Polecane posty

maxrolnik    0

dzieki kolego ale ja niewidze tych numerów w katalogu i czy morzesz mi coś wiecej powiedzieć na tentemat

ale zato dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak kolega @krytianrolnik polecam turdus. Olej dobrej jakosci. I za rozsadną cene. Agrol do skrzyni to wedlug mnie tez bardzo dobry pomysl.

Olej w silniku wymienia sie co 250godz. w hydraulice co 1500godz. oczywiscie jezeli jest oryginal. Do silnika wchodzi 10litrow a do hydrauliki ok 45-50l. jezeli turdus kosztuje 10zl to na litrze miedzy nim a oryginalem JD jest 5zl roznicy czyli 50zl na wymianie przy czym na turdus 250godz. to za duzo. na hydraulice zyskujemy ok 250zl z roznicy cenowej agrolu z oryginalem wiec czy 50zl co 250godz i 250zl co1500 to duzo? (nie zwazajac na to ze zamienniki trzeba wymieniac czesciej niz oleje oryginalne a co za tym idzie dochodza koszty filtrow) Zwracajac uwage na zawila hydraulike w JD wolalbym zalac HY-GARD i nie skracac zywotnosci hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxrolnik    0

witam mam jd 2850 i mam problem z orbitrolem czy muszę kupić orginał czy mogę jakimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komet88    0

dzień dobry dołączam się do tematu też niedawno kupiłem jelonka 2850 i potrzebuje opisu kontrolek najlepiej wszystkich choć jedna mnie nurtuje cały czas się świeci a mianowicie pomarańczowa strzałka w dół jest ona umiejscowiona 2 od dołu z lewej strony pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

Ta kontrolka ze strzałką to prawdopodobnie od filtra powietrza -jest zanieczyszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komet88    0

ooo dziękuję sprawdzę to ma ktoś może katalog części i instrukcje obsługi do tego jelonka w pdf wdzięczny bym był ;p<<< już nie ważne potrzebuje kolejnej pomocy mianowicie od czego to jest??? dodaje złącznik zdjęcie ;)http://zapodaj.net/b3c7ded150cd.jpg.html//// problem rozwiązany:) potzebóje innej pomocy a mianowicie gdzie szukać sitka ssocego po schemacie nie moge zbytnio się połapać może jakieś znaki szczególne by było mi łatwiej znaleźć pozdrawiam:)

Edytowano przez komet88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354

Czy ktoś się orientuje jaki płyn/olej zalewa się w pompce sprzęgła? John deere 2850.

Niby dot4, ale znalazlem tez sprzeczne infromacje, że od dot4 coś się się rozwala później i trzeba go rozpoławiać do naprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dwaa9
      Część. Nagle przestała mi działać hydraulika. Po zgaszeniu i opuszczeniu podnośnika i tura. Teraz nic nie działa. Nie podnosi ani nie działa wspomaganie. Wom działa. Gdzie moze być przyczyna?
      Dodam jeszcze że olej jest, filtry wymieniane w tamtym roku. Myślę że to może być przednia pompa bo wcześniej stukała a teraz ucichło 
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi
       
      Caps Lock!
    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj