Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata

A istnieją ideały ? 

Myślę że nie :) Każda ma swoją wadę tak jak mężczyzna którą prędzej czy później się odkryje :)

Ja to z miasta na wieś się przeprowadziłam i na plus wyszło :) może rolnika nie mam ale wsi nie zamienię już na miasto :) pracę mam taką że do czynienia mam z rolnikami :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Wieś ma sporo plusów,ale zależy jeszcze gdzie się mieszka,bo tam gdzie jest duże skupisko domów to niezbyt fajnie gdy sąsiad zagląda przez płot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

pewnie kwestia przyzwyczajenia, mi sąsiad zagląda przez płot i jest spoko. Od czasu do czasu flaszkę obalimy, ja jemu cos pomogę,potem on mi. Byle by zgoda była. Z drugiej strony mam sąsiadkę wdowe, to jej zawsze kosiarkę odpalam a potem siedzimy przy piwie i pier**limy ze dwie godziny o głupotach. Troche nudno by było bez sąsiadów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1382

W mieście siedzi jeden na drugim i jakoś im to nie przeszkadza a Ansja musi sama się za kosiarkę szarpać a pomocy z nikąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Wiesz Roman każdy wybiera to co mu odpowiada i dobrze mu służy.     Jedni są w mieście,bo wygodniej a inni bo jest tam praca i tylko dlatego się tam męczą.Mi miasto służyło do pracy a wies jest miejscem odpoczynku,choc pracy jest bardzo dużo w gospodarstwie i tak jest przyjemnością.

Może kiedyś to zrozumiesz dlaczego tak jest ¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Tylko dlaczego ta większość z miast pcha się na wieś o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Pewnie dlatego,ze na wsi trochę ciszej i spokojniej,wieksza przestrzeń ..choć domów sporo przybywa,ale są lasy gdzie można udać się na niedzielny spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Raczej po to żeby po policję wydzwaniać i donosić, że rolnik gnój rozwozi i śmierdzi, albo młóci i kurzy, albo kogut pieje i spać nie daje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

W moim dawnym miejscu zamieszkania sporo ludzi przybyło mieszkać na wsi z miasta i nie narzekali,że przez rolników mają czasem hałas i smród.Niektorzy faktycznie chcą być na wsi by żyć w zgodzie z naturą i innymi a niektórzy by uprzykrzać życie ,robią to pewnie z nudów a nie zdają sobie sprawy skąd mają żywność w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Hejo:) 

Szukam chłopaka co kocha za nic...

Szukam bo za nic kochać chcę....:DxDxD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1382

Kochać to nic, być kochanym to coś, ale kochać i być kochanym to wszystko

i jak tu się nie napić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy
2 godziny temu, artur125 napisał:

dwudziesty pierwszy wiek, w kinie w Lublinie:D

..."w kinie w Lublinie - kochaj mnie, w kłaju, w tramwaju - kochaj mnie....(...)czy miasto czy wiocha,ty mnie z całej siły kochaj" :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3216

a co mozna robić takiego super w miescie, pojade do siostry ktora mieszka w bloku , posiedze z 20 minut i juz mnie uj szczela , bo chodzisz z pokoju jednego do drugiego , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy
2 godziny temu, artur125 napisał:

w tramwaju tysz?O.oxD

Tyż,Tyż :D taki wielce zdziwiony :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Scenariusz rodem z CzechxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1382

koleżanka na bieżąco z tredami:P:P

 

jestem ze wsi, tam mieszkają dziś najlepsi, ani z miasta, ani z chłopa, jestem ze wsi europaB|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3216

Macie pomysł , na prezent na urodziny dziewczynie ? miśki , jakies poduszki itp   nie wchodza w gre,  ja nie mam juz pomysłów , najgorsze co moze być z tymi prezntami , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj