Zaloguj się, aby obserwować  
jacu

Premium Trade

Polecane posty

jacu    173

witajcie, czy ktoś kupował maszyny z firmy Premium Trade Sławno, potrzebuję opinii na temat tej firmy, czy są od słowa i czy dobrze się u nich kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer121    4

Kupywalismy u nich 3 maszyny wiec cos moge powiedziec :) .Szybko realizuja zamowienia(po tygodniu maszyny byly u nas)dobry kontakt!Dla mnie to dobra firma i chyba bedziemy reszte maszyn u nich kupowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornikm    2

Ja w tamtym roku kupiłem u nich opryskiwacz 300l i nie narzekam na niego a co do opinii o nich to według mnie dobra i solidna firma tak jak kolega farmer 121 mówił szybko realizują zamówienia i dobry kontakt. osobiście polecam firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja u nich kupywalem w tamtym roku o tej porze opryskiwacz 400l renal 12m potrojne koncowki i sie zarabiscie sprawuje zamowilem u nich to za 3 dni mi przywiezili bardzo szybko tymbarzdiej ze jestem z zachodnipomorskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Mi się wydaje ze to porządna firma Ostatnio widziałem że mają w ofercie ciągniki KUBOTA i LANDINI.


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

A jak jest z serwisem ? Tym bardziej ze ja jestem w zach. pom ?



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

tak jest napisane ale w realu to wyglada zupelnie inaczej-mialem w tamtym roku problem z kosiarka-wymiana ramy zawieszenia trwala 1,5 miesiaca, po 3 telefonach-1 zgloszenie zaginelo bo wtedy facet tak powiedzial jak w reklamie- 2 producent ma odpowiadac za wade- 3 zero odzewu, w gwarancji pisze ze to sprzedawca odpowiada za towar i tak probuje wymoc naprawe a wtedy sprzedawca odklada sluchawke-to jest caly profesjonalizm tej firmy, juz nic nigdy u nich nie kupie. w koncu przyslali mi ta rame i dodatkowo paski i nozyki-ale to producent -talex- a nie oni.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

Czyli raczej firma ta nie jest polecana i lepiej dołżyć te 2 tyś więcej a mieć pożadne niz póżniej się męczyć. A szkoda bo mają fajne oferty :P

Edytowano przez Jacooo


Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

kilka dni temu kupiłem agregat na dociskach dostawa po trzech dniach dobry kontakt e-mail i gg sprawnie szybko i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buba    0

W tamtym roku na wiosnę robiłem u nich zakupy: Agregat talerzowy Grano System 3m, Gruber Rolmako 3m, siewnik poplonu Akpil. Z maszyn jestem zadowolony, jedynie przy gruberze po przepracowaniu ok 5 ha popękały dwa noże odcinające. Po rozmowie telefonicznej z osobą odpowiedzialną za reklamacje i przesłaniu zdjęć usterki mms-em po tygodniu otrzymałem kurierem nowe noże. Także jestem jak najbardziej zadowolony ze współpracy jak na razie :D Realizacja zamówienia w przeciągu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

termin realizacji nie jest taki jak w ogloszeniach czyli 48 godzin ale dwa tygodnie w dodatku na pieczatce boja sie podac swoich numerow i nie wiadomo kto podpisuje faktury a to ze raty 3 razy zero procent to lipa jak diabli jedynie gosciu ktory przywiozl maszyny w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki uprzejmości klienta dowiedzieliśmy się o nieprawdzie jaka pojawiła się w jednym z tematów na agrofoto pod adresem naszej firmy.

 

Oto małe sprostowanie tematu:

- Termin realizacji to średnio od 2 do 3 dni roboczych, dzień przed wyjazdem ustalamy telefonicznie z klientem godzinę odbioru maszyny,

- Termin realizacji 48 h dotyczy transportu PREMIUM czyli bardzo szybkiego - dokładnie opisanego w naszym regulaminie na stronie www. Przykładowo transport na ternie całego kraju wynosi 100zł (2-3dni) zaś transport w 48 godzin kosztuje 200zł

- W załączniku znajduje się skan pierwszej lepszej faktury VAT oraz książki gwarancyjnej, polecam sprawdzić jak bardzo ukryty jest do nas kontakt ;-)

 

- Ponadto tekst Raty 3x0 nie oznacza wysokości oprocentowania lecz sposób realizacji kredytów: Zero pierwszej wpłaty, Zero formalności, Zero żyrantów.

 

Jednocześnie dziękuje za miłe słowa pod adresem kierowcy, postaram się przekazać je osobiście :)

 

Pozdrawiam

Marcin Wroński

tel. 693 713 407

post-20377-0-54128900-1339409182_thumb.jpg

post-20377-0-26638800-1339409206_thumb.jpg

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Premium Trade to NOWE Maszyny rolnicze, ciągniki John Deere oraz usługi transportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

co do pieczatki i podpisu widze ze sie poprawiliscie bo jak ja od was kupywalem dwa lata temu to nie było to takie czytelne a co do dostawy 2-3 dni to jakos nie bylo to w takim terminie zrealizowane bo jesli dobrze pamietam dobry tydzien mina nim maszyny dotarly a to 3x0 to klient mysli ze zero wplaty zero odsetek zero dodatkowych dokumentow tak wiec tym wprowadzacie ludzi w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Panowie, a ja czekam do dzisiaj od zeszłego tygodnia w sprawie odpowiedzi o Agregat uprawowo-siewny 3m półzawieszany Moskit... ktoś miał sie ze mną skontaktować w tym tygodniu co i jak z tym agregatem...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do pieczatki i podpisu widze ze sie poprawiliscie bo jak ja od was kupywalem dwa lata temu to nie było to takie czytelne a co do dostawy 2-3 dni to jakos nie bylo to w takim terminie zrealizowane bo jesli dobrze pamietam dobry tydzien mina nim maszyny dotarly a to 3x0 to klient mysli ze zero wplaty zero odsetek zero dodatkowych dokumentow tak wiec tym wprowadzacie ludzi w blad

 

Podany termin realizacji zamówienia jest średnią zależną od kilku czynników, głównie od "sezonowości" na dany produkt oraz dostępności towaru w danej konfiguracji. Dokładnie 84% zamówień nie przekracza 3 dniowego terminu dostawy (licząc dni robocze). Dla "niecierpliwych" posiadamy usługę transportu premium w 48h na terenie całego kraju.

Dzięki wielopunktowości trasy tzn. dostarczaniu kilku maszyn do kilku klientów jednocześnie koszt transportu jest niski (cena paliwa, pensja kierowcy oraz eksploatacja pojazdu) rozkłada się np. na 3 klientów dzięki czemu płaci Pan wspomniane 100zł dostawy a nie 300zł.

 

Hasło reklamowe 3x0 jest tekstem popularyzowanym przez jeden z Polskich Banków w którym sporządzane są umowy kredytowe. Niestety prawda jest taka iż nigdy nie było w Polsce kredytów 0%, jeśli takie są to ich koszt jest wliczony np. w cenę towaru, przymusowe ubezpieczenie, obsługę itp. My nie ukrywamy kosztów kredytu - wystarczy zadzwonić i poprosić o wykonanie wyliczenia przez telefon. Ponadto ciężko w czasopismach umiesić dokładne obszerne informacje np. o Ratach 3x0 z prostego powodu - brak miejsca. Jednak już w Internecie można wstawić np. baner który to opisuje.

 

Jeśli posiada Pan kolejne kwestie które warto omówić zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail / pw.

 

Panowie, a ja czekam do dzisiaj od zeszłego tygodnia w sprawie odpowiedzi o Agregat uprawowo-siewny 3m półzawieszany Moskit... ktoś miał sie ze mną skontaktować w tym tygodniu co i jak z tym agregatem...

 

Tak, ma Pan rację. Niestety kontakt do Pana został odłożony na później ze względu na "Pierwsze Dni Otwarte Premium Trade" jakie odbyły się 06.06.2012r. w siedzibie naszej firmy (relacja z imprezy >> tutaj << ). Bardzo krótki czas przygotowania Dni Otwartych oraz fakt iż była to pierwsza tego typu impreza w naszej firmie spowodowało zaangażowanie całego zespołu w przygotowania.

Kontakt do Pana osobiście przekazałem do działu handlowego, odpowiedź już jest w drodze.

 

Pozdrawiam,

Marcin Premium Trade

tel. 693 713 407


Premium Trade to NOWE Maszyny rolnicze, ciągniki John Deere oraz usługi transportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Kupiliśmy w Premium Trade ścinasz zielonek Zamet zamówienie gdzieś w grudniu a maszyna na podwórku stała koniec stycznia/początek lutego. Ale w Słupnie gdzie robią te maszyny kazali czekać jeszcze dłużej. Maszyna po przywiezieniu zaczęła strasznie rdzewieć co zostało zgłoszone i tu miłe zaskoczenie została przywieziona całkiem inna nowa przyczepa i spray do malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety towary dość specyficzne które znajdują nabywców zwykle u profesjonalistów i koneserów mają dłuższy czas realizacji. Wynika to z faktu iż maszyna jest składana pod indywidualne zamówienie które i tak jest szybko realizowane w stosunku np. do wspomnianego Słupia, dzięki dobrym umową handlowym które wyżej kolejkują nasze zamówienie u Producenta.

 

Tak jak wspomniałem, serwis jest po to aby rozwiązywać problemy i pomagać klientom. W ramach standardowej gwarancji reklamowane maszyny rolnicze są naprawiane lub wymieniane na nowe.

 

Masz problem? Zadzwoń zawsze postaramy się pomóc tak abyś był zadowolony.

 

Pozdrawiam, Marcin


Premium Trade to NOWE Maszyny rolnicze, ciągniki John Deere oraz usługi transportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djakdeere    0

termin realizacji nie jest taki jak w ogloszeniach czyli 48 godzin ale dwa tygodnie w dodatku na pieczatce boja sie podac swoich numerow i nie wiadomo kto podpisuje faktury a to ze raty 3 razy zero procent to lipa jak diabli jedynie gosciu ktory przywiozl maszyny w porzadku

ale ja nie widzę 3xzero % tylko 3xzero ( zero1 wplaty, zero żyrantów, zero formalnosci)

 

tak jest napisane ale w realu to wyglada zupelnie inaczej-mialem w tamtym roku problem z kosiarka-wymiana ramy zawieszenia trwala 1,5 miesiaca, po 3 telefonach-1 zgloszenie zaginelo bo wtedy facet tak powiedzial jak w reklamie- 2 producent ma odpowiadac za wade- 3 zero odzewu, w gwarancji pisze ze to sprzedawca odpowiada za towar i tak probuje wymoc naprawe a wtedy sprzedawca odklada sluchawke-to jest caly profesjonalizm tej firmy, juz nic nigdy u nich nie kupie. w koncu przyslali mi ta rame i dodatkowo paski i nozyki-ale to producent -talex- a nie oni.

ale gdyby byli nieuczciwi to by ci zabrali te paski i nozyki, a jednak je dostaleś, a wpadki reklamacyjne zdażają sie wszystkim, ja u nich kupilem już kilka maszyn i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

staram sie zapomniec o tym bublu a tu mi wyszlo w powiadomieniach ze ktos mnie zacytowal-tylko ze nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi, zglaszam reklamacje 3 razy do premium-trade i na koniec ktos sie w polowie rozmowy rozlacza, u producenta okazuje sie ze nikt od nich nie zglosil tego, 1. 5 miesiaca nowa kosiarka stoi-dobrze ze to koncowka sezonu byla i mam dyskowa, w ramach rekompensaty dostalem od producenta dodatki a nie od premium-trade,

zobaczymy po 1 reklamacji czy bedziesz zadowolony-chyba ze zmienili podejscie do klienta .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6
Napisano (edytowany)

pisze "dostawa w 48 h" nic nie wspomniane o tym że trzeba dodatkowo więcej za taką dostawę zapłacić więc klient myśli że to norma te 48 h:)

Edytowano przez AturSz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manius59    0

Ja również nie mam dobrego zdania o PREMIUM TRADE, oczywiscie przed zakupem wszystko w porządku, ale po (kupiłem u nich ciągnik marki kubota) to już makabra!!!

Serwis to jedna wielka i długa droga przez mękę! Zgłosiłem usterkę telefonicznie, mieli przyjechać w ciągu tygodnia(nikt nawet nie raczył zadzwonić, że jednak ich nie będzie).

Po półtora dygodnia znowu ja dzwonie i umawiam się już na konkretny dzień(nikt nie przyjeżdża i nikt nie dzwoni), wysyłam maila- nikt nie odpisuje ;[ i tak mija miesiąc.Dopiero

pismo urzędowe poskutkowało, zadzwonili i w końcu przyjechali. Serwisant sam zauważył jeszcze jakieś nieprawidłowości w pracy ciągnika zapisaliśmy to na protokole reklamacyjnym

i powiedział że za jakieś dwa tygodnie przyjadą i będą regulować... i tak mija półtora miesiąca i nic! Wykonałem już około 20-tu telefonów-zero reakcji...

OMIJAJCIE Z DALEKA TĄ FIRMĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj