Skocz do zawartości
Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dziewczyny

A istnieją ideały ? 

Myślę że nie :) Każda ma swoją wadę tak jak mężczyzna którą prędzej czy później się odkryje :)

Ja to z miasta na wieś się przeprowadziłam i na plus wyszło :) może rolnika nie mam ale wsi nie zamienię już na miasto :) pracę mam taką że do czynienia mam z rolnikami :)

• Like 1

Ansja    343

Wieś ma sporo plusów,ale zależy jeszcze gdzie się mieszka,bo tam gdzie jest duże skupisko domów to niezbyt fajnie gdy sąsiad zagląda przez płot .

artur125    287

pewnie kwestia przyzwyczajenia, mi sąsiad zagląda przez płot i jest spoko. Od czasu do czasu flaszkę obalimy, ja jemu cos pomogę,potem on mi. Byle by zgoda była. Z drugiej strony mam sąsiadkę wdowe, to jej zawsze kosiarkę odpalam a potem siedzimy przy piwie i pier**limy ze dwie godziny o głupotach. Troche nudno by było bez sąsiadów;)

Roman4321    72

W mieście siedzi jeden na drugim i jakoś im to nie przeszkadza a Ansja musi sama się za kosiarkę szarpać a pomocy z nikąd :/

Ansja    343

Wiesz Roman każdy wybiera to co mu odpowiada i dobrze mu służy.     Jedni są w mieście,bo wygodniej a inni bo jest tam praca i tylko dlatego się tam męczą.Mi miasto służyło do pracy a wies jest miejscem odpoczynku,choc pracy jest bardzo dużo w gospodarstwie i tak jest przyjemnością.

Może kiedyś to zrozumiesz dlaczego tak jest ¬¬

Ansja    343

Pewnie dlatego,ze na wsi trochę ciszej i spokojniej,wieksza przestrzeń ..choć domów sporo przybywa,ale są lasy gdzie można udać się na niedzielny spacerek :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych
    • Przez Belarus6651
      Jak jakieś kobiety są chętne to proszę pisać do mnie.