Skocz do zawartości
Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dziewczyny
banan575    104

@Pol nie pamietasz jak palowali. Wystarczalo xx lat wstecz byc na potancowce w remizie zeby zobaczyc jak leja. :D

Wystarczalo ze dwoch sie przystawilo, potem bylo juz pieciu, a po pol godzinie mlocila sie cala remiza. A ochroniarzy wtedy nie bylo. :D

piotrkrk    31

@banan

a ty pewnie chodzilas na kazda dyskoteke w rózowej spodnicze :) a pozniej wsiadalas do tuningowanego BMW e36 ;) Fajnie, nie ? :)

Meg5    354

@piotrkrak czy Ciebie ktoś nasłał żebyś wyeliminował z forum @banan 575 ? Przyznaj się jakie korzyści z tego będą ,bo wolałabym nawet nie myśleć , że robisz to bezinteresownie :wacko:

PS Kończ Waść ,wstydu oszczędź :ph34r:

Edytowano przez Meg5

MariuszT    16

Pewnie, może, pewnie... co to za spekulacje. @piotrkrk tak pisze o @banan575 a wy się najwyraźniej próbujecie dołączyć się do kłótni a jeśli napisze tak o was to będzie obraza majestatu, kłótnia i groźby.

piotrkrk    31

@piotrkrak czy Ciebie ktoś nasłał żebyś wyeliminował z forum @banan 575 ? Przyznaj się jakie korzyści z tego będą ,bo wolałabym nawet nie myśleć , że robisz to bezinteresownie :wacko:

PS Kończ Waść ,wstydu oszczędź :ph34r:

No niestety nikt mnie nie nasłał :) I rowniez nie mam z tego korzysci materialnych.... Ale nie cierpie takich sztucznych, falszywych ludzi jak "banan"

@slawek2209

No musze Cie zmartwic, ale nie jezdze czyms takim. Ale za to widze, ze Ty lubisz takie rózowe landryny prosto z dyskoteki, jednorazowe :) No coz wspolczuje

@Dylek

Na pewno na innym poziomie niz Ty ;)

Meg5    354
Napisano (edytowany)

Tylko pewnie co do czego, to ten Twój znajomy pozostaje przy ''ani '' ... :huh: Ani cudzych ,ani cycatych ,ani żadnej ... :rolleyes: :lol:

Edytowano przez Meg5

slawek2209    78

niestety nie kazda kobieta ma 4b.ale to tylko sluzy do przyjemnosci.najwazniejsza jest glowka i charakter u kobiety

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak sobie czytam i czytam.

Aż się humor poprawił od niektórych zacnych wypowiedzi ;D

Miło, że ktoś jeszcze tak sądzi. Że najważniejsza jest główka i charakter ;p

gregorius    123

kiedyś znalazłem taki filmik i po części zgadzam się z autorami, że samiec poszukuje odpowiedniej partnerki jak to w naturze bywa, żeby dobrze potomstwo wychowała owa piękna płeć :)

banan575    104

Ci co maja sie zejsc to sie zejda i beda zyc w zgodzie.

A jak sie szuka nie wiadomo czego i na sile sie chce byc razem, to potem tak wychodzi ze sa rozwody dzieci do domow dziecka.

Albo dzieci patrza jak to rodzice sie awanturuja bo po czasie jedno uswiadomilo sobie ze to byla pomylka byc z ta osoba.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie. Co ma być to będzie.

Nic na siłe ;)

west    45

@gregorius z takimi wymaganiami to byś musiał żony w klasztorze poszukać

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Od razu w klasztorze... ;o

Wystarczy się dokładnie rozejrzeć ;p

gregorius    123

@west czasem i w klasztorze są takie niepokorne, które później odchodzą to wiesz... były takie przypadki jak garbaty garbatego brał na łopatki :D

Tomasz78    337

Filmik dobry ale autor niesie pewne przesłanie ,według mnie to bardziej filmik przedstawiający jak wyjść lub nie wejść w nałóg a nie odzwierciedla rzeczywistości ponieważ dużo ludzi pali co nie wpływa negatywnie na otoczenie (chyba że ktoś sobie tego nie życzy),piją ale okazionalnie jak większość z nas , a swoją drogą czy tylko kobiety jak palą i piją to są złe ,a my faceci mamy na to przyzwolenie może każdy powinien zrobić rachunek sumienia?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To chyba taki stereotyp, że dla kobiety pić i palić nie wypada ;p

Każdy ma swoje zdanie ;>

gregorius    123

co prawda to prawda, ja nie pale i chciałbym żeby w moim otoczeniu też nie palono, a propo jeszcze klasztoru i to co Karolina napisała trzeba się rozglądać i dążyć do ideału, a jak wiemy ideałów nie ma to trzeba pewne wady przeboleć, żiznu żestokje jak to u nas w kumurunach się gawari :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych
    • Przez Belarus6651
      Jak jakieś kobiety są chętne to proszę pisać do mnie.