Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
endzit    26

Po 3miechach zaszla w ciaze. Jak sie dziecko urodzilo to zamieszkala z mezem u tesciow, po miesiacu juz jej lzy lecialy bo zobaczyla jakie naprawde jest ziolko z jego meza.

 

 

Jak? to on był bi czy jak? że z nią i miał męża. O matko i córko, co na to dziecko...?

 

Drugi przypadek tez wielce zakochani az panna zaszla w ciaze.

 

Dziecko ma juz 5lat i widzi i placze jak rodzice sie kluca. Oboje chca rozwodu, on chce tylko za rozwod nie bedzie placil, z koleji ona chce i by zaplacila tylko nie ma za co. I tak siedza oboje na lasce rodzicow.

 

 

A ta laska tych rodziców to niezła, co? ma to swój erotyczny podtekst nie powiem, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Drugi przypadek tez wielce zakochani az panna zaszla w ciaze.

 

Dziecko ma juz 5lat i widzi i placze jak rodzice sie kluca. Oboje chca rozwodu, on chce tylko za rozwod nie bedzie placil, z koleji ona chce i by zaplacila tylko nie ma za co. I tak siedza oboje na lasce rodzicow.

banan ty za bardzo bierzesz to do serca.

Sami wiemy jak teraz jest znajść kogość , znależ normalną a zarazem fajną osobę jest bardzo ciężko.....pomyleńców , wariatów i nie odpowiedzialnych ludzi jest mase.

Sam dużo w zyciu przeszedłem i wiem cos o tym , poznać drugą osobę taką by na prawde i podobała się i spasowała pod względem charakteru jest ciężko.....nie mniej jednak jak nie będziemy próbować to nic z tego nie wyniknie.

"Kazda zmora ma swojego amatora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Banan skąd Ty jestes? :lol:

 

 

z kontowni


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

chyba Kątowni!?

 

I teraz serwery google stanęły i najczęściej wyszukiwanym hasłem jest kontownia.. wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Dziewczyna nie do wzięcia to sie nie ujawnia Ale słyszałem , ze kazdy wagon da sie odczepic

Edytowano przez bezeta10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja tylko tak pytam :unsure:

Banan kiedy z tej Francji wracasz?

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

ble, Gremlin pomyśl jakie ziarnko zwątpienia we wszystkich teraz zasiałeś. Ci napaleni na tą niewinnie wyglądającą dziewczynę teraz wyobrażą sobie jakiegoś Romana45 siedzącego przed kompem w Trebini czy gdzie indziej. Brrrr

 

Ale internet rządzi się swoimi prawami...więc być może..

Edytowano przez endzit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@bezeta Ja sie tym nie przejmuje co oni pisza to ze mnie splywa jak deszcz wielkanocny. :rolleyes:

 

No ale jak to faceci nie wyzyci to musza komus du...e obrobic dla relaksu, a ze pozostalo im forum to na to nic nie poradze. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

Żeby to jeszcze padało w Wielkanoc U nas to susza trzyma i jak sie wilgoci nie złapie to i wschody marne...

A co marne za młodu to i na starość trąci

Banan syty głodnego nie zrozumie, a głodny szarpałby jak student szynkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

możesz sobie to nazywać nadinterpretacją jakąkolwiek. a Twój post wyjaśniający jest w części cytowanego powyżej raczej.

Odnosisz się do poszczególnych postów w takiej kolejności jak chcesz, to nie dziwię się, że z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie kiepsko...

Co do obrażania, wątpię, nie wymieniam z imienia ani też nie obrażam Twoich "życiowych doświadczeń"

Nie ma znaczenia czy wymieniasz z imienia, czy nie. Nazywając dziewczyny z którymi się spotykałem kur*ami, obrażasz daną grupę ludzi, a przez to mnie pośrednio nazywasz kur*iarzem. Ale akurat Twoje zdanie na mój temat niewiele mnie obchodzi..

Widzę że nie tylko ja nadinterpretuję.

Widzę, że jednak tylko Ty.

Wasz pomysł ze spotkaniem i swataniem. To życzę powodzenia i trzymam kciuki

Jeszcze raz apeluję o czytanie ze zrozumieniem. Zobacz proszę zatem, co napisałem o swataniu.... W Twoich postach to Ty wrzucasz wszystkich facetów do jednego wora

Chociaż wizja pazurów itd to strach co Wy byście chcieli robić.

Miałem na myśli Twoje pazury ;)

Edytowano przez kolos87

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Trzeba zebrać chłopa i wspólnie wybrać się do banana do Podkarpacia i naprowadzic go na dobrą drogę zycia tak by myślał pozytywnie o facetach , bo jak na razie to jest zawiedziony banan. :lol:

Banan kiedy wracasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

Jest t o banan o zbyt dużej krzywiźnie moralnej, nie mieszczący się w normach wszechnam panującej Unii Europejskiej. Dyrektywa 9.15

Uciekam. Heyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja zawiedziona???? Czym???

 

Kiedys pisalam ze zanim sie ozenisz to trzeba sie ustawic. A jak sie ustawic to powinniscie sie sami domyslec :D ps. i tu nie chodzi o kase


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@POL widze ze zaczynaja Ci nerwy puszczac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to widac u Ciebie brak kobiety :D nie wspomne o seksie :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj