tvt

zetor ladowacze TL Humpolec

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Balzak    6

Bober21 raczej to nie realne ale w niektórych obciąznikach jest zaczep, wiec można cos tam ciągnac


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2
A mam takie pytanie jak sie ma obciaznik na tyl robiony albo oryginalny (przeciwwaga) to mozna jeszcze do ciagnika podpiac przyczepe?

oblukaj po galerii jest kilka takich rozwiązań a pozatym jak podniesiesz przeciwwage lub opuścisz to jakiś dostęp do zaczepu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Bober21 raczej to nie realne ale w niektórych obciąznikach jest zaczep, wiec można cos tam ciągnac

Dlaczego niby nierealne ?-ja jako przeciwwagi używam wał pierścieniowy ,przyspawałem do niego zaczep i w razie potrzeby nawet dwie platformy holuję-no problem-a tak właściwie to nawet łatwiej jest coś podczepić bo można tym wałem przecież poruszać dół-góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A nie przeszkadza to, że zaczep jest daleko od tylnej osi, tzn. podjazd+zakręt+duży ładunek? Nie znosi wtedy przodu ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie ,nic takiego się nie dzieje-przecież ten zaczep działa jak zaczep transportowy-a podczepiane są do niego przyczepy dwuosiowe,na zakrętach oczywiście trzeba brać lekką poprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Jaro a jaką mase ładunku ciągniesz czymś takim?? Ale generalnie nie powinno byc problemu, jezeli tylko rama wytrzyma. wiadomo wał ten w takim rozwiązaniu bedzie rozciągany, i to z nie mała siła,


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Na dobrą sprawę teraz już nie ciągam ;)-bo ciągnięcie platform z belami przejął JD-ale zdarzało się ciągnąć 24 bele sianokiszonki-oczywiście po twardym bo na miękkiej łące Zetorek radził sobie tylko z jedną platformą -było nie było 24x500-600 kg +waga platform=15 ? ton-wał to taka samoróbka z ceownika (dosyć potężnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

może głupie pytanie ale co się stanie z turem na takiej proxime czy wogóle co się stanie z proximą jak np. odśnieżał bym sobie droge z szybkością 8km/ha i przyrżnął w jakiś słupek betonowy? lub ładując gnój zaczepił o jakis próg lub pniak co się dzieje z turem czy coś się zerwie czy odskoczy tur czy się zabije o przednią szybe w ciągniku?

Edytowano przez Balzak
Ortografi + literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Ja mam 260sl przy 11441 i moge swobodnie brac 2 bele sianokiszonki i pełną łyche(2,1m) piasku kamieni i mi tyłu nie podnosi..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

poszukuje ładowacza czołowego do zetora 7341, musi byc 3 sekcyjny, na joystiku, pasuje także od innych podobny 7245, 7340, 5340,

 

 

 

Może ktos jest z okolic ostrowca swietokrzyskiego ??? Bo tam jest handlarz który ma takiego quicka ale jakos mu nie zalezy na sprzedaniu bo juz 2 dzien go mecze o fotke. A nie chce jechac ponad 200km w jedna strone żeby zobaczyc kupke złomu Miejscowosc gdzie urzduje ten handlarz to BOLESZYN gmina Waśniów. Jesli ktos jest z okolic to prosiłbym o kontakt

 

 

Sorki ze troche nie w temacie Dodam że mówi że ten tyr w tej chwili jest na 7745 zamontowany ale ma drugie mocowania luzne


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a co się stało że tak tura zapragnołeś? czyżbyś pozbył się 3512? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

a tak mnie naszła ochota ułatwic se życie i troche wygody sprawic <_<


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jest duże prawdopodobienstwo że mi odrzuca wniosek i nie chce kolejne 2 lata sie meczyc 3512 i chytakiem na tuz


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

koledzy potrzebuje szybkiej pomocy, informacji czym róznia sie ładowacze 220 i 260 z trac-lifta ??? bo według danych producenta parametry tych ładowaczy sa identyczne. www.trac-lift.cz

 

Moze sa inne wymiary tzn. szerokosc ramy ??

 

Bo szukam tura do 7341 i tarafia sie 260 prawie nówka w dobrej cenie :) A juz mnie wkurza szukanie bo nic nie możńa trafic do zetora żeby w miare wygladało i spełniało moje oczekiwania :)

 

Prosiłbym użytkowników 220 i 260 o zmierzenie szerokosci i kilku innych wymiarów zeby porównac

 

wiem że zaraz bedze litania postów ze za duży itd. narazie chce sie upewnic w czym jest róznica.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

może to jest tak jak ze stollem f 15 i f 10 oba taka sama rama tylko że f15 ma masywniejsze mocowania i mocniejsze siłowniki, a wysokość podnoszenia taka sama?> a mocowania do 7341 będą pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

mocowani to można by wtedy zamówic od 220 do 7341 i nie byłoby problemu jesli rama jest taka sama. Bo wedlug producenta jest to to samo jesli chodzi o parametry techniczne www.trac-lift.cz

 

Bo cena 16tys za tur z krokodylem i szufla z 2006r to jest okazja . sam krokodyl 6tys kosztuje w zetorze

 

mocowanie to koszt 1-1,5tys


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

juz wiem róznia sie tylko szerokoscia ramy, dzwoniłem do kalisza. Wysokosc dlatego wieksza o 30cm bo ciagnik ( fortera) jest wyzszy. Chce raczej cos zachodniego lub czeski

 

dodam że hydramet zaproponował mi tur-11 za 18tys goły na joy i 3 sekv. A 220 trac lifta moge miec za 19tys, a 100 16tys, zeby 100 miała poziomowanie to pewni bym sie zdecydował :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

goły hydramet 18 tyś? - to za 22 tyś będzie stoll f 15 o połowę lżejszy i napewno szybciej będzie podnosił i może mniej ograniczał skręt przednich kół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja bym raczej na f10 stawiał :) mam takiego w kupnie za 14tys tylko tez mocowania od 9540 :) i to cały ból. Bo pewnie mocowani ze stolla to ze 2 tys:(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

no ale do 260tki też mocowanie będziesz musiał kupić, ja stawiał bym na stolla bo lekki, a mocowanie się przyda, może kiedyś kupisz jakiegoś dużego zetora to będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

odpusciłem 260 bo nie da rady dokupic mocowac na 7341 do tego tura :) a tego f10 juz nie ma. Jest trima z 7341 99r do zdjecia i narazie negocjuje cene :) na start 15 juz jest 14, ja daje mu 13 :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

tak latwo mowic kup stolla tylko znajdz dobra okazje a jak juz znajdziesz dobry ciagnik z turem to te handlazyki nie chca sprzedac odzielnie a jak mu sie tu trafila 260 to taka trzeba brac ....i nie ma co wybrzydzac miedzy tl a stoll :) a watpie w ta zeby @bialy2005 nabyl w przyszlosci duzego zetora :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Koledzy kupiłem trac-lifta 200 i w rozdzilaczu mam 2 przewdoy do podłaczenia do ciagnika. Wiadomo zasilanie, powrót i co to jest ten 3 i do czego ???? Może jakis swobodny powrót ??

 

A druga sprawa z joystika wychodza 2 przewody, jak to sie podłącza bo jak sie nie myle to elektro zawór jest 3 kablowy bo ma zamykanie i otwieranie pozycja neutralna. JAk to wszytko żłozyc do kupy Dziwi mmie te 2 kabelki z joya bo jakby były to to było by wszytko jasne

 

 

Jezeli ktos ma podobnego tura trac-lifta ( 100, 220, 260) to prosiłbym o pomoc

 

 

15062008468vd2.th.jpg


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj