Luzak

Co myslicie o ciagnikach international?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Luzak    2

Mam zamiar kupic ciagnik international 323 tylko nie znam tej marki.Co o niej sadzicie??


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lernik    0

mój znajomy ma taki ciągnik i powiem Ci żebyś go raczej nie kupował. Stale przy nim coś naprawia, niby pierdoły ale staje w polu i kicha, potem pół dnia rozbierania żeby wymienić jakąś błachą rzecz. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

Ten ciagnik ma mi sluzyc glownie do prac oborowych poniewaz jest z turem i naprawde sie zastanawiam bo moge go kupic okazyjnie i od znajomego ktory da mi napewno gwaracje bo handluje maszynami


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lernik    0

to zmienia postać rzeczy. Jeśli ma pracować w podwórku, mało kosztować i jeszcze dostaniesz gwarancje to myślę że warto się nim poważnie zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

Też tak mysle dlatego chyba sie na niego skusze :D Narazie przechodzi generalny przeglad ,po przegladzie wezme na probe i zobaczymy co potrafi ten ciagnik


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

to jest stary case :D:D tak mi sie wydaje ale chyba nie mysle ze dobrze napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

To jest to samo co Case IH, bardzo stary ciągnik (jak coś ma 30 lat nie należy oczekiwać od tego bezawaryjności). To jest ten 3 cylindrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

Tak on ma 3 cylindry a jego oznaczenie to 353 (tam wystapila mala pomylka) . Zgadza sie ze za mlody to on nie jest ale na moje potrzeby powinien wystarczyc . Jak myslicie jest to awaryjna marka?


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

wiesz raczej nie ludzie chwala sobie stare case`y wiadomo nie bedzie to nowy traktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

Wiadomo ze zbyt wiele od niego nie bede oczekiwal w koncu macie racje nowka to nie jest ale miejmy nadzieje ze nie bedzie zbyt awaryjny, jeszcze troche sie okaze


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

miałem trochę odczynienia z ciągnikami IHC i muszę powiedzieć że bardzo mało palą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

ja jak widzę nazwę INTERNATIONAL to się sam do siebie śmieje mając obraz totalnej kichy-wyrób .Poglad swój wyrazam na podstawie sprzetu RTV Firmy INTERNATIONAL tz jednorazówka

 

ODRADZAM!!!

 

ps

a ile to cudo kosztuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Znam rolnika który zaczynał od jednego 105 konnego internationala a teraz ma ich 4, wszystkie powyzej 100 koni i bardzo je sobie chwali.pzdr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

bardzo tanio :D szczegolow nie zdradze


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
bardzo tanio :( szczegolow nie zdradze

 

a szkoda.

dwa pytania - pytales o ceny części a raczej ich dostępność??

papiery do rejestracji dostaniesz do niego??

bo jesli masz go super tanio to trochę dziwne.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

bez papierow bo ich nie potrzebuje glownie bedzie chodzil tylko w oborze obecnie przechodzi generalny przeglad wiec mysle ze za 2 tyg bedzie a z czesciami nie problem bo znajomy ma kilka takich ciagnikow i czesto jezdzi za granice to w razie potrzeby przywiezie


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziudf    0

Jeżeli jest w dobrym stanie i odpowiada cena to bym polecił go jest to ciągnik wytrzymały i nie do (zajechania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystiano35    0

Ja Ci go też polecam jak jest tani i dostęp do części do niego masz i jak jest w dobrym stanie i jak ma lekko pracować to go bierz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JCBFastrac    0

Ja mam International 685XL i jeszcze nigdy mnie nie zwiudł jeśli chodzi o tą markę polecam i wolałbym go od nie jednego ciągnika Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

ja też mam case international 685 xl z 1992 roku 3820 mth w dniu dzisiejszym jak do tego czasu mnie nie zawiódł mam go dobiero 7 miesięcy, jedyne co w nim wypieniłem to pompa wodna. Mój wujek tez ma internationala ale 453 45KM z 1975 roku i sobie chwali mówi, że 100 razy lepszy od mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Witam. Miał może ktoś styczność z ciągnikami international 844? Jakie są jego wady? Jak z awaryjnością? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Witam. Miał może ktoś styczność z ciągnikami international 844? Jakie są jego wady? Jak z awaryjnością? Pzdr

 

 

Mam case 744. Jest to samo co 844 tylko silnik słabszy. Te ciągniki są do wszystkiego. Bardzo mało awaryjne i dużo mniej pali od np. zetora 7211. Przez 2 lata użytkowania nic mi się jeszcze nie zepsuło. Polecam te ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu1616    0

Ja mam też internationala 744s (1975r) bez napędu mam go 5 lat i do tej pory co w nim wymieniłem to łożyska w przednich kołach ale przy turze to nic dziwnego i jeszcze w te lato sprzęgło mi się ślizgało myślałem że już trzeba będzie wymienić docisk ale okazało że starczyło tylko parę razy jedną śrubką zakręcić i podciągnąć sprzęgło i jest ok

Polecam tą markę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez c308
      Witam zastanawiam sie czysto teoretycznie gdybym chciał założyć firmę produkującą traktory to jak taka maszyna powinna wyglądać aby z podzespołów dostępnych na rynku stworzyć tanią,prostą maszynę do której nawet za 20,30 lat nie byłoby problemu o części.I czy w ogóle w Polskich realiach takie cos (moje marzenie z dziecinnych lat)jak budowa ciągnika jest realne.
      Moja propozycja jest taka silnik 100km mocy perkins,pompa podnośnika ursus c 385 lub 1224,tuz także od nich,Kabina prosta wykonana we własnym zakresie tak samo maska i światła.Najważniejsze z czego skrzynia i mosty aby za pare lat był dostęp do części.Wałek 540 zalączany elektromagnetycznie jak noże w kosiarce,tak samo załączany przedni napęd.Cena 100 tys za egzemplarz czy to ma jakikolwiek sens.
    • Przez PatrykBesiński
      Dzień dobry, 
      Problem jaki wykryłem w Renault Dionis 130 podczas pracy na wałku WOM. Po włączeniu wałka na sucho, bez podłączonej maszyny jest wszystko ok, wałek pracuje, natomiast podczas pracy pod obciążeniem WOM wałek po chwili wyskakuje, dźwignia przeskakuje w pozycję neutralną. Trzymając dźwignię lekko palcami jest ok, ale gdy nie przytrzymuję dźwigni to po sekundzie wypada. 
      Dzieje się tak pod obciążeniem.
      Gdzie może leżeć problem? 
      Czy jest tam jakaś regulacja dźwigni i być może za lekko wskakuje czy raczej problem leży gdzieś w napędzie WOMu? 
    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj