Skocz do zawartości
Cichy94

Resorowana przednia oś NH TM

Polecane posty

Cichy94    71

Witam :) Posiadam przy swoim TM150 resorowaną os ale cos mi ona słabo chodzi resoruje na ok 2cm :) I mam takie pytanie czy takie osie trzeba nabijac tak jak np: niektóre pługi?? Zeby chodziły?

PALAX    30

Nie słyczałem żeby ktoś musiał nabijać akumulator hydrauliczny w ciągniku z resorowaną osią , poza tym sądzę że w pługu akumulatory mocniej pracują i dotego tylko sezonowo. Co może mieć wpływ na ich trwałość. Stare akumulatory od bizona były często awaryjne, w swoim kombajnie kilka razy nabijaliśmy. Może należy sprawdzić czujnik pozycjonowania osi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Axial    7

Zacznij od sprawdzenia ciśnienia w akumulatorze - dane masz na obudowie. Niestety, niektóre nie posiadają możliwości uzupełnienia gazu /azot/. Większość można napełniać i jest to normalna procedura ale to już zajęcie dla fachowców. Przypnij pług, odciąż przednią oś, następnie sprawdź skok - jak się poprawi to wiesz gdzie dłubać...

Axial    7

Kolego, powierz obsługę tej maszyny doświadczonemu serwisowi, bo sam /sądząc po pytaniach/ to niewiele z nią zdziałasz...

Powodzenia.

elku87    26

witam mam pewien problem z osią reserowaną , otóż tak do prędkości 25 km/h wszystko jest ok ale później zaczyna się problem otóż strasznie rzuca ciągnikiem idzie wyczuć każda nierówność drogi itd tak jakby w ogóle nie resorowała , miał ktoś może podobny problem ? jakieś podpowiedzi co może być problemem ? traktor to NH TM155

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się