Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Alex16    0

ja jeżdżę 7211 jak na razie nie mam z nim problemów jedynie mógłby trochę mniej palić i trochę mógłby być cięższy na przodzie a tak to wszystko ok :) a i dołączam sie do pozdrowień fanów i posiadaczy zetora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekbee    2

ja teraz chcę przełożyć do 7211 (do którego już wrzucziłem przdni napęd) nowy silnik od 7745 i dodam mu w ten sposób ok 15KM :) a do C-360 wrzucę 64 konny silnik od 7211 i przednią ''miękką'' oś :) nową kabinkę i maskę :) szaleństwo :) mam dośc niedokładności ursusa i zawsze będę uwarzał że Zetor to bardzo dobra marka. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Ciekawe jakim cudem dodasz mu te 15 KM skoro 72xx ma 62,5 KM a 77xx ma ~68-73 KM :) Chyba że mówisz o silniku z turbiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleban1330    1

mnie 2 razy zawiódł mój 3320 na polu z rozrzutnikiem i na szosie stanął z powodu trochę zanieczyszczonego paliwa moim zdaniem trochę za mało koni ma i dużo pali ale ogólnie jestem z niego zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi10111    2

Posiadam Zetora 10111 Turbo i jestem z niego bardzo zadowolony silnik ładnie chodzi i ma bardzo wygodną i przestronna kabinę niedawno dokupiłem jeszcze jednego zetora 7211 i mam nadzieje że będzie się równie dobrze sprawował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex16    0

my mamy 7211 juz jakieś 23 lata traktor nie do zdarcia i nie zastąpiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Zetor to Zetor. Jak narazie niezawodny i kupuje drugiego Zetorka... To jest marka!


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Hmmmm, marka ZETOR, napewno kojaży się z bezawaryjnością, łatwym dostępem do częśći, łatwo obsługo, prostym w naprawie i z dużym spalaniem. Zetor jest jedno z dominujących marek w Polsce, powiedział bym że jest w czołuwce ja bym zaliczył do nich Ursusa, i Zetora, obie te marki od kilkudziesięćiu lat dominują w Polsce. Teraz to się zmienia na rynek wchodzi wiele nowych marek, nie będe ich wymieniał bo jest ich bardzo sporo. Ale zetor jest mojim zdanie najlepszo marko, w tej chwili posiadam 2 zetorki (5340, 7340 TURBO) i nie narzekam śa super. Pozdro :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Zetory są najlepsze to fakt, ale tylko te starsze, bo Proxima i Forterra już nie są tak dopracowane jak poprzednie modele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Zgodze się z tym, że te stare zetory to były najlepsze!!!. Zetory tego starszego mieli podkręcono dawkie paliwa, co się za tym kryło, że spalanie mieli spore.;) Ta większa dawka paliwa dawała sporo moc, jeśli byśmy mieli porównać np. jakiegoś zetorka starego typu z proximo to pewnością ten starszy by wygrał np. w próbie mocy. Mojim zdaniem te nowe zetory (proximy, forrtery) są dobre ale nie tak dobre jak ich poprzednicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Ja mam zetora 7245 z 1989r.jak mial bym do wyboru go a zachodni to bym wybral zetora. ma on 4500mtg pompa od nowosci,,tylnie opony, jedna rzecz

ktora mi sie niepodoba to wyłanczanie napedu <_< .ale tak to super ciagnik :P


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

heh od kiedy 7245 miał turbo chyba ze sam zamontowałeś w co nie wierze kolego <_< bo ja jeszcze się nie spotkałem ze 7211/7245 turbo a nie wiem jak wy


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

miał turbinę ale w jakiejś limitowanej serii widzialem jednego takiego na allegro <_<


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900

Ja mam 5211 i z sentymentu do zetora (a mieliśmy t-25, 5211 i 3p) tato zdecydował się na kupno drugiego zetora i padło na forterrę 11441 i chodzi jak to zetor - SUPER. W planach jest jeszcze jeden zetor do kupienia ale taki do tura ok. 80 koni z napędem. A wszystkie ciągniki kupowaliśmy nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz99813    24

mam pytanie do zetora 7211 z 89r

nie wiem od czego są dwie kontrolki po prawej stronie kierownicy, a dokładnie chodzi o to że jedna z nich cały czas świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

zetory to potezne paliwozercy tak nie mozna zeby jeden ciagnik od drugiego palil polowe wiecej hamstwoooooooo


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Masz kolega jakieś dowody na to? Bo tak ze dużo pije to każdy może sobie gdybać. No wiadomo że raczej poniżej poziomu Perkinsa czy sisu diesel nie zejdzie, ale mam sentyment do tych ciągników bo można zapiać do nich maszyny na oko przewyższające ich możliwości i dać ogień w tłoki a one idą. :rolleyes:


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja miałem zetora 7245 z 1989r kupionego od sąsiada w 1996r i miałem go 14 lat. W tym roku zamieniłem go na fendta 306 i powiem tak że zetor prawie niczym nie odbiega od niego komfortem. Jak na tamte lata w których były produkowane zetory z tej serii to wtedy to były najlepsze ciągniki w Polsce. I planuje zamienić mojego mf 255 na zetora 5211 bo chociaż będę miał jakiś komfort i jakość :D


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak mój zetor 7211 ma już 5600 mtg, do tej pory tylko co było robione to skrzynia, sprzęgło i w podnośniku dżwigienka się ułamała, reszta chodzi jak zegarek. Komfort pracy jest bardzo dobry i uciąg też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ten Twój Zetor to ma u Ciebie te 5600 mth zrobione czy to jego cały przebieg ?-bo żeby skrzynię robić po takim przebiegu to się jeszcze nie spotkałem (dźwigienka to jak rozumiem ktoś za mocny w łapkach był ?biggrin.gif )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

To tak mój zetor 7211 ma już 5600 mtg, do tej pory tylko co było robione to skrzynia, sprzęgło i w podnośniku dżwigienka się ułamała, reszta chodzi jak zegarek. Komfort pracy jest bardzo dobry i uciąg też.

 

znaczy tylko silnik nie był robiony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jego cały przebieg, szkrzynia się rozsypała bo bardzo dużo w prasie pracował. Silnik, most, pompy i wiele innych rzeczy nie było robionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj