tomi382

Rozbiórka stodoły

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomi382    99

Mam pytanie do kolegów, chcę sprzedać elementy drewniane stodoły. Jak to liczyć- na kubiki? I jak się cenią?

Są to belki w stanie idealnym bardzo mocne. Za podpowiedzi z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

A co nie potrzebna tobie rozbierz i połóż pod dachem niech leży zawsze kiedyś może Ci się przydać. No chyba że Cię sytuacja finansowa zmusza do sprzedaży to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1293

A jak licza na tartaku za belki, krokwie, laty?? Kiedyś kupywałem deski to zsumował długość wszystkich x szerokość x grubość x cena jakaś...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Za m3 liczą. To co napisałeś to sposób który się stosuje bo nie ułożysz idealnie 1m x 1m x 1m bo każda deska ma inną długość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Niepotrzebne mi to ;) i dlatego pytam orientacyjnie ile za to wołać- fakt nie nowe ale jakie mocne zdrowe. Kiedyś to miał hrabia jakiś to wszystko musiało być miodzio. Mam tel od klientów na te belki ale ile powiedzieć za to to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Hmm ja mam tartak tzn tata ma. Ale ile za takie używane możesz skasować to nie wiem. Kwestia taka czy bez gwoździ itp bo jeśli można je ładnie puścić przez wyrówniarkę a potem przez grubościówkę by ładnie wyheblować to troszkę można skasować. Na allegro są różne ceny i nawet 750zł/m3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Nie lepiej dać ogłoszenie że sprzedasz całą stodołę, bo rozumiem że słupy są drewniane? Ja kiedyś rozebrałem taką i ustawiłem u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Jest bez gwoździ. Wiecie są wpusty i później drewniany klin. Ogłoszenie zamieściłem ale jakby ktoś mógłby zarzucić jakimiś logicznymi cenami byłbym wdzięczny.

A stodoła ściany ma normalne murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalgin    1

Wnioskuję że jest to bardzo stare drewno skoro hrabia miał tą stodołę. Osoby zajmujące się renowacja starych mebli często są w stanie zapłacić sporą sumkę za taki materiał. Podaje cennik pierwszy z brzegu wujka google. Klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Normalnie 0,12 x 0,12 x 6m x szt= xxx m3 lub jak różne dł to sumujesz długość albo każdą z osobna trzeba liczyć i zsumować.

 

popraw link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj