Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
janusz20    106

A co ten ślub zmienia? Jak ktoś coś traktuje na poważnie. To te kilka formułek wypowiedzianych przy opowieści o imprezie w Kanie nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Dlaczego mówisz, że się użerasz. A ja uważam że czas narzeczeństwa był najlepszy. Dopiero po ślubie zaczyna się prawdziwe życie ;)

 

 

Święte słowa :) Oj święte :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Dlaczego mówisz, że się użerasz. A ja uważam że czas narzeczeństwa był najlepszy. Dopiero po ślubie zaczyna się prawdziwe życie ;)

i tu sie zgadzam bo wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

emi-osa potwierdzam po ślubie to już nie to co przed, kto doświadczył to wie :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

może nie gorzej a inaczej :P


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

zmienia się sposób patrzenia na związek, bo to już rodzina czyli odpowiadasz za drugą osobę a ona za ciebie,wzajemnie sie uzupełniacie, przynajmniej powinniście a jak będą dzieci(bo pewnie będą) to poprzeczka wędruje jeszcze wyżej :) bo masz na głowie wychowanie dzieci a to nie lada wyzwanie..to tak pokrótce.


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAZAK1PP    0

Tak i czasami pozostaje tylko radość z rosnących dzieci (dopóki rosną i nie przysparzają zmartwień, nie dokuczają!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam! Tak sobie czytalam deczko i wyczytalam ze jedna kolezanka jezdzi kombajnem hmmm moze dalo by rade maly kursik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

po co ci kurs bez tego sie nauczysz a ciagnikowe uprawnienia starcza

 

 

 

Bo lubię nowe doświadczenia, wyzwania.... chciałabym sprobować czegos nowego, wiadomo, zeby sie nauczyc trzeba zerknąć co, gdzie, w którą strone :)

Edytowano przez Rolniczkaa86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olecka    25

po co ci kurs bez tego sie nauczysz a ciagnikowe uprawnienia starcza

 

 

Niestety ale nie wystarczą.

Gdybyś został złapany, a jesteś bez kursu to nie ma zmiłuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olecka    25

Mój ojciec przez dłuższy czas był instruktorem jazdy oraz instruktorem na kursie kombajnisty i z tego co mi wiadomo, to aby móc prowadzić kombajn należy mieć prawo jazdy na ciągnik rolniczy oraz wykonany kurs.

Fakt, na przejazd kombajnem drogą publiczną wystarczy samo prawko, ale na prace na polu już nie.

 

Mówienie że w razie wypadku są wymagane, to tak samo jak powiedzieć niech sobie jeździ samochodem bez prawka a jak będzie miał wypadek to dopiero wtedy prawo jazdy będzie potrzebne.

Edytowano przez Olecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj, porzućcie ten wątek w tym temacie, temat kursy sostał już wyczerpany w innym, odpowiednim. :)

Nowe wyzwania, hmmm każdy to lubi B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olecka    25

Racja, troszkę się zagalopowaliśmy nie na temat, ale mam nadzieje że spr wyjaśniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj