tvt

New Holand CS

Polecane posty

Gumis32    1

Moim zdaniem chyba jednak CS. Zawsze większe osiągi i wogóle. Tylko zależy to jeszcze od tego ile masz ha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Jak powyżej 150 ha to można już o CS myśleś. Dużo lepszy od TC i szczególnia jak dla siebie kupujesz kombajn a nie dla pracownika to warto doplacić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Na 100 Ha jest TC 54, na 200 jest TC56 a na 250-300 ha liczą małego CS. Ja w tym roku mam do wymłocenia moim TC 56 120 ha i podejrzewam ze w 70 godzinach to się zmieszcze (może troszkę więcej bo mam dużo rzepaku w tym roku). Znam ludzi którzy TC 56 mlocą po 400-450 ha samego rzepaku i zbóż w żniwa a gdzie tu jeszcze kukurydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

tc 56 to bardzo dobra maszyna moj znajomy kosi takim 260 ha rocznie i jest z niego zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Tak wogóle to NH produkuje niezłe maszyny i cena nie jest zbytnio wygórowana moim zdaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

a ile może kosztować taki cs ?

 

a słyszeliście o wersji csx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Nom napewno grubo ponad 400 tyś. zł chyba, nie wiem jakie ceny NH oferuje za tą maszyne. Ale zobacz na forum "ceny maszyn" tam chyba znajdziesz. O tej serii jeszcze nie słyszałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

CSX wystepuje w dwóch kategoriach

CSX 7060 i CSX 7080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Z tego co wiem to za CS najmniewjszego w podstawie 420 chcą a za CSX najmniejszego 450 też w podstawie. Jak skompletujesz je sobie to na CSX ze stołem do rzepaku 500 tys będzie mało (netto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

cx 8090 koszkuje ponad 600 tys netto

to ciekawy jestem ile kosztuje CR Z BEMBNAMI WZDLUZNYMI MA 450 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

Trochę sie pomyliłeś z ceną albo modelem, bo tyle to kosztuje tzn 0,6mln--> 8040 oczywiście wersja standard i to chyba bez wózka

 

CR9070 kosztuje coś więcej jak Case AFX8010 czyli trochę ponad 1mln brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

u to niezile wczoraj mialem zaszczyt widziec CRa no robi wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

własnie wracałem do domu i widziałem CS 540 w akcji w rzepaku.wspaniała maszyna.jeden z sasiedniej wioski kupił sobie za 600 000 pln ale kombajnek jest wspaniały.po tempie pracy oceniam ze w godzine 2.5 h rzepaku w godzine wykosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2
A jaką wydajność ma twój CS 660 w tonach na godzinę w słońcu i na wieczór i jak idzie w rzepaku?

 

Dokładnej wydajności nigdy mu nie mierzyłem ponieważ nie mamy wagi. Kombajnem jeździ brat, ja na ciągniku w uprawie.

Mogę powiedzieć tyle ile wiem z obserwacji i rozmów, dziennie 30 ha daje się robić, dałoby się więcej ale ze względu na pagórkowaty teren i możliwości hydrostatu da się jeździć tylko na pierwszym biegu. Do rzepaku jest stół, idzie pięknie, na równym strat za wiele nie ma gorzej jest na ostrych podjazdach ale to normalne. Od razu przy kupnie braliśmy szersze przednie koła ale niestety bez tylnego napędu, drogi był ale przydałby się, zwłaszcza na ostrych podjazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszz    0

witam, czy ktoś zna aktualna cene new holland CSX 7040 z hederem 5,1m i stołem vario ??? Przymierzam się do zakupu i dostałem cene 414tys netto. Czy ktoś orientuje sie jak spisuja sie te maszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2
witam, czy ktoś zna aktualna cene new holland CSX 7040 z hederem 5,1m i stołem vario ??? Przymierzam się do zakupu i dostałem cene 414tys netto. Czy ktoś orientuje sie jak spisuja sie te maszyny?

Ja dostałem ofertę CSX 7040 Bęben Multi Tresh średnica 607 mm, szr. bębna 1,3 m, pow. sit 4,32m2, kabina klimatyzacja ogrzewanie, poj zbiornika 7000 l, stól do rzepaku, wózek 550 tys brutto Firma osadkowski taki sam CSX7060 622 tys BRUTTO


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

CS660 mam go od ubiegłego sezonu 2008 kupiłem go rocznego w niemczech super maszynka śmiga jak marzenie zastąpił moje dwa wysłużone kombajny z nawiązką teraz wszystko koszę o jakiś tydzień krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

Powiedz jakie dwa kombajny zastąpił z nawiązką? To jest wersja 6-ścio klawiszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Bizona Z056 z 85r. i fortschritta E-514 z 89r.

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

Czyli Z0 56 plus Z0 58 też powinien godnie zastąpić z nawiązką bo czegoś takiego poszukuję. Dzięki za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj