kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LukaszZduny    1

ale cena tak malych ciagnikow to dla mnie lekka przesada.... tym bardziej ze nie ma tam nic nowego oprocz kabin czy masek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
ale cena tak malych ciagnikow to dla mnie lekka przesada.... tym bardziej ze nie ma tam nic nowego oprocz kabin czy masek

 

Dokładnie nic prawie nie zmienili i cena jeszcze raz taka ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

i wlasnie niewiem dlaczego sa takie drogie te c330


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Bo 330 jest znana i szanowana wśród rolników i w tym cały sęk :) Jest to dobry ciągnik do prasy kostkującej przy której t-25 nie pojedzie.A teraz mały ciągnik w gospodarstwie czasem ważniejszy jak duży :)

 

T-25 odstrasza tym sprzęgłem jednostopniowym i ogólnie się przyjęło co ruskie to gorsze :rolleyes: Ja nie podzielam tej opinii ale uważam że t-25 jest gorszy od tzw.ciapka.Sąsiad jak miał jeszcze wcześniej więcej pola to cały czas coś grzebał a to w skrzyni a to w silniku-a ten zawsze olejem zalany.Teraz to go nawet w zimie nie odpala bo wie że i tak nic z tego-a powiem że ciągnik się nie narobił bo obrabiał 6 ha :) Więc nie wiem czemu się dziwcie że 330 jest w cenie a władek nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja szanuje i jak bys mojego zobaczyk to bus sie zdziwil nigdzie niema oleju a skrzynia dziala jak nowa


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Bo 330 jest znana i szanowana wśród rolników i w tym cały sęk :rolleyes: Jest to dobry ciągnik do prasy kostkującej przy której t-25 nie pojedzie.A teraz mały ciągnik w gospodarstwie czasem ważniejszy jak duży :)

 

Święte słowa bez pomocniczego byśmy nci prawie nie zrobili ;/ bez ciapka tydzień musieliśmy pożyczać ciągnik od sąsiada ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no maly ciagnik potrzebny jest


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

T-25 też jest znany i szanowany wśród rolników. W mojej okolicy jest więcej t-25 niż c-330. Fakt że w rusku jest sprzeglo jednostopniowe ale za to jest dużo biegów do tyłu i jest rewers. Do prasy może sie nie nadaje ale do tura jest lepszy. Obydwa mają swoje zalety i wady. A co do wytrzymałości sprzętu to w dużym stopniu zależy to od urzytkownika. Wiadomo, jak kto dba tak ma :rolleyes: Duży+ władka to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja mam i nie narzekam a moj wujek ciagal przez 3 sezony sipme ruskiem i dawal rade


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2
Tylko gorzej jak cena idzie w parze z jakością wtedy to nie jest zaleta rusaja :rolleyes:

Silnik i skrzynia przy rusku to są niedozajechania praktycznie. Slabe punkty to uklad kierowniczy ale tu i ciapek niema sie czym pochwalić. A tak wogóle to co widze ciapka to taki zalany olejem że trudno bardziej ubabranego władka znaleźc.

Kiepskiej jakości są natomiast części zamienne ale to też obydwu chyba dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
Tylko gorzej jak cena idzie w parze z jakością wtedy to nie jest zaleta rusaja :rolleyes:

co wy teraz ta cene przeżywacie? jakosc chyba kazdy juz zna bo to nie jest nowy ciagnik tylko pracujacy wiele lat w roznych warunkach i co tylko dalo sie do niego podpiac. w jednym sie sprawdzil w innym nie. ma swoje plusy i minusy. a kto mial ciapka a kto wladka to i tak do dzis pracuje i kazdy sie do swojego sprzetu przyzwyczail. zadko ktos teraz kupuje 30KM z mysla o powaznym rolnictwie tylko raczej zeby jako taki ciagnik byl wiec cena ma znaczenie a jest ona taka glownie dlatego ze polacy wola polska produkcje a wschodniej z gory nie darza zaufaniem. pewnie za ten caly komunizm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Oczywiście Łukasz masz racje że malego ciągnika nikt nie kupuje z myślą o poważnym rolnictwie. Ja często przeglądam ciągniki na allegro i widze, że cena rusków idzie w góre. C-330 stały sie w pewnym momencie za drogie więc ludzie zaczeli więcej rusków kupowac. Poza tym niewiem czy kogoś stać na wywalanie kasy z sentymentu do rodzimej produkcii a nienawisci do komunizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

aco tu ma sentyment i nienawisc tu chodzi aby sprzet byl dobry i sie dobrze na nim pracowalo a moim zdaniem to juz przesada te ceny c330


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Nie tylko c-330. c-360 , 3P , 914też są drogie. To chyba handlarze nabijają takie ceny.

Edytowano przez tommy66692
ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no raczej pewnie tak jest


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
Nie tylko c-330. c-360 , 3P , 914też są drogie. To chyba handlarze nabijają takie ceny.

teraz to chandlarze skupuja ciagniki i je maluja a potem sprzedaja pare tys drozej. jak silnik slaby to pierscionki wloza zeby ze 2 lata polatal i dawke paliwa zwieksza. wystarzczy popatrzec na te ogloszenia z allegro sami chandlarze a cene jeden przez drugiego podbija. ja mam wladka i jak go zajezdze to kupie drugiego wladka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Fakt że w rusku jest sprzeglo jednostopniowe ale za to jest dużo biegów do tyłu i jest rewers.

Hehe z takim myśleniem to można by rzec, że i Ursus ma rewers <_< no po prawej stronie jest reduktor to można by uznać to za Rewers <_<


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

raczej chyba nie <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Hehe z takim myśleniem to można by rzec, że i Ursus ma rewers <_< no po prawej stronie jest reduktor to można by uznać to za Rewers <_<

 

Chyba blokada mostu ?!


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
Hehe z takim myśleniem to można by rzec, że i Ursus ma rewers <_< no po prawej stronie jest reduktor to można by uznać to za Rewers <_<

jak wladek jest na 2 wajchy to mozna juz nazwac rewesem. nie jest elektrochudrauliczny i bez sprzegla ale zawsze to cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Chyba blokada mostu ?

 

Chodziło mi o tą oddzielną dźwignię do zmieniania rodzaju skrzyni po lewej stronie(I, II, R) Polowe, szosowe, wsteczny <_<


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj