Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Kasztanka    1

@mirasek- Twoje wypowiedzi skłaniają mnie, by myśleć, że jesteś młodą osobą i że masz jeszcze czas na znalezienie swego ideału. Nikt (chyba nikt ) nie marzy przecież o samotności, a to sobie serwujemy, dzień za dniem ( świadomość przychodzi z czasem...).

 

Nie popadajmy też ze skrajności w skrajność. Nie zawsze tak jest, że jak dziewczyna (ale i chłopak) nie mają tytułu mgr- to są dna intelektualne. Bywają ludzie beznadziejnie niewykształceni bez względu na to ile wyższych uczelni pokończyli... ;)

 

Zresztą miłość nie wybiera ;) - nie patrzy się wówczas, kto jakie ma wykształcenie, w jakich warunkach mieszka, ile dóbr zgromadził, ile pieniędzy ma na koncie, ile hektarów posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
@mirasek- Twoje wypowiedzi skłaniają mnie, by myśleć, że jesteś młodą osobą i że masz jeszcze czas na znalezienie swego ideału. Nikt (chyba nikt ) nie marzy przecież o samotności, a to sobie serwujemy, dzień za dniem ( świadomość przychodzi z czasem...).

Mam jeszcze czas, choć wiek postępuje ;) ale martwi mnie brak perspektyw na odmiane obecnego stanu rzeczy, mam świadomość że moje lenistwo w tym temacie tylko mnie pogrąża

...i nie szukam ideału ;)

 

Nie popadajmy też ze skrajności w skrajność. Nie zawsze tak jest, że jak dziewczyna (ale i chłopak) nie mają tytułu mgr- to są dna intelektualne. Bywają ludzie beznadziejnie niewykształceni bez względu na to ile wyższych uczelni pokończyli... B)

"Nie pomogą doktoraty, kiedy człowiek chamowaty" ;)

 

Miałem na myśli sytuacje w której ktoś świadomie i dobrowolnie rezygnuje z dalszej edukacji, co o czymś świadczy, a wykształcenie to tylko papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zapewne jego panna ;) ta fota jest chyba w galerii


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie tak jest...

 

chociaż teraz trudno znalezć taką co lubi na wsi przebywać a zwłaszcza w gospodarstwie ...a to to nie pasuje a to tamto i sie kończy...ja tam już jedna laseczkę mam... stoi w garażu...metalowa ale jest ...;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
zapewne jego panna ;) ta fota jest chyba w galerii

jesli fota byla w galerii to szkoda, ze jej nie widzialem ;)

a z poprzednich postow wynika ze mirasek jest aktualnie samotny, wiec sie zapytalem co z ta panna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
no pewnie tak jest...

 

chociaż teraz trudno znaleźć taką co lubi na wsi przebywać a zwłaszcza w gospodarstwie ...a to to nie pasuje a to tamto i sie kończy...ja tam już jedna laseczkę mam... stoi w garażu...metalowa ale jest ...B) ;)

Na wsi to każda lubi przebywać ale powiedzcie mi czy jest jakaś taka co by chciała krowy doić, bo z tych co ja znam to wolały by w agencji skończyć i to nie agencji arimr, niż krowy doić a ja nawet nie mam w planach hodować krów ale jak jakas już się dowie że żyjemy z mleka to od razu tak sobie myśli i klops, a szkoda a wykształcenie to pic na wode, bo jak gorsze za przeproszeniem debilstwo kończy teraz mature i idzie na jakies prywatne szkoły wyższe na zadupiach i się szczycą że mają wyższe, kiedyś nieliczni kończyli średnią szkołe a naprawde inteligentni mieli mature no a teraz każdy ma niby studia ;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
mirasek a co z ta panna ktora siedzi na obciaznikach??

Gosia, moja siostra cioteczna ;) a w galerii jest takie zdjęcie tylko że samego MF, chciałem wrzucić te z avatara ale nie dostałem zezwolenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1

mirasek ja już o tym wiedziałem bo mi chota mówił i widziałem na żywo twojego MF'a

 

mi też basiutka sie podoba ale nie przyszło wam do głowy że ona może mieć mena?? ^_^

Edytowano przez andrzej2110
ort

I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ale dlaczego tak mało dziewczyn na agrofoto, namawiajcie siostry laski znajome żeby sie logowały

!1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

@gregorychar Basia ma mena jest nawet zarejestrowany na AF pod nikiem Gorbaczow.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1
ale dlaczego tak mało dziewczyn na agrofoto, namawiajcie siostry laski znajome żeby sie logowały

!1!!

 

 

oooooooooo ja znam taką jedną nawet mam jej numer kom. a prawie wcale jej nie znam ale wątpię że sie tutaj zaloguje


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jak by moje siorki wyszły za rolników...jedna już ma chłopaka druga wolna a trzecia za młoda ....a ja jak na razie też wolny...jakoś żadnej sie nie śpieszy do rolnika...ale takie czasy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1
Czyli wychodzi na to że jesteśmy skazani na dziewczyny bez wykształcenia, a niestety zazwyczaj idzie to w parze z niskim poziomem intelektualnym ;) A co do podejścia niektórych dziewczyn do naszej pracy, to zapewne ma ono źródło w utartych stereotypach że rolnik to zapuszczony robol fizyczny egzystujący w brodziku intelektualnym ;) a ja jak pisałem, nie mam już chęci przekonywać ich że tak nie jest...

 

"brodzik intelektualny" fajne stwierdzenie bardzo mi się spodobało.

 

Co dziewczyn z wykształceniem - to nie zawsze mgr decyduje o poziomie intelektualnym.

Pewnie znajdzie się zawsze jakaś fajna dziewczyna z tytułem która by też miała chęci w końcu z paroma studiowałem oczywiście tylko ułamek z nich wrócił no ale dla tego ułamka warto.... a poza tym czy musi być mgr?


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
"brodzik intelektualny" fajne stwierdzenie bardzo mi się spodobało.

 

Co dziewczyn z wykształceniem - to nie zawsze mgr decyduje o poziomie intelektualnym.

Pewnie znajdzie się zawsze jakaś fajna dziewczyna z tytułem która by też miała chęci w końcu z paroma studiowałem oczywiście tylko ułamek z nich wrócił no ale dla tego ułamka warto.... a poza tym czy musi być mgr?

 

moze byc dr ;) no jakis to jest problem z zoną dla rolnika, mówiąc szczerze to większość moich kumpelek jest z miasta i nie widzą we mnie rolnika tylko faceta moja obecna i byłe laski tez miastowe, obecna stwierdziła nawet ze naprawdę na wsi sa spoko kolesie. nie ma co załamywać rąk tylko do dzieła panowie ;) pozdrawiam wszystkie farmerki ;)


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

jak powiedziałem kumpelą z miasta że jestem ze wsi to sie zdziwiła ;) nie wiem jak sobie ludzi ze wsi wyobrażały, jakiś totalnych wieśniaków chyba, ci w mieście to czasami chyba myślą że wieś jest zacofana ;)

Tacy kolesie co z nimi do klasy chodzę są z miasta a wyglądają że szok ;) na jednego nawet wieśniak gadamy,inny to uje*any chodzi a śmierdzi od niego że ja pier*ole B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
no jesteśmy jeszcze w Polsce :rolleyes: a z tym farmerem chodziło poprostu o to zeby fajniej brzmiało - @fenomen1990 a ty nie czujesz się farmerem ?? ;)

ani troszkę, ja jestem mechanizatorem, a ty czujesz sie coś farmerka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
rolnik lepiej pasuje:D:D:D:D

my np z kumplem w szkole na ławce mamy napisane ROLNIKI 2007!!!:rolleyes:

a na mojej ławce mam napisane klub atlanta a ktoś dopisał (wiejski balet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

no nie powiem popracowało by się w towarzystwie takiej dziewczyny - tylko ze pózniej nieźle bym po łbie dostał od innej :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

ja mam żone i 8-miesięczne dziecko.gdy córa miała 4 mce już z mamą jeździły ze mną ciągnikiem,żona jest z gospodarstwa i pewnie nie potrafiła by mieszkać w mieście. częst zagląda na af,bardzo lubi prace na roli,żadnej decyzji nie podejmę bez żony,cieszę się że trafiła mi msię taka kobieta ;) i jestem dumny zarówno z żony jak i z córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1
no nie powiem popracowało by się w towarzystwie takiej dziewczyny - tylko ze pózniej nieźle bym po łbie dostał od innej ;):P :P

 

Jak po łbie to pół biedy - to znaczy, że jej zależy ;-)


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Ideał mojej dziewczyny to taka którą na pewno będę kochał ;) no i będziemy się swietnie dogadywać itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

ja mam dziewczyne mozna powiedziec ze z miasta i wcale tego nie załuje-wszystko jej mowie co robie i nawet czesto mnie wspiera i pomaga podejmowac decyzjie-ciesze sie ogromnie ze taka mi sie trafiła i jeszcze w dodatku ŁADNA-hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj