Polecane posty

MarioS    1

Jakie jest wasz styl??

Jak się ubieracie ;)

 

Jesteście dresiarzami, metalowcami a może emo :)

Ubieracie się elegancko czy sportowo i wygodnie??

 

 

Chodzi mi jak się ubieracie wybierając się do szkoły, do znajomych, jadąc do miasta itp :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartollini    1

Do szkoły spodnie Jeasy ciemne koszulka i kurtka :)

na miasto podobnie ewentualnie jakiś dresik

no i czarne buty sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No to ja adidaski, jakieś jeansy, bluza z kapturem lub bez, zwykła kurtka - tak do szkoły lub do miasta.

A w pole czy to nieoficjalnie do kumpla, to zależnie od pogody, gumofilcy w zimie :) albo jakieś buty tanie z targu na lato, spodnie moro albo dresy, bluza jakaś bez kaptura koszulka w miarę wygodna i się jedzie.

 

A jak już porządnie słoneczko przygrzeje, to krótkie spodenki i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Od małego i do teraz 24 lata ubieram się wg. siebie, jak mi się podoba, czyli wg. znajomych i rodziny elegancko. Poprostu wygodnie mi w takich ciuchach i tak chodzę... Ciuchy kupuję jedynie firmowe, drogie (dobre gatunkowo materiał) nie, że pisze na nich cropp, adiddas, wrangler, czy mustang lub BigStar tylko dlatego, że materiał w nich jest rewelacyjny i cichy wytrzymują jak polskie Ursusy :) Np. mam spodnie, które mam ok 6 lat chodziłem w nich 2 lata, a teraz już 4 na wsi, od smaru, oleju, wyprane mlny razy, a nadal się super trzymają i wyglądają (cena 150zł wtedy) a raz kupiłem na 70zł i po pół roku było po nich. Cichy na święta czarny lekki swetr, biały t-shirt lub koszula pod swetrem, spodnie dzinosowe i oczywiście adidasy lub jakieś poł buty zima lub lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    480

Ja tam się ubieram na luziku jakieś jeansy, fajna bluza z kapturem podkoszulka puma albo adidas.Adidasy F50 i do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do szkoły jeansy (wrangler/lee zawsze), koszula jakaś delikatna na to sweterki, jeśli mam wf to dresiki, obuwie puma ducati testastretta mam 4 pary w różnych kolorach zależnie odzieży dobieram obuwie jak i zegarek również pod kolor.... :)

jeśli chodzi o marki to koszule bądź sweterki przeważnie H&M, BS, Lee ostatnio Reserved też puścił ładną kolekcję tak że coś sie dobiera :) odzież wierzchnia to płaszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

A wiec ;)moj styl ubierania jest elegancki:) poniewaz czuje sie w nim dobrze;)

Gdy ide do pracy ubieram sie w jeansy, koszule i ewentualnie na to swetr;)zalezy jak jest zimno;p;p

Gdy ide z przyjacolmi na impreze do jakiegos klupu to w sumie podobnie;) eleganckie buty, jeansy (ewentualnie eleganckie spodnie) koszula noo...i biore jeszcze sliedzik;)

 

Kupuje tak jak koledzy tylko orginalne rzeczy poniewaz ladniej wygladaja ,lepiej sie w nich czuje i sa trwalsze

jeansy (wrangler ,lee, levis)

Eleganckie sopodnie ( Bytom, Reserved, Sunset Suit)

Koszule ( Bytom, Sunset suit, Prochnik i Pierre Cardin)

Buty sportowe (Zara i Mustang)

Eleganckie (Wojas i Reserved)

Kobiety duza wage przykladaja do butow czy sa ladne i CZYSTE!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jeansy Levis. Bardzo dobrze się noszą oraz są praktycznie nie do  zdarcia. NIe polecam jednak kupować na aukcjach internetowych. Łatwo wtedy natrafić na podróbkę spodni. Jak już chcesz sobie takie kupić to w autoryzowanym sklepie z jeansami.Na przykład:

http://www.jeansdom.pl/pl/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania1978    2

Mój mąż ubiera się bardzo podobnie, jak opisujecie :) Choć ja nie nazwałabym tego jakoś bardzo eleganckim ubraniem, po prostu wugodnym i na luzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Elegancja sportowa czyli wszystko na czasie jak w sklepach sie pojawia,kolekcjami Elegancko, ale sportowo takie połączenie, lubie czuć sie "dobrze" ubranym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj