęgłowe do wymiany,a dwa razy robiłem dyfer. W starej c-330 przez 10 lat nie robiliśmy nic! A robiła dwa razy więcej, bo do m-ki jest teraz Zetor i m-ka robi tylko w opryskiwaczu, cyklopie, rozsiewaczu do nawozów. Może to robi sprawę, że ona już była zakupiona po zaprzestaniu produkcji i ponoć już były składane na magazynach wedle zapotrzebowania z resztek części. No nie wiem, ale jest totalnie nie udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0
i z tym sie zgadzam i to popieram :D bo dla mnie c-330 to dziadostwo...

 

Jestem za 330 mam i wiem co mówie. Kolega troche przegiał ze 330 to dziadostwo. To samo moge powiedzieć o Władku... :D Sasiąd ten "pojazd" ma i po 2600 mtg ciągnik się sypał ale to może zależy na jaki egzemplarz się trafi. Kolega bartus16 jest trochę śmieszny bo chce za wszelką cene udowodnić że T 25 jest lepszy. Moim zdaniem każdy chwali to co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj