tvt

zetor ladowacze TL Humpolec

Polecane posty

mackov    6
A czym sie różni 100 od 220. bo zastanawiam sie nad wyborem któregoś z tych

 

ps. jeśli macie jakieś fotki tego ładowacza 100 to zapodajcie będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Kolego o co chodzi w poście powyżej bo nie bardzo rozumiem


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

Zapomniałem dopisać ze bez przeciwwagi by z miejsca nie ruszył ma lekki tył ten tur mocno do przodu wystaje

 

 

//Kolego nie cytujemy poprzedniego postu. Zapoznaj sie z regulaminem!!!! obowiązującym na forum

Edytowano przez Balzak
Cytowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

Bez przesady że nie da się ruszyć ;) trzeba po prostu uważać na nierównościach żeby go nie przewalić podczas wiezienia bel kiszonki i przy cofaniu szybko nie zawracać bo można go na 2 koła postawić i przeciwwaga nie potrzebna B)

 

//Kolego nie cytujemy poprzedniego postu. Zapoznaj sie z regulaminem!!!! obowiązującym na forum

Edytowano przez Balzak
Cytowanie

Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

dokłądnie jak przedmwca wie z parktyki że z ciezarem trzeba spokojnie jezdzic i bez przeciwagi sie lata 7341 + 200 i nie widze problemu wziasc 800kg belke i z nia jechac. Troche rozwagi i tyle.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

wiec musze wam wyjaśnić co mi sie stało więc jezdziłem tak bez przeciwwagi prawie dwa lata 1200mth oczywiście na załączonym przednim napędzie i (oczywiście tylko wolno na napędzie) aż pewnego razu przedni most zaczął grzechotać wezwałem serwis a oni odrazu kapneli ze bez przeciwwagi śmigam i i ze mosty carraro same automatycznie załanczają sobie w takin przypadku blokade układu i przy skręcaniu powoli sypał sie most serwis zareklamował to u włochów a oni odpowiedzieli ze ten typ mostu załancza sie tylko w skrajnych przypadkach i do jazdy na wprost więc gwarancje odrzucili a ja miałem szczęście że trafiłem na honorowy i rzetelny serwis ktury mi te awarie gratisowo i już po gwarancji usunął za co jestem im wdzięczny. a was koledzy pozdrawiam teraz chyba rozumiecie moja postawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

wielkie dzięki film jest świetny jak masz więcej takich linków to chętnie bym pooglądał ja mam proxime 8441 na kołach obciążników nie nam tylko z tyłu zaczepiam na podnośniku zabetonowaną skrzynie ok 1000kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki film jest świetny jak masz więcej takich linków to chętnie bym pooglądał ja mam proxime 8441 na kołach obciążników nie nam tylko z tyłu zaczepiam na podnośniku zabetonowaną skrzynie ok 1000kg

 

 

kolejja próba... czy ktoś ma negatywne odczucia związane z szrpaniemm trac liftem na łączeniu z ramą nośną?? u mnie strasznie szarpie - jeździć się nie da. czy w innych ładowaczach tez tak jest? jest tam niewielki luz i jak tur poskakuje to potem strasznie wali ( a jest nowy spod igły)


KOSZENIE ŁĄK I NIEUŻYTKÓW, ROZDRABNIANIE ŚCIERNISK, KARZCOWANIE UGORÓW
WWW.COUNTRYSERVICE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

No to masz tak jezdzic zeby nie skakał !!!!!!!!! ( a nie zapier ile fabryka dał po wybojAch ) KAżdy ładowacz jak podskoczy to musi opasc i konkretnie uderzyc bo to wazy swoje. Najlepiej jezdzic z opuszczonym jak najniżej podłoża wtedy tak nie skacze w po0równaniu z podniesionym ( w innnym miejscu jest srodek ciezkosci)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mówi o zapierniczaniu, nawet przy małych prędkościach (czasem nawet na jedynce na większej hopce) wybija go do góry i potem wali. Teraz go na dłuższe trasy przypinam pasem w dół do przodu traktora i jest OK. kiedyś miałem starego MTZa z małym turem i w ogóle nie było tego problemu...


KOSZENIE ŁĄK I NIEUŻYTKÓW, ROZDRABNIANIE ŚCIERNISK, KARZCOWANIE UGORÓW
WWW.COUNTRYSERVICE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
nikt nie mówi o zapierniczaniu, nawet przy małych prędkościach (czasem nawet na jedynce na większej hopce) wybija go do góry i potem wali. Teraz go na dłuższe trasy przypinam pasem w dół do przodu traktora i jest OK. kiedyś miałem starego MTZa z małym turem i w ogóle nie było tego problemu...

 

 

Albo doinwestuj w amortyzator wstrząsów ;)

Pare stówek i komfort lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

to jak widac tylko kosmetyka wyglądu ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

górne drążki podobne do Quicke... podoba mi się, ciekawe, czy też tak szrpie.. ;)


KOSZENIE ŁĄK I NIEUŻYTKÓW, ROZDRABNIANIE ŚCIERNISK, KARZCOWANIE UGORÓW
WWW.COUNTRYSERVICE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A czy wiecie moze czy ta nowa seria jest juz dostepna u polskich dilerow? Jesli nie to wiadomo kiedy bedzie dostepna u nas?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj