Polecane posty

Zetor5340    1

Witam. :D

------------ :D

Proszę o opinie posiadaczy wszelakich modeli Zetora...

Jak wam się sprawują itd..co wam nie pasuje,co mogłoby byc lepiej wykonane.

Co spierniczyli przy produkcji a co wyszło na dobre.

Piszcie czy Zetor to dobra marka ciągników,czy dobrze wam się pracuje czy nie żałujecie zakupu.Uwzględniajcie wszystkie modele.

Jeśli coś wam sie podoba to piszcie w jakim modelu dokładnie, tak samo jeżeli wam coś nie pasuje.(awaryjność itd...)

Ja ogólnie jestem zadowolony, posiadamy z wujkiem 5340, nie narzekamy, żadnej roboty na dłuższą metę przy nim nie mieliśmy.Drobne usterki to naprawiliśmy we własnym zakresie.Krótko mówiąc nie narzekam.

A jak jest u was?

proszę o wypowiedzi. :)

 

 

Pozdrawiam.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

widzę iż masz sentyment do Zetorków... :D

 

chyba zapiszę się do Twojego klubu, bo ja też lubię Zetorki, posiadam 7211 z 90 roku, i jestem z niego bardzo zadowolony, kiedyś był główną siłą pociągową, teraz jest w okresie "przedemerytalnym" :D

 

Co mechanicy jakto ująłeś "spierniczyli" ? hmmm ciasny dostęp w przypadku odpowietrzania sprzęgła...

a co im się udało... na pewno komfortowa, cicha kabina :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
na pewno komfortowa, cicha kabina :D

o tak, tu się zgodzę z tobą...nie tylko komfortowa i cicha ale i wielka.Jak przesiadłem sie kiedys z 5340 do ciapka to niemogłem sie przyzwyczaic...w zetorze mam pełno miejsca a tu..heh wykorzystali maksymalnie miejsce w kabinie.zakryte błotniki tylne sprawiają ze kabina jest naprawde wielka.komfort i wyciszenie także jest na poziomie. :D

---------------

No a jeśli chcecie to temat może być tez FanClubem Zetora...hehe :):)

 

piszcie ogólnie jak się ta marka podoba.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Ja mam 7011 od września i do tej pory 2 razy zepsuł mi się podnośnik ( ale to chyba wina poprzedniego właściciela ). Nie będę oryginalny i powiem, ze plus należy się za kabine. Miałem do wyboru jeszcze naprawde ładnego Ursusa 902 i teraz prawdopodobnie właśnie jego bym wybrał ( chociaż nie wiadomo ).

Awaryjnosc jak już pisałem 2-krotna awaria podnośnika ( do wymiany tłok ) i to by było na tyle. Mam zamiar podłączyc jeszcze radio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No co jest?? czyżby nikt poza nami trzema nie miał na AF Zetora?? ludzie pisać!!hehe :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

może użytkownicy właśnie jeżdzą swoimi Zetorami a nie siedzą na AF :D ja siedze na AF, teoretycznie się uczę ...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

chlopaki ja jestem zadowolonym uzytkownikiem zetorow maam 2

- 7211 z 91r.

- i 7745 z 94r

a w planach jest powiekszenie stada o 3 zetorka ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

 

 

Pozdrawiam fanow ZETORA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Fani Zetora łączcie się...!

 

hehe.. :):D Ten temat jest dla was...

-------------------------

No własnie może jezdzą...ale jak skończą ujeżdzać Zetory to muszą się musowo wypowiedzieć na temat swoich maszyn...:D

hehe.

 

a w planach jest powiekszenie stada o 3 zetorka

a jaki model dokładnie planujesz kupić?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

ja mam zetora 12145 zdjecia w galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Ja mniałem Zetora 7211 od nowości i uważam ten ciągnik za nie do zdarcia (po prostu czolg na kołach) . Czego nie mogę powiedziec o Forterze 10641 . myslę ,że żaden z produkowanych Zetorów nie dorówna tym starym 7011 i 7211 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

No tez mi sie tak zdaje....ze te stare 7211 to sa maszyny nie do zdarcia...sąsiad ma włąsnie taki...i włogółe nie dba o niego...wszystki na sznureczki, druciki...jak ja oleje wymieniam w ciągnikiach...to one bierze ten olej co wymieniłem i wlewa do swojego 7211..mówi "..i tak lepszy niz w moim..." ehh...szkoda gadac...ale maszyna chodzi....i sie nie psuje,


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

zgadzam sie z wami 7211 to maszyna nie do zdarcia o wiele lepiej mi sie nim jezdzi niz 7745 napewno dzieki tej resorowanej przedniej osi u nas praktycznie robi wszystkie lekkie prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

No nie wiem jak sie jeżdzi 7745-11bo nigdy nie jeździłem...ale tym sąsiada 7211...stan jaki jest to jest..ale elegancko sie jeździi...i ta kabina duza...bajka:)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Ja mam 7011.Miałem jedynie problemy z elektryką ale dzisiaj sie z nimi uporałem.Tak wogule to ten zetor jest naprawde dobrą maszyną.Świetny komfort,cicho w kabinie,dobry silnik,przyzwoity uciąg.Jeszcze mam takie pytanko jak sprawdzic czy blokada działa tylko tak bez wyjazdu w pole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

szkoda ze w tamtych czasach zetory 7211 nie wychodzily z klima :D :D :) :) bo przy presowaniu by sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No zgadzam się z wami... 7211 to czołg rolniczy nie ciągnik... :D

jak mówicie nie do zdarcia..

ale cóż się dziwić... w końcu to Zetor :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

no czołg, probował go ktoś oprócz mnie w agragacie aktywnym 3m... ?? w polu skręcałem hamulcami :D


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lernik    0

jak dla mnie Zetory szczególnie ten którego mam(7211) dużo palą. Chodził dobrze i mało palił dopóki nie zrobiłem kapitalki silnika. Od tamtego czasu bak jakby miał o jedną dziurkę wiecej z której sączy się paliwo :angry: ale poza tym pracje bez awaryjnie nigdy mi napolu nie stanął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
nigdy mi napolu nie stanął

mnie także ani razu nie zawiół w polu..


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
No co jest?? czyżby nikt poza nami trzema nie miał na AF Zetora?? ludzie pisać!!hehe :D

A myślisz, że przez 2 godziny ktoś mógł ci apisac, jak wszyscy ( przenośnia ) siedzą w oborze i w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dobra przeciez nic nie mówie...jest dobrze.napisałem to w żarcie. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Nie ma sprawy :D .Chociaż temat i tak szybko się rozwija.

Z którego roku jest Zetor 5340 twojego wujka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj