Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
PatrykGY    4
Masz rację-Ty w pole,żona w domu a potem dzieci jakoś tak dziwnie do sąsiada podobne...

bezbłędny tekst :P

jak dla mnie to musiała by mnie rozumieć szanować zawód rolnika i interesować się techniką rolniczą oraz

dobry charakterek mile widziana uroda


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

W jakim sensie niedowierzasz???

"Panowie poco te ideały, ja np do wielu bym pasowała a szukam faceta farmera i jakoś niema takich niestety..."-Ty to napisałaś ?-no właśnie-odkąd pamięcią sięgam ( a jak na standardy AF to dosyć daleko biggrin.gif )-było tak że to raczej farmer szukał swojej drugiej połówki a nie połówka jego-często kończyło to się nie na jednej połówce a na całym litrze biggrin.gif -w każdym bądź razie myślę że tu na AF możesz poprzebierać,ba zapewne nawet możesz znaleźć kogoś Ci bliskiego w najbliższej bliskości biggrin.gif .

No chyba że Twoja definicja farmera jest jakaś...inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

a moja dziwewczyna nie musiala by pracowac bo od tego ja jestem chyba zeby sama chciala ale ale jak sie nie musi to po co

.

To skoro wszystko sam robisz to po co w ogóle szukasz dziewczyny?

 

Panowie poco te ideały, ja np do wielu bym pasowała a szukam faceta farmera i jakoś niema takich niestety...

 

No proszę jak skuteczna auto promocja. Jeden taki post i średnio co 7 minut ktoś nowy przegląda profil. :P


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zawadzić to może żona przy zawadzaniu takiego profilu-profilem metalowym jakimś biggrin.gif .

PS.Ja się swojej nie boję biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

A moja już przywykła bo stwierdziła , że nie da rady mnie zmienić.


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

To skoro wszystko sam robisz to po co w ogóle szukasz dziewczyny?

 

 

 

jak to po co mi dziewczyna . ale pytanie a ty jak szukasza diewczyny zeby poszla do pracy i kase zarabiala to sam idz do pracy jeszcze i bedziesz mial 2 zrodla dochodu i sam bedziesz wydawal .

ale w zycu nie o to chyba chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

W takim razie po co jej ręce? Żeby paznokcie miały gdzie rosnąć? :P Nie chodzi o to , żeby kobieta zap....ła jak facet w polu i przy widłach , ale o to , żeby wspierała mężczyznę w jego trudach i w miarę możliwości mu pomagała.


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

chyba ze w ogrodku albo w ogrfodzie krzewy pielegnowala i trawniki bo w polu to sie taki sprzet kupuje zeby nie trzeba bylo robic nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1989    2

"Panowie poco te ideały, ja np do wielu bym pasowała a szukam faceta farmera i jakoś niema takich niestety..."-Ty to napisałaś ?-no właśnie-odkąd pamięcią sięgam ( a jak na standardy AF to dosyć daleko biggrin.gif )-było tak że to raczej farmer szukał swojej drugiej połówki a nie połówka jego-często kończyło to się nie na jednej połówce a na całym litrze biggrin.gif -w każdym bądź razie myślę że tu na AF możesz poprzebierać,ba zapewne nawet możesz znaleźć kogoś Ci bliskiego w najbliższej bliskości biggrin.gif .

No chyba że Twoja definicja farmera jest jakaś...inna.

Zapewniam Cie że moja definicja jest taka jak Wasza. O teraz jest często inaczej ze to właśnie my kobiety Wam troszke w tym pomagamy:) a z mojej okolicy niestety niema nikogo chyba na AF.

Wesołego jajka i mokrego dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Kujawsko-pomorskie ?-przeca to zagłąbie biggrin.gif -sorry zagłębie Agrofotowiczów-kol.pioter na ten przykład... (a masz biggrin.gif )-zresztą czy w obecnych czasach tak ważna jest odległość ?-właściwie to działa "in plus"-odległość od potencjalnych teściów a szczególnie teściowych się kłania biggrin.gif-mokrych jajek życzę biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

Co niektórzy powinni zrozumieć że bycie rolnikiem to praca jak każda inna, gospodarka to wasze miejsce pracy, a nie miejsce pracy żony, więc jeśli chce to może wam pomagać, ale nie musi, równie dobrze może mieć jakąś inną pracę, wcześniej ktoś pisał że zostanie w domu a potem dziecko jakieś podobne do sąsiada, a co jeśli ktoś ma taką prace że wyjeżdża na kilka dni, każdemu może się zdarzyć nie tylko rolnikowi,ale nikomu nie życzę.Według mnie stereotypowym jest myślenie że żona musi znać się na rolnictwie i we wszystkim pomagać, panowie to nie te czasy, przy obecnym poziomie mechanizacji rolnictwie każdy powinien posiadać sprzęt potrzebny do pracy w gospodarstwie i powinien być w stanie sam sobie poradzić a jeśli ma duże gospodarstwo to niestety trzeba się liczyć z wynajęciem płatnego pracownika, bo żona to nie darmowa maszyna do pracy.


Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ja szukam drugiej połówki, może być 0,7!!


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Genau Paw! :lol: Ja sie czasami nie dziwie, że żadna kobieta nie chce rolnika, jak gościu bedzie nawijał o świniach i bedzie chciał żeby robiła na gospodarce...i jeszcze sie znała na tym no chyba, że chce ;[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Panowie-jak rozumiem posiadacie hiper,extra gospodarstwa ukierunkowane na produkcję roślinną-swoje mądrości spróbujcie przekazać w przyswajalnej formie mniejszym gospodarstwom o dajmy na to profilu krowio-mlecznym-powodzenia biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Panowie poco te ideały, ja np do wielu bym pasowała a szukam faceta farmera i jakoś niema takich niestety...

 

Farmera czyli ile ma mieć ha??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Czyli jak jakaś dziewczyna leci na hektary to jak się nazywa? :lol: Bo jak na samochody to blachara a na hektary? Nie mogę wymyślić ;[


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ziemniara :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

ja szukam drugiej połówki, może być 0,7!!

Ja dwie 0,7 to już dzisiaj znalazłem a nawet wypiłem (na spółkę z bratem) i szukam trzeciej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Panowie-jak rozumiem posiadacie hiper,extra gospodarstwa ukierunkowane na produkcję roślinną-swoje mądrości spróbujcie przekazać w przyswajalnej formie mniejszym gospodarstwom o dajmy na to profilu krowio-mlecznym-powodzenia biggrin.gif .

No właśnie @Jaro, panny lubią rolnictwo jak się tylko zboża uprawia cała zima wolna, chłop w polu, dopłaty itd. żyć nie umierać, jak jest prawdziwa miłość to i do smrodu świń przywyknie, śmierdzi to śmierdzi ale automat paszę zada i luz, ale do dojenia krów żadna nie da się przekonać, znajomym co się udało, to co jak co ale teściowa dalej krowy doi, a tak to kaplica, jeszcze chłopak na gosp. mleczne to się wżeni, ale panna to ciężka sprawa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Czy trochę nie za dużo amerykańskich filmów - ,,prawdziwa miłość'', a co to jest ??

 

Miłość to nie jest coś dane na całe życie. Miłość jest jak ogród - by była piękna wymaga pielęgnacji, zachodu oraz pewnych umiejętności. Nie każdy ma piękny ogród w szerokim tego słowa znaczeniu, ma taki na jaki sobie zapracował.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj