Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
4368764    0

Ja nie mam żadnego z tych ciągników ale wybrałbym mf 3060 ma lepsze wyposażenie ale cese jest tańszy. Zrób jak chcesz ja stawiam na mf.

qamil    0

podaj chociaż ile możesz kasy na niego dać i na ilu ha będzie jeździł . ja też stawiam na MF'a

Wiadomość z agroFakt.pl

tesen    0

Na 10-iu hektarach miałby preacować w granicach 40,000 a może zetor ,tylko znowu zetor będzie wiekowy.

najmłodszym ciągnikiem byłby case 4230 albo renault ceres,znowu z drugiej strony jest najwiekszy wybur w mf 3060,3050 no i zetory ale to jurz starsze ciągniki. ;)

pawel5314    1

ja to ci powiem tyle na 15 ha to MF(ursus)235(2812) calkowicie wystarcza, moj sasiad obrabia 30ha ursusem c-330 i ma 15 dojnych i to żali sie ze ropa droga...

pablo21    26

Ja sie z kolega nie zgodze to ze ludzie sa zacofani jak cholera i uwazaja ze C-330 spali mniej niz 3070 to niech uwazaja tak dalej ale to nie jest powód zeby inni tak robili.

tesen    0

c-330to jurz mamy 25lat od nuwki no i c-360 15 lat kolega napisał z jednej strony prawde ale z czasem trzeba nabywać nowe zabawki ,zawsze to większym ciągnikiem można pole szybciej obrobić no i czsem to wyjdzie nawet korzystnie nirz obrabianie tym małym ciapkiem.co do spalania paliwa to napewno mf 3060 przy większych maszynach nie wypadnie gorzej nirz te ursusy a praca o wiele pewnie przyjemniesza tak myśle.Trzeba z czasem troche się rozwijać. :)

a morze ktoś wie o niekturych miejscach w pomorskim lub kujawsko -poom,i zachodnio-pom.gdzie sprzedają urzywane ciągniki rolnicze?????? jakby co proszę napisać ;)

pawel5314    1

@pablo21 co ty wypisujesz,''ludzie sa zacofani jak cholera i uwazaja ze C-330 spali mniej niz 3070 to niech uwazaja tak dalej ''jak juz tak piszesz to pisz, że MF 3070 spali mniej od c-330 przy wiekszej wydajnosci- o ile posiada sie odpowiednie maszyny ;)

@tesen wg mnie twoja idea nie jest zla, tylko jak juz kupisz wiekszy ciagnik to powiekszcie gospodarstwo *2

pozdrawiam i mysle, ze nikogo nie urazilem.

tesen    0

Ogulnie tak i tak jest dobrze, z czasem wszystko wyjdzie.POZDROWIENIA.

pablo21    26

No to ze przy wiekszych maszynach to jest raczej oczywiste według mnie. A w lekkiej pracy tez nie spali duzo duzo wiecej od ciapka wiadomo ze nie podczepi sie go do kopaczki obsypnika itp. Ale prace typu przywiez wywiez tez dobrze wykonuje i spalanie nie jest duze moj w 6-cyl w takich pracach pali mało a co mowa 4T.

A zakup takiego ciagnika na taki areał to pierwszy krok do zwiekszenia go ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się