Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
kolos87    4

Z tym swataniem, to mogłoby być różnie...

 

Ale wspólne spotkanie w formie wielkiego pikniku AF byłoby zaiste interesujące :D


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Oj tak tylko obawiam się aby co niektórzy zamiast wpaść na miłą rozmowę i wspólnie spędzony razem czas to zamiast tego nie zrobili by zadymy.Zwłaszcza co niektórzy na pewno mają porachunki między sobą...było by ciekawie :lol: :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Ha, ha, "porachunki" B)

 

Lepiej nie mów kogo masz na myśli ;)

 

Różnica poglądów to naturalna sprawa, ale faktycznie przy odrobinie bimberku mogłaby się zrobić niezła jatka... Fruwające kłaki i zarysowania od paznokci mogłyby być nieuniknione. Nie mówiąc o kilku podbitych oczodołach ^^

Edytowano przez kolos87

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

Nigdzie nie napisałem, że od razu uprawiałem seks z tymi wszystkimi kobietami, więc nazywając je "du..dajcami" zwyczajnie je obrażasz. Myślałem, ze następny z serii moich postów to wyjaśnia ;)

 

Właśnie wyimaginowany przez Ciebie podtekst seksualny to Twoja nadinterpretacja B)

 

możesz sobie to nazywać nadinterpretacją jakąkolwiek. a Twój post wyjaśniający jest w części cytowanego powyżej raczej. Tyle na ten temat. Co do obrażania, wątpię, nie wymieniam z imienia ani też nie obrażam Twoich "życiowych doświadczeń". Widzę że nie tylko ja nadinterpretuję. Ale ok, wyjaśnione więc finito myślę.

 

Wasz pomysł ze spotkaniem i swataniem. To życzę powodzenia i trzymam kciuki :rolleyes: powątpiewam aby takie przedsięwzięcie miało szanse dojść do skutku, ale jak Wam się uda to też ok. Chociaż wizja pazurów itd to strach co Wy byście chcieli robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co @POL chcesz się oświadczyć? :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Pewnie ma się tak ubierać :lol: http://www.youtube.com/watch?v=VTVW0bCa5dI

Forumowicze musicie zrozumieć jedno--że ideały nie istnieją , jak nie będzie kompromisu to nie będzie szczęśliwego związku.

ubiór jest ok ale widziałem dużo lepsze a ona nie jest w moim typie,taka sztuczna ale na noc by mogła być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Najlepsze to są na dyskotekach takie podcięte 17-19 lat aż oczu nie można oderwać, teraz to są czasy dla młodzieży to nie 10 lat temu, zero przejęcia

Nie są złe ale ja to wymagający jestem-no przecież faceci to wzrokowcy ,w POLO TV jest do bólu fajnych tancerek

No i można tez wybrać coś ciekawego na sex.fotka.pl ale chyba nie na gospodarkę tylko do sypialni

Edytowano przez GREMLIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

Agulko a Ty masz faceta?

 

a Agulka ma męża. i cieszę się jak murzyn z blaszki ;)

 

i widzę że znów panie z monitorów wróciły na piedestał. hehe.. no, ale to Wasza wola co Was zachwyca i czy ma coś wspólnego z codziennością i rzeczywistością.

Edytowano przez agulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie @agulka niech Ich krecie i nęci ten wirtualny świat :D My może pogadamy o pogodzie ,bo tym panię z monitora to co tu kryć nie dorównamy ,ale wcale nie musimy przecież :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

nawet nie mam zamiaru dorównywać. z rozmytą tapetą przy codziennych obowiązkach wyglądała bym gorzej niż bez niej ;) buty na obcasie zostawię na wyjście. podobnie oględziny mojego biustu zostawiam na wyłączność męża. wolę moje legginsy, dresy od stroju kąpielowego zwłaszcza w taką pogodę(tyczy się teledysków)

co do pogody.. to gdzie ta zima no...? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak Wam samo patrzenie wystarcza to ok ,nie wnikam :D Panowie wzrokowcy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Kogo nęci to nęci :lol: jeden woli z reala inny z teledysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

oj są wzrokowcy. zgadza się. ale żeby taki zapamiętał gdzie młotek choćby zostawił hehe...

 

z teledysku to nic nie zostanie po wyłączeniu monitora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nawet nie mam zamiaru dorównywać. z rozmytą tapetą przy codziennych obowiązkach wyglądała bym gorzej niż bez niej ;) buty na obcasie zostawię na wyjście. podobnie oględziny mojego biustu zostawiam na wyłączność męża. wolę moje legginsy, dresy od stroju kąpielowego zwłaszcza w taką pogodę(tyczy się teledysków)

co do pogody.. to gdzie ta zima no...? :ph34r:

Koleżanko nic dodać ,nic ująć ,też tak uważam jak Ty ;)

PS: u mnie jest -3 i 0,5 cm śniegu ,czyli zima :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Z tym to już gorzej bo ja wchodze do garażu i nie wiem po co bo zapomniałem :lol:

Edytowano przez GREMLIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

u mnie skromne -0,5 :( gdzie ta zima...gdzie ten śnieg.

Gremlin to Ty chyba zakochany że taki rozkojarzony ;) albo za dużo teledysków od Kolegów hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
z teledysku to nic nie zostanie po wyłączeniu monitora..

Zostanie - samozadowolenie. :P :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Kiedyś byłem ale minęło, a teledyski ostatnio spodobało mi się POLO TV bo polki to ładne dziewczyny ,choć wolę zachodnią muzę dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj