Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
miglanc88    116

Na początku zawsze jest kolorowo-malinowo, a potem będziesz się na mnie wydzierać. Ja dziękuję he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Jak będziemy się całować to nie będę mieć czasu by krzyczeć na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ha ha juz Cie przekupilam,,,Poza tym lubisz lakocie,..)

Uwiodlam Cie swoja wyjatkowoscia,ktora we mnie cenisz xD

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Wy tu gadu gadu o pierdołach a tu panna idealna: https://www.youtube.com/watch?v=CKl72ubmbMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tak to kazdy potrafi na nagraniu a przyjdzie co do czego to kola w aucie nie zmieni jak zlapie gume,,,Trzeba przetestowac taka w realu nie filmiki puszczac,,

 

Miglanc zmien sobie nick  na  GRZMOTOMOCNY lub SPIDER BLACHA  chwilowo bardziej Ci to bedzie pasowac ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Moim ideałem kobiety jest osoba która potrafi ugotować rosół z dzika. Dużych wymagań nie mam.

Czytam i oczom nie wierzę ? :huh:  Bin_Laden, świnię  chce konsumować ,ba nawet rosołku mu się zachciewa ze zwierza nieczystego ? :blink:

Świat oszalał...  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Bycie idealna nie jest latwe,nawet jezeli ma sie w poblizu idealnego chlopaka ( przynajmniej takie wrazenie).

Chlopak pragnie byc akceptowany taki jaki jest,zeby dziewczyna nigdy nie chciala go zmieniac na wlasna modle.Potrzebuje on przestrzeni aby mogl byc soba,nie narazac sie na ciagle pouczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Oj ciekawym czy byś długo wytrzymała z wolną przestrzenią a sie nie obejrzysz a tu lista pouczeń jak siedzisz jak jesz jak sie zachowujesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Przepis na idealną dziewczynę/żonę - ma dobrze wyglądać , głośno się bzykac ;) , być wykształcona i inteligentna. Nie musi umieć gotować , sprzątać ani znać się na gospodarstwie. Ot taki mój pogląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Rozumiem że to w nawiązaniu do mojego wpisu. Napisz z którym punktem się nie zgadzasz jako kobieta. Bo z męskiego punktu widzenia to chyba wszystko dobrze napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

...za włosy i do jaskini... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

"Przepis na idealną dziewczynę/żonę - ma dobrze wyglądać , głośno się bzykac wink.png , być wykształcona i inteligentna. Nie musi umieć gotować , sprzątać ani znać się na gospodarstwie. Ot taki mój pogląd wink.png"

 

 

Wręcz przeciwnie. Nie napisałem że ma być "koniem pociągowym" doroboty , nie napisałem że ma być tylko "obiektem seksualnym". W idzę że czepiłaś się stwierdzenia "głośno się bzykać" - nie ma co się obrażać , jeden lubi cicho i po bożemu , jeden lubi głośno i dziko. No chyba że kobiecie rolnika "uwłacza" wykształcenie iinteligencja - wtedy tojuż tylko mogę współczuć. A gotowanie  sprzątanie - jak zechce to się nauczy a jak nie to też da się żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Wiedzę, że Pan wie lepiej...czym kobieta powinna być-czego się uczepić...g..niane życie by miały kobiety-mądra głowa zbyt blisko du.y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie , nie wiem. Ja opisałem swój ideał , który całe szczęście już znalazłem. W iadomo że każdy może mieć inny. Ja nie lubię cichych myszek.Dla mnie kobieta musi być wyrazista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Czy tu juz wszyscy farmerzy maja swoj ideał ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Na to wygląda  ^^ chyba <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

To z przyczyn gdyz kobiety sa jak pocisk do karabinu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Prosto w serce i po ptokach  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj