norbert456

ciągniki prokmar

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus3502PL    2

koreańskie ciągniki , kabina i wnętrze jestpodobne do ursusa 3502 , 48KM , ciągnik do sadu się nie nadaje ciut za szeroki , ale cena nawet przystępna nie wiem jak teraz jest ale w tamtym roku były tańsze od ciągników tej mocy tak ogólnie , ciekawe jak w eksplatacji ma ktoś może takiego na AF ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna tego traktora. Oglądałem go i zrobił na mnie pozytywne wrażenia, miejmy nadzieje, że będzie się dobrze sprawował w robocie.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Powiem ci że też oglądałem tego Prokmara na wystawie i bardzo mi się spodobał. Komfortowa kabina, silnik Perkins, oszczędny i zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irekgulczas    0

witam wszystkich ja mam prokmara 504 od 5 maja 2008roku wszystko jest ok.czesci sa dostepne od razu.Na gwarancji byl wymieniony rozrusznik,regulator napiecia.narazie to tyle co dalej zobaczymy.jak czas pozwoli kupie jeszcze mniejszy z ladowaczem czolowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

ciągnik chiński,kabina i parę innych części polskich.składany w Polsce.przymierzałem się do niego lecz kilka rozwiązań bardzo mi się nie podoba;dzwignie biegów w podłodze na środku,wsteczny na grupach nie na biegach,duże jednostkowe zużycie paliwa,słaby podnośnik(900kg),silnik głośny,duże drgania(ja pierwszy raz słyszę że to perkins).do koreańskiego kioti mu daleko.ja wybrałem kioti,jest droższy ale mnie bardziej odpowiadał.jest zima i trochę więcej czasu można poszukać i porównać,pomyśleć.prokmar jest tylko najtańszy,warto czasami trochę dołożyć(tylko z czego)i wybrać.bardzo fajny jest TYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irekgulczas    0

Pewnie ze lepiej dolozyc pare groszy i kupic lepszy ciagnik i co tacy ze kupuja te chinskie ciagniki PROKMAR.widac ze maja tez uznanie u rolnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animius    0

I co z tego że chiński, każda znacząca marka wynosi się z Europy albo ze stanów i produkuje gdzie taniej. Zielone Jasie przypływają z Indii, albo z Meksyku(te meksykańskie są ponoć do bani) i też jeżdzą, i robią wszystko to co te ze Stanów czy Brazylii. Z tego co wiem Prokmar ma tylko chiński silnik i skrzynie, całą reszte montują w Polsce i to na solidnych podzespołach. Jeśli to prawda i montują Kabiny Koji to naprawdę fajnie w tym ciągniczku się jeździ, Koja przecież produkuje jedne z lepszych kabin w Polsce i wyposaża nie tylko mało znane firmy ale i potentatów jeśli się nie myle na przykład Niucha. Widziałem Prokmara u znajomego i naprawdę wygląda dosyć ciekawie napewno zrobi więcej niż sześdziesiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj