Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Gość   
Gość

Ty się w słowa wsłuchaj ,a nie na baby się tylko gapisz . :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Tekst też niezły

oglądaliście ostatnie zdjęcia z Facebooka? chodzi mi o te z Klubu Pomarańcza Łódż z 05.01.2013 ,niezłe jest 48/75 ta czarna :rolleyes:

Edytowano przez GREMLIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

I oto znalezlismy ideal. Najlepsze idealy sa na necie


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecie masz ostrzezenie byś się do mnie nie zblizała a ty dalej swoje. <_<

 

@POL1, tak w kwestii wyjaśnienia, wczoraj specjalnie oboje Was wciągnąłem do rozmowy na PW i w mojej obecności mieliście się pogodzić z koleżanką @banan575, a jeżeli nie chcecie, to lepiej się nawzajem nie zaczepiajcie, ale na stopie prywatnej nie zabraniam żadnych kontaktów, ani tym bardziej zbliżeń :P to tak dla jasności, ale lepiej już nie ustosunkowujcie się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a dla samotnych szukajacych drugiej polowki proponuje ta piosenke szczegolnie te slowa

 

 

 

 

 

@Mat w czoraj kazdy swoje zdanie wyrazil, a kogo ponioslo to juz nie wnikajmy :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja też nie raz lubię włączyć sobie poloTV siedząc przy laptopie... ;)

Ale ostatnio wpadła mi w ucho ta oto piosenka...

http://youtu.be/t-e4pbtWqBM

 

i powiem że przesłuchałem większość piosenek tej Pani Zdzisławy, i powiem ,ze disco polo się chowa... jesli oczywiście ktoś słucha piosenek a nie tylko ogląda teledyski... ;) jestem pod ogromnym wrażeniem jej głosu... :)

 

@Pol, ja spotykam się z dziewczyną , która od 7 roku życia nie ma ojca, i powiem wam,ze że dziewczyna ma o wiele lepiej poukładane w głowie niż nie jedna dziewczyna z tak zwanego "pełnego" domu... aż jestem pod wrażeniem... zawsze uśmiechnięta i radosna, a nawet czasem powie jakiś dobry kawał... ;) w sumie to tym nie urzekła... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Chyba "mnie urzekła" :D -co do Zdzisławy to jest ok.-posłuchaj jeszcze Urszuli (takich mniej znanych kawałków czy też w duecie z Klinczem ).

PS.Jak można słuchać disco polo i nie wymiotować ? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@jaro jest muzyka do słuchania i jest muzyka do potańczenia .Nie mów ,że wymiotujesz przy disco polo? :rolleyes:

PS: Jak Ty w takim razie znosisz wesela itp. imprezy ,tzn. gdzie Ty te imprezy spędzasz ,no bo chyba nie przy stole i nie na parkiecie ? :ph34r: :lol:

@FINN ,takie osoby jak Twoje ,dziewczyna na pewno ma lepie w głowie ,niż niejedna w jej wieku jak to ładnie nazwałeś ''pełnego ''domu ,bo jej życie już na starcie nie rozpieściło .Takie osoby inaczej patrzą na świat bez wątpienia . Powodzenia ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Ja ostatnio polubiłem discopolo ,bo się zmieniło na lepsze niż np 10 lat temu , jest to bardziej dance np.WEEKEND itp no i ładne teledyski z ładnymi paniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann87    6

Hej ;)

Tak przez przypadek trafiłam na to forum.. szukając na google hasła ‘maż i gospodarstwo rolne’.

Wczoraj po rozmowie ze znajomymi, pojawił się temat …życia na wsi. (o którym ja pojęcia nie mam).

Dla mnie sama w sobie wizja życia na wsi jest rewelacyjna. I pewnie bierze się to stąd.. że nie mam pojęcia co tak naprawdę robi się na gospodarstwie, ale nie wstydzę się tego. Skąd mam wiedzieć o co chodzi, skoro nikt z mojej rodziny nie mieszka na wsi… Od zawsze mieszkam w mieście, może nie dużym, ale nadal to miasto, wszędzie mam blisko, do sklepu, apetki na pogotowie… na impreze. Jasne ma to jakieś plusy, nie powiem, że nie. W pewnym momencie m a się dosyć .. chyba przede wszystkim podejścia ludzi. Wszystko idzie do przodu.. każdy chce być najlepszy, dlatego wartości typu przyjaźń, miłość, wierność zanikają. Każdy żyje w biegu nie ma czasu na nic.. chodzi tylko o kasę, o lepsze ciuchy, lepsze auta, lepsze żony, mężów.. i inne beznadziejne sprawy, które jakoś do mnie nie docierają.

Nie napiszę, że jestem szarą myszką… w powyciąganym sweterku, no nie jest tak. Na imprezy chodzę.. zazwyczaj ze znajomymi i nie koniecznie w poszukiwaniu faceta.

I tak siedzę z tym piwem.. oglądam tych ludzi i zastanawiam się o tu chodzi..

Chciałabym mieć męża (do dzieci to jeszcze, JESZCZE mi się nie spieszy) ale to nie a się tak kupić gdzieś w Internecie, zaznaczyć wszystkie opcje jakie mi się podobają i dostać w prezencie z kokardką No więc chodzę po tych imprezach.. oglądam profile na portalach randkowych.. i nadal nie wiem gdzie są mężczyźni? … Widzę: chłopczyków w rurkach, którzy chyba bardziej wolą innych chłopców niż kobiety, przepakowanych kolesi którzy używają więcej kosmetyków niż ja.. bądź zakompleksionych facetów, którzy nie znają swojej wartości i wszystko by oddali, tylko żeby mieć kobietę i ślepo wierzyć w miłość.

I tak sobie myślę,, ze zamiast łazić po barach powinnam zacząć jeździć na wieś ;)

Facet ze wsi, ma ograniczone możliwości.. albo weźmie sąsiadkę za płotu.. albo z 3 wiosek dalej.. albo siostrę kumpla, która jednak woli miasto niż wieś.

I przyznając się szczerze.. gotować to ja nie potrafię, zdecydowany brak czasu na kuchnię i jakoś wolę naprawiać kompa niż gotować.. i nie wyobrażam sobie tak siedzieć i nic nie robić..

Ale mieć ‘ogródeczek’ .. swoje warzywa.. swoje wszystko to nawet chleb bym nauczyła się piec ;) … przynajmniej tak mi się wydaje ;)

Wydaje mi się, że życie na Wsi jest lepsze, zdrowsze.. i takie po prostu powinno być.

Rodzina, obowiązki te sprawy… Chociaż mi się trochę wydaję że podchodzę do tego jak do bajki.. z drugiej strony dla mnie to bajka. A ktoś marzy o tym, by żyć w biegu.. jeść fastfoody i zastanawiać się jak inni mają pracę skoro jej nie ma ;)

 

Aa piszę do Was bo.. przeczytałam kilka postów.. uśmiałam się troszkę i takie pozytywne jest ;)

Patrząc na większość Waszych wymagań.. to jakoś w miarę zmieszczę się w kryteriach ;P Chyba ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

/Ania ;)

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@meg5, masz racje, ja jak się dowiedziałem ,to byłem w szoku, ale pozytywnie.... ;) że taka dziewczyna może tak pozytywnie podchodzić do życia, no i potrafi luźno rozmawiać na ten temat, ale staram się na "ten" temat nie wchodzić... Dodam, że dziewczyna ma poukładane w głowie, i wie czego chce od zycia, i to mi się w niej podoba... :) uroda schodzi na drugi plan... ;)

 

@jaro, normalnie , słuchasz sobie i tyle... ja lubię disco polo, i jakoś nie zbiera mnie na wymioty, a i pobawić się przy niej fajnie ;)

 

@gemlin, tam są ładne dziewczyny, bo to sa naturalne, a nie jakieś szkielety z agencji reklamowej... ;) dla tego tak miło się ogląda ;)

 

@Ann87, witamy :) i zapraszamy do dalszej rozmowy :)

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

No szkielety Finn zdecydowanie odpadają.

Mi się zawsze podobały dziewczyny postawne nie jakieś tam "huherka "

Dziewczyna to ma być dziewczyna ....nie nawidzę jak dziewczyna się odchuda i wyglada jak zombi .

Mam koleżanki w pracy to jak widzę co ze sobą porobiły to mi łży po plecach ciekną :blink:

dziewczyny 168-172 cm wzrostu a ważą po 45-50kg.--TRAGEDIA!!!!! :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

POL wszystko kwestia gustu mi np. takie się podobają

Edytowano przez bezeta10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann87    6

patrzać na internet co raz więcej modelek już jest w większych rozmiarach...

Laski które mają więcej kg nie są już dyskryminowane ... ja uważam, że to dobrze. nawet bardzo.

I tak wszystko jest kwestią gustu ... i jak są faceci którzy lubią szczupłe kobiety.. (tzn wieszaki) to .. są kobiety które wolą okrągłych facetów ;)

jeden slucha disco polo,., a drugi ostrego metalu.. waze zeby siebie nie krytykowac z powodu innego podejscia ;)

 

ps. moda na odchudzanie bedzie zawsze na topie ;) kazda laska nawet ta co wazy 90 kg i mówi że sie akceptuje.. chce ważyc mniej ! .. ;) nawet chodzi o samopoczucie przy poruszaniu się.. czy co gorsza kupowaniu ciuchów.. ;)

ps2. ogólnie życie dziewczyny która ma wieksze kształty jest ciężkie, bo cały czas myśli ze jest inna i nie akceptowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Morał z tego taki że o gustach się nie dyskutuje :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Nie mówie o ciężkich tzn.tłustych ale chude są okropne , jak tu złapać za pośladki albo się przytulić.

Taka dziewczyna jak już idzie to skrzypi i piszczy. :blink: Mi się takie podobają, i moja tak identycznie wyglada jak na teledysku.

TZN.FIGÓRA.

Jest za co złapać i do czego się przytulić.http://www.youtube.com/watch?v=T-wszPH1boU mówie o tej dziewczynie z teledysku.

Ja mam 185 wzrostu a moja 174 pasujemy idealnie.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Proszę was zwracajcie uwagę na błędy ortograficzne w waszych postach! O stylistyce nie wspomnę, chcecie poderwać dziewczynę a sadzicie byki aż żal czytać. Ja na miejscu takiej dziewczyny bym nawet nie odpisał na smsa w którym by ktoś napisał masz fajną FIGÓRE, albo że mu ,,łży po plecach ciekną" co to za zwrot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann87    6

poziom jest trzymany, no ładnie ;) aż w szoku jestem ;)

i to prawda figóra aż razi.

z drugiej strony, jak trafi na dziewczynę która też za bardzo nie zna się na ortografii to po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz co @west Ty akurat to nie powinieneś pouczać nas ,że złych zwrotów używamy czytam błędy robimy <_<

Dla przypomnienia Twoja wypowiedz w innym temacie ....

 

Coś taki zdziwiony muszą w okolicy zazdrościć . Jak weźmiesz byle paszteta do gospodarstwa to krowy przestaną mleko dawać i kury jaja znosić ,jedyny plus ,że wróble się z gospodarstwa wyniosą

 

 

Najpierw sam pisz poprawnie i mniej wulgarnie ,dopiero innym udzielaj rad . ^^

Pozdrawiam mój Piękny Panie ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@Meg5 Nie wiem dlaczego mój post tak bardzo Cię zabolał, nie odbieraj tego tak osobiście nie o Tobie napisałem. To było takie bardzo dosadne przerysowanie pewnych kryteriów wyboru przyszłej małżonki, w odpowiedzi na posty innych użytkowników którzy starali się udowodnić że wygląd zewnętrzny jest dla nich zupełnie nie istotny.

Ja zawsze staram się poprawnie pisać a że nie zawsze to co napisałem znajduje zrozumienie u innych to już nie moja wina.

 

@Ann87

jak trafi na dziewczynę która też za bardzo nie zna się na ortografii to po problemie

To się dopiero zaczną problemy jak się dwoje dyslektyków dobierze! Dzieciom nie będzie miał kto zadań domowych sprawdzić, a jak będą musieli jakieś podanie o pracę napisać lub pismo urzędowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj