atakwares

Jakie maszyny najczęściej widzicie w waszej okolicy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atakwares    0

W moich stronach (okolice Chełmna) często spotykam Bizonki Z056 Ursusy C360 i C330 i jeszcze jakieś starsze Zetorki ale dokładniejszych nazw nie pamiętam.


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

u mnie we wiosce najczęściej widać ursusa c-360 i c-330


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

w mojej okolicy same wysłużone ursusy 60-tki i 30 -tki.SKR posiada ursusa 5714.W sasiedniej wioscejest rolnik, który ma nowe maszynki ze stajni NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w mojej jest wszystko, ursusy stare nowe, zetory, jd hollandy, tylko fendtów i DF praktycznie nie ma. no i nowych kombajnów jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mack    1

U mnie to oczywiscie c-360 i c-330 oraz DF, a z kombajnow to Fahr, New Holland i Bizon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

U mnie we wiosce najczęściej widać ursusy, zetory, new hollandy i bizony.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

u mnie najczęściej widać ursusy, same ,samce' ;) bizony i kilka pronarów ale najwięcej jest ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

U mnie we wsi to prawie same Ursusy C-360 oraz C330. Tylko mój sąsiad ma jakiegoś case ih ale modelu nie pamiętam. I jeszcze pare dni temu koleś kupił john deera. A kombajny to najczęściej Bizon zo 56, fortschrit E-514, i jeszcze jakiś Class;]

;)


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w wiosce To najczęśćciej 60-tki i 30-stki,i dużo jest Zetorów 7340,i też teraz pojawiło sie dużo większych MFów,Jest też 1 NH ,2 lamborghini. :D A z kombajnów to Prawie wszystkie Supry i Rekordy ;)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fd65    0

u mnie w małpolsce najczęśćiej widać ursusy c 360 c330 t25 forszaje zetory i czasem sie zdaża jakiś nowszy sprzęt ale tylko przejazdem bo nie ma przktycznie rolnictwa ludzie siedzą w domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

U mnie oczywiscie przewazaja c330 i c360 jest jeden c385 oraz kilka T25 dwa Farmtracki jedno male Lamborghini dwa New hollandy jeden Zetor forterra John Deere seri 6 jeden Deutz Fahr no i Fendt 712 Vario ;) A co do kombajnow to jest nowy John Deere, Claas Dominator nom i Bizonki.


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Łuumnie we wsi to see jeżdżoo łursusy C330 (całe 330 koni mocy) i inne z tej epoki (łogólnie to mało maszyn we wsi bo rolników nie ma dużo, może ze 3 gospodarzy rolnikuje)najczęściej widze swoje ciapki w zagrodzie.


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

U nas najczęściej widać Ursusy, chodź tera jak mi się zdaje jest więcej widocznych Pronarów i MTZ-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Lepiej piszmy jakie nowe i lepsze sprzęty widać u nas w okolicy bo ,,trzydziestki'' ,,sześćdziesiątki'' i ,,ruskie'' to wszędzie są ;) U mnie jest 2x JD 5720, NH TL100 i TD80 i moja Kubota :D Jeden gospodarz ma też NH TC5040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerc330    0

a u mnie są same Ursusy c360 i c330 jest też kilka zetorów 7245, 7340 i nowa proxima 8441 i 1 John Deere i 2 deduz-farchy 2 kombajny bizon i jakis dominator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0

u mnie to głównie ursusy zetory t-25 i mf niestety tylko starsze sprzęty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

W mojej miejscowości głównie ursusy. Najczęściej ursusy c-360 jest ich około 7 sztuk oraz C-330 -6 sztuk. Mało jest zetorów Tylko 3 sztuki 5211,8111 i mój t-25k ;). 1 MTZ 952 Turbo, Cięższych ursusów też jest mało 1 c-385, 1,912. T-25-3 sztuki, a o bizonach nie wspomnę tylko jeden widoczny w mojej galerii tak samo 3p- 2 sztuki. Trochę się rozpisałem nie na temat bo się nudziłem :D


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jestem z Torunia i czesto widze C-360 jak smigaly teraz miedzy blokami odsniezajac chodniki. a u kuzyna na wiosce najczesciej widac Bizona i C-360 MFa255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No u mnie w okolicy ostatni bizon został sprzedany wkoncu się pozbył dobity rekord już był ;) Najwięcej T25, 3 ciapki są no C-360 jest dużo ale powoli wyprzedaja je. Dużo pojawia sie nowych ciagników 100-160KM DF, Zetor Fendt


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

U mnie najczęściej URSUSY C-330 i C-360 no zetory 7211 i dość dużo belarusów i mtz-tów...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

W moje wiosce najwięcej jest Bizonów Z056 Ursusów C360 i C330 i Zetorów starszej wersji i jeszcze MTZ-ów


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

u mnie najwięcej jest ursusów 3512 , 2812 , 330 , 360 , i przeważnie ślęzy ;)


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenekbizon    6

330 t25 1614 1212 912 902 362 360 355 4011 385 16145 1014 5211 7745 7211 7711 3512 2812 bizon z056 z058 z060 i polskie maszyny rolnicze :D typowo polska wieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj