Polecane posty

ppp    319

Interesuje mnie, czy ktoś z was zakiszał kiszonkę z kukurydzy/sianokiszonkę w rękawie i ile płacił za usługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

@robertbara zakiszał ziarno kukurydzy w rękawie. Zapytaj jego ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr5a4    4

Ja zakiszałem ziarno w rękawie. Facet dał młyn. Taki interes to 20 zł od tony i twój traktor z wom-em. A co do jakości bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppp    319

To w sumie chyba nie zbyt drogo,co???A po ile za ziarno płaciłeś??? Czy miałeś może swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyDD    0

Ja kontaktowałem się w sprawie zakiszania i oferowali zestaw gniotownik+prasa+oni dają rękaw za ok 48zł za tonę, w przypadku gdybym kisił ok 50 ton mokrego ziarna qq. Najlepiej zadzwoń, zapytaj bo z tego co wiem to ludzi dużo przed sezonem umawiają z nimi terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

U mnie AG-BAG zakisili coś koło 80 ton ziarna z kukurydzy po 46 zł/tone tyle że moim ciągnikiem bo ich CASE nawalił + za zakiszacz dodatkowa opłata


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppp    319

Dzięki za odpowiedzi. A czy ktoś z robił kiszonkę z kukurydzy, albo sianokiszonkę prasą silosującą? Po trasie z domu na uczelnie(przez 4 województwa) widziałem kilka gospodarstw gdzie kiszonki były w ten sposób zrobione ( wiadomo PKP to nie TGV:P także można całkiem spokojnie oglądać trasę, z detalami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie w okolicy właśnie jest firma AG-BAG co robią kiszonki w rękawy, w sezonie troszkę tego idzie bo biorą palety z mojego ojca firmy pod folie. A i często ich widzę jak śmigają z tymi maszynami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

A jak to jest z sianokiszonką z traw, czy oni dają tylko ciągnik z prasą i rękaw a sianokiszonkę trzeba zwozić własnymi przyczepami czy może mają też przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

U mego znajomego to oni dali tylko prasę i ciągnik. Kukurydzę na kiszonkę sam woził


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekk1988    0

Ja cały czas to praktykuje zakiszam sianokiszonkę, wysłodki, młóto, i śrutowane ziarno kukurydzy niema nic lepszego nisz zakiszanie w rękawie jakośc super a cena względem jakosci i strat całkiem przyzwoita .

cena za taki rękaw 280 ton srednica 250cm na 250cm to 4,500zł to jest prasa+ciągnik polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj