Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Ann87    6

To się dopiero zaczną problemy jak się dwoje dyslektyków dobierze! Dzieciom nie będzie miał kto zadań domowych sprawdzić, a jak będą musieli jakieś podanie o pracę napisać lub pismo urzędowe?

 

trudno.. świata nie zmienisz.. możesz jedynie zmienić siebie ;)

jak ktoś nie chce sie uczyć i poprawiać no to nie da sie zmusić.

aaa dzieci mogą być całkiem inne. może akurat będą uwielbiały czytać książki i sie uczyć ;) tego nigdy nie wiadomo i nie ma co zakładać najgorszej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Gdy się zakłada najgorszą wersję to i rozczarowanie...mniejsze. Swoja drogą też wolę jak posty jako tako wyglądają...wszak to forum a sposób pisowni nie jako świadczy o człowieku. Może jednak powróćmy do głównego wątku...bo ciekawie się czyta...

Osobiście proponowałbym połączyć ten temat z "Dziewczyna na gospodarkę" bo wg. mnie to to samo...


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Ideał a dziewczyna na gospodarkę to nie to samo ;) . Ideał nie istnieje w realnym świecie a dziewczyna na gospodarkę to zazwyczaj kompromis naszych oczekiwań i rzeczywistości.

Fajnie jak nasza wybranka jest bliska ideału, czasami przynajmniej na początku tak się wielu wydaje a później i tak życie pisze własne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Ann87 szkoda że więcej kobiet nie ma z takim podejściem jak Ty :) Pozdrawiam. Jak czytam to forum to humor wraca :D. Disco w moich okolicach zaczyna dominować w wielu klubach widać to gołym okiem po tym jak ludzie się bawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann87    6

aaa bo niektóre nie wiedzą co dobre ;D heh

disco w klubach taaa.... 'ona tu jest.. i tańczy dla mnie' ... nie cierpię disco ! ;D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Właśnie że nie weekend już przeminoł. Wpadnij do powiatu pilskiego a się przekonasz. Również nie przepadam za disco choć przy tym najlepiej czuje rytm oraz przy tej muzyce nauczyłem się tańczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
@Meg5 Nie wiem dlaczego mój post tak bardzo Cię zabolał, nie odbieraj tego tak osobiście nie o Tobie napisałem. To było takie bardzo dosadne przerysowanie pewnych kryteriów wyboru przyszłej małżonki, w odpowiedzi na posty innych użytkowników którzy starali się udowodnić że wygląd zewnętrzny jest dla nich zupełnie nie istotny.]

 

Jak nie wiesz co ? To już prawie pewne jest ,że się tego nie dowiesz ....

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Meg5-"@jaro jest muzyka do słuchania i jest muzyka do potańczenia .Nie mów ,że wymiotujesz przy disco polo? :rolleyes:

PS: Jak Ty w takim razie znosisz wesela itp. imprezy ,tzn. gdzie Ty te imprezy spędzasz ,no bo chyba nie przy stole i nie na parkiecie ? :ph34r: :lol:"-a to ciekawe jest bardzo to co piszesz.Pamiętam jak swego czasu na jakiejś imprezie DJ spił się tak że nie mógł wykonywać czynności służbowych :D -wtedy mój kumpel przejął jego obowiązki a że fanem strasznym The Cure był (i innych takich) więc za chwilę wszyscy bawili się przy w/w,DM czy Ultravox-a propo's tego ostatniego-uważasz że przy tym http://www.youtube.com/watch?v=tKZEkOXomNo czy http://www.youtube.com/watch?v=TjASsSqfwVQ nie można się bawić ?A imprezy spędzam ostatnimi czasy za stołem (kontuzja kolana) no a jak leci disco polo to obowiązkowo WC (tłumaczę się że to nie z powodu słabej głowy tylko dobrego słuchu) :D .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz na weselach nie gra DJ tylko jakaś kapela i raczej nie te czasy by się im załączył falstart ,wiec grają i grają disco polo i nie tylko ... Oczywiście ,że przy tej muzyce, co Ty tu dałeś w przykładzie , można też się bawić ,czemu nie ... ? Ale Wiesz jak ja to mówię ,jak ktoś narzeka na muzykę na imprezie ? Byle jakiej baletnicy ,to przeszkadza rąbek u spódnicy .... :rolleyes: Trzeba czuć rytm i tańczyć ,bo życie to bal i nie ważne co grają ,tylko niech grają bo chcemy tańczyć :D :lol:

PS: Ja też lubię taką muzykę jak Ty ,ale nie wymiotuje przy disco polo . Masz zdecydowanie gorzej ,współczuję . :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

zacznijmy moze od tego ze na weselach nie graja disco polo, chyba ze zaprosisz zespol weekend albo bayer full, disco polo to ogol, piosenka rytm tekst choreografia i ubior czlonkow grupy etc... mnie np odpychaja klipy disco polo w TV i ogolnie disco polo jako gatunek muzyki, ale jak na weselu zagraja jakas piosenke to mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

mój kumpel przejął jego obowiązki a że fanem strasznym The Cure był (i innych takich) więc za chwilę wszyscy bawili się przy w/w

i prawidłowo...

http://youtu.be/YfoIF8zpVCw

to i przy tym z pewnością dali by radę....Tak z innej beczki drogie Panie jaki jest wasz ideał ??? B)Tu jest ciekawy artykuł:

http://www.polskiera...zesny-mezczyzna


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Meg-a co ja mam niby na to poradzić że nie znoszę disco polo (ogólnie szmiry) ?

"Trzeba czuć rytm i tańczyć ,bo życie to bal i nie ważne co grają ,tylko niech grają bo chcemy tańczyć :D :lol:"-dlaczego niby miałbym tańczyć jak mi zagrają :D ?Ja nawet i czuję rytm i potrafię tańczyć ale żeby to miało być moje ulubione zajęcie ?Jakoś tak bardziej ruchy frykcyjne niż taneczne mi podchodzą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Jaro ale przy muzyce disco dance to nogi az same sie rwia do tanca. Slowa nie koniecznie trza znac ale te rytmy to same ciagna.

 

chociazby ten kawalek. w tym rytmie nogi same tancza

 


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

wyobrazmy sobie jakby grano metal na weselu.na weselach nawet przeciwnicy disco polo miekna jak wodeczka zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@banan-litości (wytrzymałem przy tym co zarzuciłaś jakieś 30 sekund )-jak lubisz dynamiczne utwory to i kiedyś też potrafiono takie "szybsze" kawałki grać

czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

 

żona musi jak zawsze pilnować :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@jaro ja od dziecka znam tą piosenkę i jak nieraz słyszę ją w radio ,słucham z uwagą jakby pierwszy raz . Piękny utwór :rolleyes: Wierz mi ,słuchamy tego samego ,no może ja jeszcze trochę coś innego ...Kocham muzykę bezgranicznie ..... :wub: .

http://www.youtube.com/watch?v=pj9ZWjBlFew

:wub: Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja męża ,nie to miałam na myśli :rolleyes: ^^ O muzyce piszemy .... :P

Tylko nie macie wrażenia ,że zaczynamy odbiegać od tematu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Ja mam...muzyka podobno łączy to może to jest jednak jakiś sposób na tą idealną hehe :wub:


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wiesz te Only You mnie zmyliło :D -a tak na poważnie to co z tego że odbiegamy ?Muzyka to temat dobry jak każdy inny-a dobra muzyka to nawet lepszy...a pan Savage miał coś takiego

(a co-też słuchałem :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz sporo jego utworów słyszałam ,pamiętam jak mój starszy brat miał kasetę magnetofonową tego PANA ... Jak pisałam wychwalam się w tych klimatach .

PS; jakbym mogła tego nie znać :wub:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

No właśnie czy to jest temat do wstawiania beznadziejnych teledysków (niektórych) savage też lubiłem ale co niektórzy przesadzają z gustem i wstawiają totalną kichę-niema jak nowości dance-discopolo(lekkie ,miłe,łatwe i przyjemne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak do mnie pijesz to wybacz ale kto na świecie zna te Twoje "lekkie ,łatwe i przyjemne" utwory których po miesiącu czy dwóch nikt nie pamięta ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj