Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
marcin974    30
Kurde to ta jego zona to taka zainteresowana rolnictwem jak by z miasta byla :)

Ty do miasta to tak nie dokonca ,,nasza'' Basia jest z tad i zapytaj sie ja co to turbina, perkins. To Ci wszystko wytlumaczy nie wspominajc o zniwach, zetorach, kombajnach!

:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ale Basia wogóle jest cudowna i wszystko wie :)

jeszcze nie jednego zadziwi (takie jest moje zdanie) :)

w miescie sie pochwali ze jezdzila bizonem a ktos sie spyta ,,co to jest" :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
jeszcze nie jednego zadziwi (takie jest moje zdanie) :)

w miescie sie pochwali ze jezdzila bizonem a ktos sie spyta ,,co to jest" :)

 

no tu jest akurat taka historyjka ze jak dzwoniła do mnie koleżanka to ja akurat na kombajnie jechałąm i mówię jej ze właśnie jade kombajnem - to przes 30 sekund w słuchawce była cisza :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek89    23

Wdług mnie wymarzona dziewczyna powinna być ładna, inteligentna i nie powinna czuć wstrętu do pracy w rolnictwie. A na taką wygląda Basia- żeby było wiecej takich dziewczyn :) A tak żartami to kolega mojego brata mówi że dla niego to podstawa aby laska miała szóstkę z przodem i bizona. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez104    0

Basia wogóle jest wymarzone ja to wogole nie wiem po co jest ten temat wymarzona farmeka jak przeciez to jasne ze jest nia Basia no poprostu chodzacy ideal :rolleyes: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
ładna robotna miła posłuszna

 

@sabek27 - a koniecznie w tej kolejności ?? :rolleyes:


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

posłuszna? no to nie pies troche wolnosci sie nalezy :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

hmmm a czy ideałami nie są te kobiety które mamy ?? mowa o tych co już znaleźli tą drugą połówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0
hmmm a czy ideałami nie są te kobiety które mamy ?? mowa o tych co już znaleźli tą drugą połówkę.

 

zgadzam sie z toba w zupełności - tylko ze mojadrugą połówkę to nie dość ze ja to jeszcze połowa userów na AF uznaje za ideał :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2
zgadzam sie z toba w zupełności - tylko ze mojadrugą połówkę to nie dość ze ja to jeszcze połowa userów na AF uznaje za ideał :rolleyes:

 

hehe tylko ciekawe czy za wizerunek czy za podejście do rolnictwa ;) pewnie za całokształt :D na szczęście ja poszukiwania mam już za sobą i jestem w tej drugiej grupie która za ideał uważa swoje kobiety (a nie kolegów po fachu) :lol:

pozdr dla jedynej (tak mi się wydaj) zarejestrowanej pary na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20
zgadzam sie z toba w zupełności - tylko ze mojadrugą połówkę to nie dość ze ja to jeszcze połowa userów na AF uznaje za ideał :rolleyes:

 

Musisz sie przyzwyczaić bo chyba tak będzie dopuki nie znajdą sobie dziewczyny, a trochę użytkowników na AF jest wiec może to potrwać ;) :lol: .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

@sabek27 - a koniecznie w tej kolejności ?? laugh.gif

 

niekoniecznie ale jakby taka była :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ideał dziewczyny dla farmera to przede wszystkim taka co jest silna, pracowita lubi robotę w ziemi, lubi maszyny no i nie brzydzi się brudnej roboty kiedy trzeba np. obornik z chlewa wyrzucić. :rolleyes:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Ja to bym nie chciał takiej dziewczyny która by obornik wyrzucała. Ta robota nie jest dal dziwczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez104    0

Ja też swojej kobiecie nie kazalbym wykonywac tak ciezkiej pracy jestem temu przeciwny :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Moim zdaniem ideałem jest inteligentna dziewczyna, która załatwiałaby wszystkie prace papierkowe a ostanimi czasy jest ich coraz więcej, a "farmer" walczyłby w polu i w oborze z pomocą pracowników. :rolleyes: Takie jest moje zdanie.


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

praca kobiety w gospodarstwie powina byc stosynkowo leka np dojenie krów dojarką lub pomaganie w worzeniu siana słomy a nie zagnać kobietą do wywalania gnoju orania siania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

To ja jakaś inna jestem. :rolleyes: Lubie ciężkie prace, a do papierków to raczej głowy bym nie miała. :lol:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
To ja jakaś inna jestem. :rolleyes: Lubie ciężkie prace, a do papierków to raczej głowy bym nie miała. :lol:

 

no ale za to nasza nowa kolezanka sie chyba zna na papierkach ;) - tez ciekawa opcja - kilka razy zdarzyło mi się widzieć małe firmy w zyciu i przewaznie było tam tak ze Facet prowadził firme a Kobitka mu papierzyska prowadziła - to czemu nie moze tak byc u rolnika - przecież w obecnych czasach gospodarstwo zaczyna być taką małą rodzinną firmą :D


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
no ale za to nasza nowa kolezanka sie chyba zna na papierkach :rolleyes: - tez ciekawa opcja - kilka razy zdarzyło mi się widzieć małe firmy w zyciu i przewaznie było tam tak ze Facet prowadził firme a Kobitka mu papierzyska prowadziła - to czemu nie moze tak byc u rolnika - przecież w obecnych czasach gospodarstwo zaczyna być taką małą rodzinną firmą :lol:

Jeśli ktoś naprawdę dobrze gospodaruje to już ma taką "małą rodzinną firmę" a nie gospodarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34

Hej

Widzę, że większość chłopaków chce żeby ich dziewczyny były ładne, pracowite, inteligentne, mądre itd. a ja Wam powiem, że dla mnie wystarczy żeby poprostu była ze mną (nie jestem potworem...:)) a reszta przyjdzie z czasem

 

ale o co chodzi...? o to że naprawde ciązko znaleść tą drugą połowę (ja juz ją mam;)) która zechce zostać z farmerem...

W tym roku wypełniałem wnioski o dopłaty i odwiedziłem ok 100 gospodarstw i spotkałem się z dwoma przypadkami, kiedy gospodarz pytał się mnie czy nie znam dziewczyny która chciałaby zostać na gospodarstwie...

w 1. i 2. przypadku poprostu gęba mi opadła... :rolleyes:

... jeszcze trochę i będzie jak u farmerów w holandi że żony będzie trzeba szukać po całym świecie ;):D :lol:

 

tak więc chłopaki szanujmy i kochajmy swoje luby za to, że są z mnami !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cool6    0
Hej

Widzę, że większość chłopaków chce żeby ich dziewczyny były ładne, pracowite, inteligentne, mądre itd. a ja Wam powiem, że dla mnie wystarczy żeby poprostu była ze mną (nie jestem potworem...:D) a reszta przyjdzie z czasem

 

ale o co chodzi...? o to że naprawde ciązko znaleść tą drugą połowę (ja juz ją mam;)) która zechce zostać z farmerem...

W tym roku wypełniałem wnioski o dopłaty i odwiedziłem ok 100 gospodarstw i spotkałem się z dwoma przypadkami, kiedy gospodarz pytał się mnie czy nie znam dziewczyny która chciałaby zostać na gospodarstwie...

w 1. i 2. przypadku poprostu gęba mi opadła... :rolleyes:

... jeszcze trochę i będzie jak u farmerów w holandi że żony będzie trzeba szukać po całym świecie :):) ;)

 

tak więc chłopaki szanujmy i kochajmy swoje luby za to, że są z mnami !!! :lol:

 

A Ty byś nie chciał żeby była ładna, pracowita, inteligentna, mądra itd? Bo wiesz to raczej nie przyjdzie z czasem z pewnymi cechami człowiek już się rodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj