Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
jaro    166
Podobać jak podobać, ale musi mieć to coś ;)

No-a najlepiej dużo tego czegoś :) .

Ja tam swój ideał znam-a i ideał też wie że go znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

dla mnie musi byc taka co mnie zechce, najlepie ze wsi i najlepiej co umie do perfekcji jeździc traktorem, tak jak Ania ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

he ideał?

dobre pytanie i dużo można napisać :/

ideał musi być kimś kto pociąga mnie nie tylko fizycznie!!

musi być mądrą osobą i kochającą. ;)

 

@bayer to masz szczęście. Ja też bym chciał mieć takie szczęście jak ty :)

 

@trafik dogadywanie czasem nic nie wskóra, możesz się dogadywać ale jak nie będzie miała ochoty z tobą być to nie będzie i prędzej czy później zostawi cię:):/

 

Wiadomo kobieta powinna być śliczna :) ale jak ją zagonimy do pracy na wsi przy ziemniakach np to straci tą piękność :)

hihi

Trzeba ją wyręczać :)

 

@ursusczesio czasem ze wsi ma większego lenia niż kobieta z miasta, (dowody rzeczywiste z mojej strony) i wiem że już nie jeden chłopak wziął z miasta a zagina przy truskawkach :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a ja szukam tylko takiej co musi przykuć moją uwagę iiiii :) musi mnie kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

@UrsusCzesio twoja Ania to jest niebiańska dziewczyna i z gospodarką ;) moja gospodarki nie ma ale może byc i śmiesznie jest bo ja teoretycznie mieszkam w lublinie i mam gospodarkę a ona na wsi i nie ma ale u mnie jest trochę gospodarzy bo przed 1989r to była wieś i do wsi mam 500m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekc    65

Może nie na temat ale najlepszą kochanką to jest nauczycielka bo stawia pałę i pieprzy całą godzinę ;):):)


Jedyne co mnie kręci to karuzela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
Może nie na temat ale najlepszą kochanką to jest nauczycielka bo stawia pałę i pieprzy całą godzinę ;):):)

hahahahahahaha a to jest dobre ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLKOP    2
fajnie by było jak by moje siorki wyszły za rolników...jedna już ma chłopaka druga wolna a trzecia za młoda ....a ja jak na razie też wolny...jakoś żadnej sie nie śpieszy do rolnika...ale takie czasy teraz

 

 

Chęntnie poczekam na tą trzecią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem taką: mądrą, dobrą, wyrozumiałą, idąca na kompromis... hmm nie kłótliwa... zgrabna nie chuda, zgrabne nóżki... brunetka burza kręconych włosów, wysoka... z wioski, nie z miasta... pracowita, szkoły ma ukończone... kilka tytułów ma... jak dla mnie kochająca i ogolnie nie zamieniłbym jej na inną( na dzis dzień bo nie wiem co może byc potem)... i wam życze też takich dziewczyn...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@karolbor1985

To jest temat o dziewczynach a nie o aniołach ;).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deer wiem ale... takiej mam prawo życzyć kolegom co ;)


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

tak, teraz to anioł...a po ślubie diaboł ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

W końcu diabły to... upadłe anioły ;), jak się ożeni to się odmieni :).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Fajnie by było żeby dziewczyna była ze wsi żeby według tradycji staropolskiej miała coś ze sobą itp. Ale z drugiej strony nie miał bym serca zamknąć ją na wsi kobieta musi się rozwijać. Zresztą dzisiejsza sytuacja na wsi sprzyja do tego aby jedna osoba mogła pracować nawet z przyczyn ekonomicznych ...


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

No, znam taką sytuacje, żona zabiera samochód, jedzie do pracy za 800 zł miesięcznie i ma wszystko głęboko w poważaniu ;) Rodzice chorują, a chłopak pracuje na gospodarce sam. Idylla poprostu...

 

Nikt nikogo nie chce więzić, to jest świadomy wybór. Jeśli ma sie aspiracje trzepać ciężką kase w spożywczaku to droga do kariery wolna, bo na wsi przecierz kobiety zaprzęga sie w homonto i ora nimi pole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

mirasek, Twój post jest bardzo trafiony ;)

A ten przykład, podany na początku, to jakby wierna kopia tego co i ja moge obserwowac w swoim otoczeniu.

Czyli wychodzi na to, że ludzkie aspiracje często potrafią zupełnie przesłonic obraz rzeczywistości, a szkoda, wielka szkoda.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Panowie ja nie mowie o pracy w spożywczaku za 800zł bo ona dla kobiety to pracą rozwojową nie jest raczej miałem na myśli jakiś poważniejszy zawód np. praca administracyjna, praca biurowa, nauczyciel....itp. Ja znam takie przykłady i uwierz cie mi że to są bardzo dobre gospodarstwa pod względem ekonomicznym jak i rodziny...

 

nauczyciel wynagrodzenie ......po 3 latach pracy 2 tys i w górę... czysta kasa.....

można mnożyć


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1989    2

Panowie poco te ideały, ja np do wielu bym pasowała a szukam faceta farmera i jakoś niema takich niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a moja dziwewczyna nie musiala by pracowac bo od tego ja jestem chyba zeby sama chciala ale ale jak sie nie musi to po co

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Masz rację-Ty w pole,żona w domu a potem dzieci jakoś tak dziwnie do sąsiada podobne...biggrin.gif.

@Anka 1989-jakoś Ci nie dowierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

no tak jaro, wierzyc kobieta... Ja jestem ciekaw co kryje sie pod slowem farmer, pewnie wielu rolnikow ( z def. posiadacze 1ha) sie nie zaliczaja do tej grupy :P


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj