Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Błagam litośći,ten post woła o pomstę do nieba :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Ideałów, nie ma....

Najważniejsze to odnaleźć dla siebie odpowiednią osobę... a nie idealną... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

O matko jak tu gorąco...

I nie o pogode mi chodzi.

 

A ja mam na wszystko wy***ane, kończe studia i ruszam w świat szukać pracy.

 

Co do ideału to czasem się wydaje że się znalazło, a po pewnym czasie buba. Kochać jakie to piękne, ale szybko można zranić tą drugą osobę. Trzeba się zastanowić czy aby na pewno wina leży po jej stronie a czy może to obopólna wina? Tez trzeba przynajmniej próbować zaakceptować pasje ukochanej osoby. Bo tak jak mój dobry kolega kiedyś powiedział:,, Powiedziała mi motocykle albo ja! I wiecie co? Trochę tęsknie za nią. "

 

Trzeba się zrozumieć a nie narzucać swojego zdania. Bądźmy dla innych tacy jakbyśmy my chcieli żeby oni byli dla nas :)

  • Like 3

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

Mój ideał to doskonała w swojej niedoskonałości


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

powinna być przede wszystkim wyrozumiała troszkę obeznana w temacie i po prostu akceptować mnie ze wszystkimi moimi wadami i moją pasję :) to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka    0

Heja

 

Nie ma ideałów ale kazdy szuka swojej połówki dla której warto pracowac starac sie do której mozna sie przytulic pocałowac i plecki pomasowac.........

 

 

ja wciaz szukam,

 

czesc mam 25l okolice Bydgoszczy szuam faceta 34067961

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMON79    1
ja wciaz szukam,

 

czesc mam 25l okolice Bydgoszczy szuam faceta 34067961

@smerfetka z tego co wiem,to portali randkowych nie brakuję,a Ty jeszcze tu się ogłaszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

Mogę tworzyć opowieści o ideałach, a nieprzewidywalne życie swoje pokazuje... Wtedy jest możliwość by zweryfikować kto ile jest wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@smerfetka z tego co wiem,to portali randkowych nie brakuję,a Ty jeszcze tu się ogłaszasz

 

Koleżanko, a myślisz, że rolnicy siedzą na typowych portalach randkowych? a może koleżanka szuka właśnie rolnika, także ostrożnie z tymi sugestiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMON79    1

@Mat912 raczej nie będę się wdawać z Tobą w dyskusję,bo wiesz lepiej,ale duzo wolnych pań/panów siedzi na portalach randkowych,i są to również rolnicy.

Ja nic przeciwko nie mam,tylko po co to ogłaszanie wszem i wobec gdzie sie da,szukam kandydata/kandydatki na męża/zonę rolnika.

Z góry dziękuje za ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
@Mat912 raczej nie będę się wdawać z Tobą w dyskusję,bo wiesz lepiej,

Nie wiem lepiej, bo nie interesują mnie portale randkowe i nie ma za co dziękować , bo to nie są ostrzeżenia a raczej wymiana poglądów proszę Pani. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMON79    1
bo to nie są ostrzeżenia a raczej wymiana poglądów proszę Pani.

Nie wymieniam poglądów,bo każdy ma swoję,i obstawia na swoim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Grunt to zrozumieć co ktoś mówi i pisze :lol:

Pani DEMON nie bardzo to wychodzi.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

A przepraszam, bardzo, w jakim jest dziale ten temat?? chyba AgroRandka, co nie?? ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

"Randkować" też trzeba umieć... Jednak, co kraj to obyczaj... Każdy człowiek jest wyjątkowy, niepowtarzalny, dlatego "randkowanie" jest tak nieprzewidywalne i różnorodne... ;p Ehh to są przymioty młodości... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jolu ta myśl jest cudowna, normalnie miodzio :wub: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fajnie że są kobiety na gospodarkę ja takiej jeszcze nie spotkałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A wiesz czemu? Bo większość tych kobiet ukrywa to skąd pochodzi i czym się zajmuje, po prostu się wstydzą. Tych które tego się nie wstydzą jest mało i tylko czasem przyznają się. A te które tym przesiąkły i na pierwszy rzut oka wiadomo że ze wsi nie są zbytnio lubiane.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Witam wszystkich!

 

Jeśli można się dołączyć....

 

Zgadzam się z Martą, że wiele kobiet zwyczajnie woli nie mówić o swoim pochodzeniu. To, że "przesiąkły" wsią i nie są lubiane, to też prawda. Niemniej jednak w wielu przypadkach spowodowane jest to tym, że znaczna część "wielkomiejskiego" towarzystwa ma właśnie wiejskie korzenie. Chcąc się od tego za wszelką cenę odciąć, owe towarzystwo zwyczajnie ignoruje ludzi mieszkających na wsi...


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zgadzam się z kolosem i Martą, ale czego tu się wstydzić? wielki jest człowiek który nie wstydzi się swego pochodzenia :) nie sztuka udawać, sztuka być sobą zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniareczka    0

dziewczyny wstydzą się pójść na wieś i tyle nikt tego nie zmieni... takie czasy nastały, że tylko miasto kształtuje a wieś jest zacofana a tak nie jest przecież dzisiajsze rolnictwo to czysta mechanizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ale zacofane jest ciągle myślenie rodziców takiej dziewczyny... a na to nie ma rady.. a jak córusia słucha się rodziców , to nie przekonasz, choć byś nie wiadomo jak się starał... nawet stawanie na uszach nie pomorze... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"Randkować" też trzeba umieć...

witam,

Ha i kto to pisze - dziewczyna,a czy nie jest niby przyjęte że to chłopak jest jakby "zobowiązany przejąć incjatywę na randce"?

zaprasza dziewczynę i kombinuje żeby wszystko było gittesowo,musi się starać i musi to umieć,sztuka randkowania tak jak sztuka uwodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj