wlodiw

WOW!!!! Albert Sosnowski vs Witalij Kliczko!!! Shock!!!

Polecane posty

wlodiw    2

Co Wy na to ? Ja jestem w szoku, ale Albert chyba jeszcze w większym.... :) staneła szansa przed nim jedna na tysiąc... To co Adamkowi powiedział bym idzie jak po grudzie, Albertowi przyszło jak dar z nieba... milion dolarów za walkę i sława nawet gdyby przegrał.... Jakie są wasze opinie i prognozy dawajcie ;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

Adamek by się nei wystawił teraz na tak ryzykowną walkę. A Sosnowski hm żeby się to nie skonczyło za szybko dla Alberta. Bo przegrana ale na punkty to by był wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

Kliczko na 39 walk ma 37 nokautów. Ciekawe czy nasz Sosnowski wyląduje na deskach również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

za obicie ryja dostanie $milion$ dla mnie nic innego tylko ryja nadstawiać:) a serio to z dragona już zawodnika nie będzie a to walką zyska rozgłos i kupę kasy:D czytałem artykuł o klitskach to dla nich rywalem jest hyde i teraz mają dylemat bo obaj chcą z nim walczyć i dogadać się nie mogą;)


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

No niestety szkoda Sosnowskiego, dostanie porządne baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

coś mi się wydaję że ta walka długo nie potrwa Kliczko szybko go znokałtuje. Powinien stoczyć jeszcze dwie walki i dopiero potem walczyć z najlepszymi. Tym bardziej, że mistrzostwo Europy zdobył olbrzymim wysiłkiem podjął wielkie ryzyko


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JackDaniels7    31

Chłopaki trochę więcej wiary, Albert poprawi szybkość i nie będzie tak tragicznie,mam nadzieję jeśli już przegra to na punkty a nie przez nokaut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek1692    1

masz rację JackDaniels7 jeśli poprawi szybkość i siłę uderzenia a nie przebierze na wadze to może być ciekawa walka. Prognozuje że kliczko wygra niestety ale życzę Sosnowskiemu zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun96    0

tak jak @slawek3220 napisał też myślę że ta walka długo nie potrwa Albert na początek powinien z kimś słabszym stoczyć walke ja myśle że w 6-7 rundzie wszystko się rozstrzygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

hm... a ja myślę, ze może byc ciekawa walka, obydwaj o podobnych warunkach fizycznych, Witalij Kliczko to super szermierz na pięści i doświadczony fighter, Albert za to coraz lepszy bokser, niezły technik i też niezły gladiator, no i coraz bardziej doświadczony. Albert ma jeden feler a mianowicie nie jest zbyt dobry w obronie i ma dośc miękka szczękę jak na takiego ,,byka" i zaliczył już w swojej karierze nie chlubna glebę kilka razy, ale Witalij tez nie jest nie do przejścia bo dośc łatwo łapie kontuzje np. w walce z Chrisem Byrdem. Witalij jest świetny w dystansie i tak uwielbia boksowac, jeśli Albert nie da sobie narzucic jego stylu walki może byc ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Szkoda że nie walczy z nim Adamek, zapewne byłaby o wiele ciekawsza walka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polska góra. ;) Tyle ode mnie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2
dokładnie... polecam druga rundę petardy niesamowite... ciekawe czy Albert ich by sie ustrzegł....ale zauwazylem, ze dobrym sposobem na Kliczkę jest wyprzedzac jego ataki i tym zbijac go z tropu, może to dobry temat dla ,,Dragona"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro170225    1

Sądze że Albert nie da rady. Ale juz niedługo Kliczo zostanie pokonany przez innego naszego rodaka Tomasza Adamka, dzis Tomek pokazał na co Go stac w walce z Arreolą. Mądry pięsciarz z niesamowita szybkoscia i techniką. A niektórzy mówili ze nie da rady w wadze ciężkiej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JackDaniels7    31

@daro170225 ja dalej tak twierdze, z tym, że nie uważam iż nie da rady tylko że to nie jest jego kategoria wagowa.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj