kposy

C 330 czy T 25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kposy    1
Z tych dwoch, tylko i wylacznie U-330 ;)

Oczywiscie.....pod kazdym wzgledem jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Właśnie dożą wadą sjest to sprzęgło i trochę wąskie koła ja w swoim mam opony od c330 ale ledwo weszły to tura to jest nie za bardzo za lekki ale dużą jego zaletą jest spalanie u mnie cały dzień zwoził belki i spalił 4litry ciągnik ideealny jako pomocniczy ale jako główny też się będzie dobrze spisywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

tylko dlaczego w rusku jest tak cienka obudowa skrzyni biegów za sprzęgłem, u nas już 3 ruski w okolicy złamały się z kosiarkami rotacyjnymi, a z tym chłodzeniem powietrzem to już nie czarujcie, bo do chłodzeinia powietrzem w starszych generacjach same lub lamborghini to t25 bardzo daleko, a u nas koszą lub robią podorywki władkami w nocy lub wczesnym rankiem, jak ktoś obniżył i poszerzył władka dodatkowo obciążył to może to i jest alternatywa dla c330 ale na wiosne wyciągam sąsiadów jak pogrzęzną swoimi władkami, no to jest tak że umiejętnościami sąsiedzi w pracy ciągnikiem nie grzeszą a na tych swoich 4 czy 7 ha to tam tyle co i nic mtg robią, ale wąski wysoki rusek to masakra z moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

I ja mam władka i moge go polecić robi u mnie jakieś 250 mth może trochę więcej rocznie i nie narzekam ;) Dla mnie jest to rówieśnik C-330 któremu też niczego nie brakuje jak na tę moc. Jeden i drugi ma swoje wady nie bedę ich wymieniał bo kto ma to wie... Mój władek ma rozstaw kół jak C-360 jest maksymalnie obniżony, ma nowe opony, akumulatory, pompę wtryskową i wyremontowany układ kierowniczy. Jak dla mnie narazie na troszke ponad 5 ha wystarcza i mam zamiar nim dobić do około 10 ha wtedy może kupie większego braciszka. Jak wspomniał mój przedmówca bardzo mało pali i to w nim lubie najbardziej... ;) A i wszystko zależy od urzytkownika bo u mnie we wsi są ludzie którzy tak "mulą" ciągnik, że aż strach zarówno posiadacze 30-tek jak i władków. Według mnie musi być odpowiedni kierowca, żeby tak naprawde było widać na co ciągnik stać... oczywiście bezprzesady :) Jak dla mnie nie ma różnicy, ale to tylko moje zdanie..!! Ja miałem gdzie porównać władka z c-330 w jednych sytuacjach ten jest lepszy w drugich ten..., więc prosze Was nie mówcie, że ten, czy ten jest lepszy "bo jeden gościu we wsi ma i narzeka" porównajcie na żywo sami i dopiero oceniajcie. Ja uważam, ze obydwa ciagniki są spoko...:)

 

Pozdawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc330    0
HEHE.....to ja sie kłóciłem........obstaje przy c330 a tym bardziej przy c330m

masz racje kposy c 330,c 330 i jeszcze raz c 330 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja oczywiscie wybral bym t-25 jest lepszy od c-330 i to badzo duzo tak wiec niech sie schowa wymysl polskich konstruktorów z ursusa mam wladka i nigdy go nie zamienie na c-330


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
ja oczywiscie wybral bym t-25 jest lepszy od c-330 i to badzo duzo tak wiec niech sie schowa wymysl polskich konstruktorów z ursusa mam wladka i nigdy go nie zamienie na c-330

 

Podaj coś konkretnego...??? :rolleyes: :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jest o wiele tanszy w utrzymaniu a tak a propo zobacz ile kosztuje c 330 a ile kosztuje t-25


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
jest o wiele tanszy w utrzymaniu a tak a propo zobacz ile kosztuje c 330 a ile kosztuje t-25

 

Właśnie, dobre maszyny są w cenie, a te gorsze są tanie... :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

i jeszcze jego chlodzenie powietrzem to plus w zimie

 

dobre to bylo 30 lat temu


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Zależy u nas maja i C-330 i T25 i ten i ten sie nie psuje i chyba w T25 jest więcej miejsca jak jeździłem T25 wujka to wygodniej było niż w ciapku ;P


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Rusek wygrywa nad 330 tylko tym że ma więcej przełożeń, bo jak widziałem to sąsiad śmigał w pługu szybciej wladkiem niż ja 330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ADIK ZIEL i TOMMY 66692 maja racje t-25 to naprwde dobry sprzet a c330 to ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Ale ja nie napisałem że t25 jest lepsze od 330 wręcz przeciwnie uważam że 330 jest lepsza. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a na spalanie nie narzekam malo pali


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

No ja mam 330 i też pali bardzo mało :rolleyes: Ale ruski może spalić minimalnie mniej bo jest słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Jeżeli t25 jest taki wspaniały, to dlaczego cena za niego jest taka niska...??? :rolleyes: :)

 

Ciapek więcej zrobi, jest mocniejszy i cięższy od tego t25... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a czy sie rozni c330 od c335????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
a czy sie rozni c330 od c335????

 

Ursus C-335 ma między innymi wydajniejszą pompę, była to wersja eksportowa do wielu krajów... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj