Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje
    • Przez bartek15208
      Witam mam problem zastanawiam sie nad kupnem ciagnika okolo  200KM  w kwocie tak do 250tys zl zasyanawialem sie nad fendem 820 vario czy te ciagniki sa naprawde tak dobre i dopracowane jak mowia? Czy lepiej troszke dolozyc i wziasc nowego new hollanda t7 z gorsza skrzynia ? Czy polecacie wogole cos innego Prosze was o pomoc i z gory dziekuje
    • Przez alex0937
      Witam,mam okazje kupic fajnego steyra 8130,o mocy 130 koni z 1992 roku,wiecie moze jak z czesciami do niego ? i jak cos sie stanie to gdzie szukac pomocy ? i jak z awaryjnoscia tych ciagnikow ?
    • Przez Rolnikkv
      Witam 
      Posiadma gospodarstwo ok 30h i planuje właśnie zakup ciągnika po  rozeznaniu się w cenach zdecyduję się jednak na coś używanego gdyż ceny tych nowych ciągników są dość wysokie. Chcę coś o mocy ok 110-120KM i przeznaczeniu na ten cel do 100tyś. Co byście mogli mi polecić? 
      Zastanawiałem się nad case mx i forterrą 
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam .