Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pablo1992    0

Witam. Kupilem MF 399, 1996 r. I wydaje mi sie ze nie dzialaja niektóre kontrolki na konsoli i mialbym prozbe ze moze komous by sie chcialo zrobic zdjecia kontrolek wszystkich jakie sa w swoim MF i wrzucic do galeri lub wysac mi na e-maila. Z góry dziekuje.

Petekw    3

Jak jutro bede miał chwilke to zrobie fote kontrolek. Mam model 365. Pewnie deska jest taka sama.

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    483

Nie wszystkie muszą się zapalic po włączeniu zapłonu. Cześć jak kontrolka wom, blokady, napedu, czy świateł zapala ię po właczeniu wyżej wymienionych. Szczerze pwoiem nie pamiętam jakie zapalają się w mojm dawno nie jeździłem ciśnienie oleju w silniku i skrzyni napewno kontrolka od filtra w skrzyni ładowanie zapalają sie napewno. Nie wiem czy zapala się od zanieczyszczenia filtra powietrza. A tak przy okazji temat 3xx już jest.

Pablo1992    0

Ale właśnie np. kontrolka od przedniego napedu mi sie nie świeci i od blokady też i niewiem czy to żarówki padły czy może bezpieczniki. A i przepraszam za napisanie nowego tematu ale na AF jestem od niedawna i pewnych żeczy jeszcze nie rozumiem.

hubertuss    483

Nie no spoko a co do kontrolek poszukaj czujnikó od blokady hcyba gdzieś z prawej jest od womu z lewej pod kabiną od napedu ni pamiętam. Zdejmi z nich kabelki i złącz powinny świecic jesli nie to albo zepsuty jest czyjnik albo nie wciska go dokońca mam tak przy womie i mi nie działa kontrolka. Bezpieczniki możesz przejżec. Co do żaróek myśle że chyba nie powinny się spalić możesz djąc konsole i posprawdzac czy kontaktują. Z myciem tez radze uważac mi po myciu zgineły kiedys kontrolki na jakiś czas juz chciałem elektryka zawołac ale jakoś się znalazły.

Pablo1992    0

Witam. Wie ktoś może gdzie jest czujnik od obrotów , a pytam dlatego że nie działa mi zegar od obrotów, a jak patrzyłem to jest on sterowany elektronicznie i za bardzo nie ma w konsoli miejsca aby coś wiecej zobaczyć . Jak by ktoś na forum coś wiedział na ten temat to prosze o rade z góry dzieki.

pawel5314    1

Witam. Wie ktoś może gdzie jest czujnik od obrotów , a pytam dlatego że nie działa mi zegar od obrotów, a jak patrzyłem to jest on sterowany elektronicznie i za bardzo nie ma w konsoli miejsca aby coś wiecej zobaczyć . Jak by ktoś na forum coś wiedział na ten temat to prosze o rade z góry dzieki.

niema czujnika obrotow sygnał idzie z alternatora i zacznij od jego, a nastepnie sam obrotomierz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się