Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jacu

Premium Trade

Polecane posty

wonder23    0

Chociaż jesteśmy konkurencją , bo produkujemy kosiarki bijakowe i kosiarki wysięgnikowe ,a PremiumTrade sprzedaje rozdarbniacze Talex i kosiarki ramienne Samasz,bardzo pomogli nam dobrać specyfikacje maszyn JohnDeere dla naszych klientów z Tadzygistanu, gdzie kosiarki i rozdrabnicze ROLMEX robią furorę na maszynach John Deere . Dziękujemy

reno94    0

Panowie jak się kupuje to zawsze jest fajnie ,gorzej jak coś się popsuje na gwarancji lub trzeba części kupić ,wtedy szukaj wiatru w polu.Nie polecam składnicy osobiście,mam pługi i odkładnic nie można kupić ,trzeba u producenta.Znajomy chciał cepy do młocarni kupić u Nich do kombajnu John Dera i nie ma tam fachowca który by miał pojęcie o tym,dzwonił kilka razy mieli oddzwonić i do tej pory nikt nie zadzwonił.Serwis i kupno części to kaplica w Premium Trade :)

Panowie jak się kupuje to zawsze jest fajnie ,gorzej jak coś się popsuje na gwarancji lub trzeba części kupić ,wtedy szukaj wiatru w polu.Nie polecam składnicy osobiście,mam pługi i odkładnic nie można kupić ,trzeba u producenta.Znajomy chciał cepy do młocarni kupić u Nich do kombajnu John Dera i nie ma tam fachowca który by miał pojęcie o tym,dzwonił kilka razy mieli oddzwonić i do tej pory nikt nie zadzwonił.Serwis i kupno części to kaplica w Premium Trade :)

Wiadomość z agroFakt.pl

rafftti    2

I gdzie jest odpowiedź pana z premium trade? Byłem dzisiaj w tej firmie i bardzo się zdziwiłem jakie badziewne mają zaplecze serwisowe. Plac pełen maszyn ale naprawiać to już niema gdzie. Jakieś budy z aut ciężarowych porozstawiane, namiot z plandeki teraz dopiero budują dwa gararze. U malolepszego jest dziesięć razy tyle garaży niż oni stawiają

6330    0

Bez zmian ,szkoda pisać tam NIC niema ,pytania o serwis rozpacz i nędza jeśli wszyscy przedstawiciele JD mają takie standardy to czas na zmianę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować