Skocz do zawartości
Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Dziewczyny

Seb@    0

Dla mnie najważniejsza wartość to inteligecja.

A uroda to przy okazji. Ale nie tam jakaś tapeciara ale taka dziewczyna która nawet bez tapety wygląda ładnie.

Kasztanka    1
Wiecie chłopaki dziewczyny to troche inaczej na świat patrzą :D :D Bez obrazy dziewczyny!!

Inaczej- nie znaczy gorzej :D . Chyba nie chciałbyś, żeby dziewczyny patrzyły na świat jak chłopaki (musiałyby być chłopakami). Wydaje mi się, że to różnica między płciami decyduje o atrakcyjności i "przyciąganiu". Co sądzisz o babo-chłopach albo o zniewieściałych chłopcach? Ale nie wiem, czy uchwyciłam sens Twojej wypowiedzi. Zresztą już chyba OT się zrobił...?

marcin974    25
Inaczej- nie znaczy gorzej :D . Chyba nie chciałbyś, żeby dziewczyny patrzyły na świat jak chłopaki (musiałyby być chłopakami). Wydaje mi się, że to różnica między płciami decyduje o atrakcyjności i "przyciąganiu". Co sądzisz o babo-chłopach albo o zniewieściałych chłopcach? Ale nie wiem, czy uchwyciłam sens Twojej wypowiedzi. Zresztą już chyba OT się zrobił...?

kogo masz na mysli???

lukas120    4

a ja mówię ze czasami to trzeba w siebie troche więcej wlac na drugi dzień potę zny kac tak męczy że wszystko inne ma się w nosie i to znaczy się wyluzować ha ha ha

Kasztanka    1
kogo masz na mysli???

Konkretnie nikogo :D , a ogólnie dziewczyny zachowujące się jak chłopaki (mam na myśli sposób zachowania, poruszania się i ubierania).

elwis2    11

a umówisz się zemną kasztanka? :D po wypowiedziach widze że jesteś fajną i mądrą dziewczyną!

Kizo    5
a ja mówię ze czasami to trzeba w siebie troche więcej wlac na drugi dzień potę zny kac tak męczy że wszystko inne ma się w nosie i to znaczy się wyluzować ha ha ha

Na taki sposób wyluzowania to trzeba mieć zdrowie :D. Ja tam piję do tond, aż czuje że mi świat zaczyna nieco wirować i koniec, niema mowy żebym następnego dnia się męczył, może co niektórzy uznają to za "brak wychowania" przestawać pić gdy towarzystwo w najlepsze nabrało ochoty ale ja tam wolę sobie spokojnie wstać następnego dnia, no i zawsze jest ktoś "trzeźwo myślący" :D .

Zetor5340    1
wątroba jest jedna :D

więc jak się wykończy to przeszczep i dalej mozna jechać...hehe :D:D

no i zawsze jest ktoś "trzeźwo myślący" .

jak się ma bydło to nie mozna przeginać z alkoholem (nie mówię zeby nie pic B), bo czasem na drugi dzień może nam zabraknąć jednej sztuki, bo krowy same zaczęły rządzić.. :) heh

ale jedno piwko nic nie zaszkodzi.

co innego chlać tak że na drugi dzień żona cie bedzie do obory niosła bo o własnych siłach nie bedziesz mógł. B)

hehe

umysł musi byc zawsze w pogotowiu.

piootr    3

" Wódka to mój wróg więc leje ją w gębe " nieraz trzeba troszke wypić dla zdrowotności :D

samo    3

pić a pić to jest różnica :D czasami trzeba organizm odkazić ale bez przesady :D

"z wódką nie wygrasz-ja ją w morde ona mnie na ziemie"

Gorbaczow    0

nie wiem czy dobrze pamietam ale temat jest o ideale dziewczyny farmera :D - a jesli hodzi o picie to napisze hasło przewodnie mojej babci - " wódka jest dla ludzi - ale tylko tych mądrych "

Ovca    28

hehehe..no od idealnych dziewczyn farmera...przeszlismy do picia:) :D hehe i to jest życie :D:D

Zetor5340    1
hehehe..no od idealnych dziewczyn farmera...przeszlismy do picia:) :D hehe i to jest życie B) :D

a ile mozna gadać o idealnych dziewnczynach farmera?? :D hehe

Ovca    28

no to dziewczyny mamy "zaliczone"...procenty[%] tez...wiec co następne :D:D

Ovca    28

hehehe dobrze...niech mysli :D jak nie pije...:D to musi trzeźwo myśleć :D ...a ja tam preferuje >żywca< a wy panowie ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych
    • Przez Belarus6651
      Jak jakieś kobiety są chętne to proszę pisać do mnie.