Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Polmot

gregory12    0

tak może byc ciekawie albo jeszcze gorzej niż z fotonem bo tak go nagłaśniają że mała bania . w każdej gazecie pełno ogłoszeń o nim,w TV to samo raz na godzine jest reklama o nim , coś mi się tu nie podoba

PL01    0

*gregory12

Zwykły marketing. Zobacz sobie dziedziny gospodarki, gdzie występuje bardzo mocna konkurencja (np. telekomunikacja) cały czas jesteśmy bombardowani reklamami. Nie tylko Warfama reklamuje się w prasie, każdy poważny producent maszyn ma jakieś ogłoszenia. A to, że nowy produkt wprowadzili na rynek to muszą szczególnie informować potencjalnych nabywców.

wojoch7340    6

Zetor ma gwarancje na 18 lub 1500mth. nie porównujcie tego do zetora tylko do ursusa bo to i to jest bez sensu

Wiadomość z agroFakt.pl

gregory12    0

zobaczymy po żniwach jak kilka osób go będzie miało i wtedy sie okaże jakie to cacko. moim zdaniem ma on za bardzo przeszklona kabine chodzi o to że szyby powinien miec w kilku miejscach łączone np. w drzwiach powinna się składać z co najmniej 2 części bo tak to kupować całą jak sie potłucze to dla nich zysk a dla nas wydatek i to niemały

PL01    0

* wojoch7340

Możesz sprecyzować swoją wypowiedź, jakiemu ciągnikowi nie dorównuje kilka modeli na rynku?

gregory12    0

byłem dzisiaj u jednego z łódzkich przedstawicieli pol mota . z daleka wygląda on ładnie ale jak podejdzie się bliżej okazuje sie że maska ma kolor czerwony wyblakły aż mdły a dach czerwony ostry jak diabli. w kabinie moim zdaniem jest mało miejsca zaraz na wejście mamy siedzenie pasażera rozkładane , wszystko w plastiku .Jak rozmawiałem z dealerem mówił że ciągniki są składane w turcji i przychodzą całe ale natomiast jak przeszedłem sie przejechac z mechanikiem po drodze nim dowiedziałem sie od niego że jest składany w lublinie i komu tu wierzyć :) .tur mocowany jest nie na ramie,jeszcze do tego mocowania są jeszcze przed skrzynią. :) cena tez wygórowana bo aż 108 tys. za 82km.na dodatek znalazłem u jednego na tablice bite pol-mot model c ,na masce model h

PL01    0

Zapewne 108 tys. brutto, więc w porównaniu z konkurencją to jest niska cena. Za Zetora Proxima 65 (61KM)musisz zapłacić ok. 120 tys. brutto z takim wyposażeniem, Ursus 5524 (75 KM) kosztuje ok. 140 tys. brutto w podstawie.

TOMEK0603    0

Ja mam fotona i chyba też składany był w Lublinie. U mnie na jednej tabliczce jest FT70 a na drugiej FT60. No i za który ja zapłaciłem to nie wiem.

wojoch7340    6

nie będę mówił które marki maja daleko do zetora ale jest pare tak samo jak zetorowi daleko do john deer i innych .

zetor 65 power ma rewers elektrochydrałliczny i póbiegi i zmienia sie bez sprzegła i cena jest mała sa to wyposarzenie

PL01    0

Z Lublina pochodzi prototyp ciągnika Polmot C, który został pokazany w Kielcach.

Ponadto z Lublina miał pochodzić składak, ale nie wiem co wynikło z tego.

Oto link do tego składaka

TOMEK0603    0

Ja mam fotona i chyba też składany był w Lublinie. U mnie na jednej tabliczce jest FT70 a na drugiej FT60. No i za który ja zapłaciłem to nie wiem.Te POL-MOT to prawda ze w Lublinie skladaja jak Fotony 704 tylko nikt nie chce przyznac sie

PL01    0

120 tys. zł to za proximę 65 KM, dodatkowe swiatła, klima i skrzynia 40 km/h, rewers ręczny. Tyle chłopak z rodziny dał w listopadzie 2009.

DuF    0

W Lublinie Warfama ma ośrodek badawczo-rozwojowy. Pracują tam nad prototypami i testują różne rozwiązania, ale nie ma regularnej produkcji.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Polmocik    0

Witam,

1.Ciągniki POL-MOT H, są składane w Turcji i przychodzą do nas w całości,co nie zmienia faktu że Lublin jest bazą sprzedażową tych ciągników w Polsce(magazyn części zamiennych,przeglądy zerowe itp).

2.Ciągniki produkowane w Chinach POL-MOT FOTON cały czas pozostają w ofercie POL-MOT WARFAMA.

3.Prototypowy Ciągnik Pol-Mot C,którego powstał tylko jeden egzemplarz,trafił w prywatne ręce.

PL01    0

Polmocik, widzę, że masz ogromną wiedzę na temat ciągników oferowanych przez tą spółkę. Zdradzisz, gdzie poszedł (jaki region kraju) model Polmot C. Znasz może liczę sprzedanych ciągników serii H w Polsce przez te dwa miesiące?

TOMEK0603    0

Witam,

1.Ciągniki POL-MOT H, są składane w Turcji i przychodzą do nas w całości,co nie zmienia faktu że Lublin jest bazą sprzedażową tych ciągników w Polsce(magazyn części zamiennych,przeglądy zerowe itp).

2.Ciągniki produkowane w Chinach POL-MOT FOTON cały czas pozostają w ofercie POL-MOT WARFAMA.

3.Prototypowy Ciągnik Pol-Mot C,którego powstał tylko jeden egzemplarz,trafił w prywatne ręce.

Chyba się pomyliłeś POL-MOT FOTON produkowane są w Polsce(wiem bo prowadzę sprawę i Warfama przyznała się że ich produkuje a nie sprowadza). Więc nie pisz głupot i ludzi w błąd nie wprowadzaj.

DuF    0

TOMEK0603 podaj lokalizację gdzie Warfama w POLSCE produkuje Fotony? Skoro nie wiesz to nie pisz głupot i nie powołuj się jeszcze na prowadzenie jakiejś sprawy. Kto z Warfamy przyznał Ci, że produkuje Fotony w Polsce?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach