Zaloguj się, aby obserwować  
tomek2285

Na 7 ha do 15000 zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sipma
tomek2285    0

słuchajcie potrzebuje jakiś ciągnik bo mój t25 powoli odmawia posłuszeństwa i chciałem coś innego kupić tak za ok 15 tys handlarz namawia mnie na jakiś ściągany co wy na to na co zwrócić uwage przy kupnie bo dopiero przejełem gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petekw    3

Mogłbyś napisać jescze co uprawiasz na tych 7 hektarach? Ale za 15 tys to cudów nie kupisz. Więc ja polecam c-360. A jeśli zależy ci na ekonomi to c-360 3P. Ewentualnie oczywiście MF 255.


Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

Dokładnie za 15tys to najlepiej C-360 i do tego pług bo pewnie ten co masz to mały będzie. MF 255 za taką kasę w dobrym stanie nie kupisz a na coś zachodniego to części będą znowu drogie i mało dostępne.


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darou    0

na 7ha spokojnie wystarczyło by Ci C-330 i nie musiałbyś sprzętu dokupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

ja bym radził mf235. mały, zwinny, szybki. tylko do 15tys, to będzie trudno znaleść:-(


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

to zależy z czym miałby chodzić,sąsiad miał 30tkę i obrobił prawie 9ha a chodziła w kosiarka rot. pług kultywator sadzarka kopaczka opryskiwacz prasa kostka i taki drobny sprzęt,teraz ma 3p to i w zwijce chodzi tak że 3p w zupełności ci starcZy


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja ci radzę C-360-3p bo isprzęt od władimirca przyczepisz i ciągnik nie będzie taki bardzo stary a może poprostu kup sobie drugie t25 i ciągnik będzie wmiarę młody i na takim areale dwa władki nawet będą się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Kup se c-330 i za taką kasę to znajdziesz w stanie bardzo dobrym. Broń cię Boże nie bierz od handlarza bo oni to tylko ładnie gadają i ceny mają wyższe. Na 7ha to 30 by ci starczała i by nie miała co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja bym ci polecil MFa 255 tylko jak tu mowia poprzednicy za 15tys bedzie ci ciezko cos dobrego znalesc ale ciagniczek jest maly zgramny i oszczedny moj wujek ma i sobie chwali go ze malo pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dakota    112

a ja mam jumza na sprzedanie:)

ale on ma 80 km, więc do takiego areału to chyba za dużo , no chyba że chcesz powiększyć gospodarstwo, to może by ci sie taki przydał, a w tych pieniądzach to kupisz jeszcze pług do niego i może jakąś talerzówke.

równie dobrze możesz kupic jakiegoś zetorka, typu 6911, ma 65 km no i wspomaganie, z tym ze pali sporo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

A Ja bym polecił coś z ciężkiej serii ursusa lub zetora np; 902 czy 8011 takie ciągniki nie są w cenie myślę że właśnie do 15 tys coś byś znalazł, nie będzie się przemęczał za bardzo na tylu ha ale dzięki temu szybciej zrobisz,a w razie powiększenia gospodarstwa będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to dużego wyboru nie ma, ale możesz kupić w ładnym stanie ursusa c360-3p i będzie ekonomiczny lub jakiegoś zetora, ale więcej spali. Równie dobrze można kupić MTZa 550 na ten areał byłby wystarczający.A co do ciężkiej serii ursusów też mogą być MTZ 82 odpoczywałby sobie na twoim gospodarstwie, ale w tej cenie znalazłbyś takiego któryby Ci parę lat posłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Hubert ten ciągnik na te 7 ha to tak jak ty byś miał 3 JD serii 9000 :) C-330, C-360 lub MF255 czy Zetor 5211 to najlepszy wybór na tą powierzchnię


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koleś ma 15,000zł więc może zaszaleć i kupić taki sprzęt. Po co męczyć się w ''ciągnikach bez kabiny''. Większa moc na pewno nie zaszkodzi Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Moc nie zaszkodzi ale ze zbiornika to może różnica być i to nie mała więc wiesz. Ile on ma garów 4 czy 6 to nie to samo co c-330 2 gary i on se pije powolutku. A 912 to będzie chlała na potęgę a jak on ma t-25 to i pewnie pługi ma 2 skibowe i resztę sprzętu także przystosowana do iwana. Jak przyczepi 2 skibowe pługi do 912 to on je w kawałkach będzie zbierał w pola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie musi być ciągnik z kabiną . A jeśli chodzi o 912 to spoko ciągnik . pług 4 skibowy można kupić za 2 tysiące spokojnie 

 

http://www.allegro.pl/item958423951_malo_uzywany_plug_4_skibowy_unia_grudziadz.html

 

a w razie powiększenia gospodarstwa ciągnik będzie jak znalazł ja bym wybrał albo 360-3p albo mtz 55 lub 82 ewentualnie 912 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edek94    0

Ja Ci mogę sprzedać mojego Sama za 15 tyś. Ma on około 70 km, 83r, bardzo komfortowy. W zupełności by wystarczył na twój areał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj