kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pablo21    29

Talerzówka 8 talerzy 1.8metra. U mnie T-25 chodzą z takimi talerzówkami ale dość płytko i efekt mizerny a ciapek nawet jak talerzowka wejdzie głęboko to ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

czy ja wiem ja mam 1,8 m z bometu talerzowke i robie tak samo jak te wasze ciapki i niewidze roznicy


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
czy ja wiem ja mam 1,8 m z bometu talerzowke i robie tak samo jak te wasze ciapki i niewidze roznicy

 

Ale ciapek będzie sobie lepiej radził... :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ciekawe dlaczego ze jest mocniejszy o 5 km


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
ciekawe dlaczego ze jest mocniejszy o 5 km

 

Nie tylko dlatego...jest również cięższy od t25... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale jak sie komplet obciaznikow to nie jet tak zle


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Zdecydowanie ciapek.

1)Chłodzony cieczą (duży plus przy małych prędkościach)

2)Cięższy (nie dużo ale zawsze :rolleyes:)

3)Lepsza blokada mostu i rozmieszczenie wajch

4)Bo Polski :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

kazdy ma inne zdanie a ja polskich wynalazków z ursusa nie chce komentowac


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

MarcinPykus z tą ceną to sie mylisz i to bardzo.Sam wiem i to z własnego doświadczenia że cena nie zawsze idzie w parze z jakością i to w obydwie strony.Pomyśl o tym i nie pisz ciągle jedno i to samo że droższe to lepsze

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

mysle ze slawek82 ma racje pozdro :rolleyes:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

jesli chodzi o uciag to c330 ma lepszy. ale silnik wladka slabszy niby o 5 koni radzi sobie swietnie. jezeli ktos jest fanatycznym patriota to bierze 30stke bo to jednyny polski ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

ja jestem za c-330 poniewaz jest bardziej skretny i jest troche szerszy i dlatego ma lepsza przyczepnosc :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosysko    0
Zdecydowanie ciapek.

1)Chłodzony cieczą (duży plus przy małych prędkościach)

Ale to moze być wadą. Widziałęś kiedy żeby się woda T25 zagotowała?? A w C330 jest to możliwe. T25 ciagnik wytrzymały, dużo biegów (8przód, 6 tył) bardzo oszczędny, i pojedzie "niemal" na wszystkim (rzepak z Biedronki, czy też oranżda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
ja jestem za c-330 poniewaz jest bardziej skretny i jest troche szerszy i dlatego ma lepsza przyczepnosc :rolleyes:

nie jestem pewny czy ty zdajesz sobie sprawe co mowisz ze 30stka jest bardziej skretna wiec tego nie skomentuje.... czy w ogole jezdziles t25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosysko    0
ja jestem za c-330 poniewaz jest bardziej skretny i jest troche szerszy i dlatego ma lepsza przyczepnosc :rolleyes:

 

Do T25 pasuje ukłąd kierowniczy od C360. Więc jak komuś się cieżko skręca, to niech sobie przerobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Ale to moze być wadą. Widziałęś kiedy żeby się woda T25 zagotowała?? A w C330 jest to możliwe. T25 ciagnik wytrzymały, dużo biegów (8przód, 6 tył) bardzo oszczędny, i pojedzie "niemal" na wszystkim (rzepak z Biedronki, czy też oranżda).

 

No racja ale przy pracach na dużych obrotach z wolną prędkością może to być że tak nazwę ,,zabójcze: dla władka. Biegi to jest duży plus dla władka . Jeżeli chodzi o to to ciapek traci. Ciapek też pójdzie na tych paliwach .


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Moim zdaniem jedynym plusem t25 są biegi...a tak C-330 wygrywa pod każdym względem...(moim zdaniem oczywiście)... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

uparci sa ci wlasciciele 30stek :rolleyes: zawszsze przy swoim. moja obiektywna ocena to taka ze wladek ma lepiej dobrane predkosci silnik oszczedniejszy i bardzo dobrze pracuje przy obciazeniach. komfort o wiele lepszy niz w 30stce. ursus ma lepsze chlodzenie bo t25 w ciezkim sie grzeje i jest ciezszy oraz to ze jest polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

To że prędkości lepiej dobrane to się zgodzę :rolleyes: A co ty masz z tą oszczędnością-tam różnica jest nie wielka może nawet nie ma pół litry na motogodzinę.Że rusek lepiej pracuje pod obciążeniem to bzdura skąd masz takie wiadomości??

 

Komfort może i lepszy bo te kabiny w t-25 są małe ale dobre.Ale władek chłodzony jest powietrzem więc przy ciężkiej robocie jest go łatwo zagrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
To że prędkości lepiej dobrane to się zgodzę :rolleyes: A co ty masz z tą oszczędnością-tam różnica jest nie wielka może nawet nie ma pół litry na motogodzinę.Że rusek lepiej pracuje pod obciążeniem to bzdura skąd masz takie wiadomości??

 

Komfort może i lepszy bo te kabiny w t-25 są małe ale dobre.Ale władek chłodzony jest powietrzem więc przy ciężkiej robocie jest go łatwo zagrzać.

oszczedniosc jest nie duza ale zawsze jest. a rusek z obcizeniem lepiej sie zbiera na 100%

raz jak mialem c360 popsuta to musialem wladkiem sciagnac z pola 2 przyczepy 4,5t z ladunkiem buraka 6,5t na jednej i ku mojemu zaskoczeniu ten maly rusek lepiej sie zbieral jak ta 60tka. oczywiscie ze pod gorke sobie nie dal rady i trzeba bylo zredukowac do 5 i sprzego smierdzialo ale silnik nie popuszczal. jak ja widze jak moi sasiedzi jezdza tymi swoimi ciapkami to szok. jak robilem ruskiem to galy wychodza im bo ogolnie jest przekonanie ze 30sta jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
oszczedniosc jest nie duza ale zawsze jest. a rusek z obcizeniem lepiej sie zbiera na 100%

raz jak mialem c360 popsuta to musialem wladkiem sciagnac z pola 2 przyczepy 4,5t z ladunkiem buraka 6,5t na jednej i ku mojemu zaskoczeniu ten maly rusek lepiej sie zbieral jak ta 60tka. oczywiscie ze pod gorke sobie nie dal rady i trzeba bylo zredukowac do 5 i sprzego smierdzialo ale silnik nie popuszczal. jak ja widze jak moi sasiedzi jezdza tymi swoimi ciapkami to szok. jak robilem ruskiem to galy wychodza im bo ogolnie jest przekonanie ze 30sta jest lepsza

No i co jeszcze wymyślisz żeby wywyższyć ruskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

To głupie gadanie "trzydziestka jest lepsza od ruska bo jest polska" i wogóle inne hasła zaczynają być denerwujące.Skoro tak cenicie polskość to dlaczego nie kupujecie nowych ursusów tylko np.John Deere??i T-25 i C-330 mają swoje zalety i wady ale niektórzy na siłę chcą pokazywać wyższość trzydziestki.Ja swojego ruska ani raz jeszcze nie zagrzałem a w zimie mam wygode bo nie musze spuszczać wody i nalewać na drugi dzień.Moim zdaniem chłodzenie powietrzem wcale nie jest złe,ale jak ktoś od rana do wieczora nie gasi silnika to powiedzcie mi panowie który silnik ma sie nie zagrzać??Wszystko trzeba w robić z umiarem.Z tym sprzęgłem to fakt niepodważalny,z prasą zabardzo nie pojedzie.Pozdro dla właścieli rusków i trzydziestek. :rolleyes:

 

P.S uspokójmy troche ten temat i atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
No i co jeszcze wymyślisz żeby wywyższyć ruskiego??

to nie jest wymyslone bo mam te ciagniki i nimi pracuje to wiem ze w c 360 szalu nie ma i go nie chwale bo jak ma 2x wiecej mocy od wladka to powinien w 4 skibach isc a sie w nich pos**

 

To głupie gadanie "trzydziestka jest lepsza od ruska bo jest polska" i wogóle inne hasła zaczynają być denerwujące.Skoro tak cenicie polskość to dlaczego nie kupujecie nowych ursusów tylko np.John Deere??i T-25 i C-330 mają swoje zalety i wady ale niektórzy na siłę chcą pokazywać wyższość trzydziestki.Ja swojego ruska ani raz jeszcze nie zagrzałem a w zimie mam wygode bo nie musze spuszczać wody i nalewać na drugi dzień.Moim zdaniem chłodzenie powietrzem wcale nie jest złe,ale jak ktoś od rana do wieczora nie gasi silnika to powiedzcie mi panowie który silnik ma sie nie zagrzać??Wszystko trzeba w robić z umiarem.Z tym sprzęgłem to fakt niepodważalny,z prasą zabardzo nie pojedzie.Pozdro dla właścieli rusków i trzydziestek. :rolleyes:

 

P.S uspokójmy troche ten temat i atmosfere

wlasnie to mnie denerwuje ze jak ktos ma 30stke to mowi ze wszystkie ruski to zlomy. oba ciagniki maja swoje wady i zaley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj