Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
POL1    28

No są takie nieroby co tylko pod sklepami stoją i pod barem by ktos postawił piwko lub winko.

Wyjątkowo nietoleruje takich nierobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

bo nie którzy Faceci lubią jak żony za nich wszystko robią prawie ale nie tędy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olecka    25

 

Znając zycie biedne kobiety wychodzące za mąż i decydując sie na mieszkanie na wsi skazują sie na powolną agonie , nie mówie , ze zawsze bo sa i normalni , ale wiekszość , spotka sie z kolegą butelka jedna druga prtzychodzi na walony i na jej głowie pozostaje dom , dzieci , i praca w gospodarstwie.

 

Alkohol to poważny problem na wsi. Sama miałabym co do tego wielkie obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zatem Panowie jak macie możliwość życia w tolerancyjnym miejscu to zamiast tak unieszczęśliwiać "biedne kobiety wychodzące za mąż i decydując sie na mieszkanie na wsi" zmieńcie orientację i zostańcie gejami.Równouprawnienie w związku będziecie mieć z całą pewnością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

bo nie którzy Faceci lubią jak żony za nich wszystko robią prawie ale nie tędy droga

 

ja bym nie pozwolił by moja pracowała na polu.Dość się w robocie nacharuje z dziećmi to jej starczy.

Tyle co mam pola to sam se radze a i jak mam czas to jej pomoge w domku i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Z takim podejscie kolego nie ma sie co dziwic , ze ładne dziewczyny decydują sie na wspólny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

jeszcze jak żyje to nie widziałem żeby dziewczyny ze wsi zostały ,,les'' bo to jest wtedy kiedy jest czas na głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

ze wsi to nie tylko z miasta.

Ja to bym wyrżnoł wszystkie les i gejów. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

w nie których Krajach takie pary zyją normalnie i jeszcze dzieci adoptują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

jeszcze jak żyje to nie widziałem żeby dziewczyny ze wsi zostały ,,les'' bo to jest wtedy kiedy jest czas na głupoty

 

To mało widziałeś :P

  • Like 1

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

ze wsi to nie tylko z miasta.

Ja to bym wyrżnoł wszystkie les i gejów. :lol:

 

 

w d.. byś wyrznął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

ehheheeheh nie mówie o tym żnięciu tylko o rżnięciu jak prosięta :lol: :lol: :lol: hehehe chyba się skończe ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

no w moim rejonie tego nie widziałem ale facetów takich widziałem

 

@razor275 dużo widziałem dla mnie to jest chore i z braku zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ja tam mam znajomego geja i 2 znajome less , jakoś nic do nich nie mam... może dlatego że się z tym tak nie afiszują :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Według mnie jeśli facet ma gospodarstwo to o nie trzeba dbać tak samo jak o dom, więc jeśli dziewczyna myje okna w domu to tak samo mogłaby umyć np w oborze, to będzie tylko i wyłącznie o niej dobrze świadczyło. Przez to nikomu korona z głowy nie spadnie.

 

 

@Olecka, w dzisiejszych czasach liczą się ciepłe papucie, kariera i kwadrat w mieście, a nie tam wieś. Ciężko teraz spotkać taką, która zechciałaby zostać na wsi, bo jak wspomniałem pojęcia - rolniczka i żona rolnika - są często łączone w jedno. To, że będę księgowym to moja żona musi być księgową? Nie. :) Jeżeli chciałaby mi pomóc - ok, jak najbardziej, ale nikt do niczego nie zmusza.

 

 

w nie których Krajach takie pary zyją normalnie i jeszcze dzieci adoptują

 

 

Jeżeli takie pary chcą mieć dzieci to ok, sprzeciwu nie mam, ale stawiam jeden warunek - niech to dziecko sobie zrobią, a nie adoptują. Krótka piłka.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majk03    0

Ale samemu robić na gospodarstwie to tez ciezko, a tak to dziewczyna zawsze by cos pomogla, no chyba ze ma sie kogos do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

kolego ja wiem jak jest samemu robic na gospodarce ale jakoś daje sie rade wszystko ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Praca samemu na gospodarstwie nie jest tak ciężka jak Ci się wydaje.Fizycznie nie jest ciężko za to psychicznie nie raz się wysiada i ma się tego serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

z tym sie zgadzam ze psychicznie sie nie wytrzymuje bo nawet nie ma do kogo gęby otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

POL1 nie boisz sie ze Cie gdzie wykorzysta

wróćmy do tematu

 

Przeważnie lubi się do facetów przytulać , widocznie mu tego bardzo brakuje.

Czasami da buzi w policzek :D

Mi na szczęście nie dał ale są osoby co notorycznie ściga :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj