Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
grego    385

A ja tam bym wolał kobietę z klasą, która by pracowała poza rolnictwem. Nie wyobrażam sobie aby musiała tyrać ze mną, nawet jakby tego chciała. Jedynie powinna wykazywac zainteresowanie tym tematem. Fakt, że sam dodatkowo pracuje poza rolnictwem, więc pewnie to powoduje takie wygórowane wymagania.., ale jak tu ich nie mieć, było by przecie nudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To żeś napisał....może nie świadomie....ale między wierszami czytam, że kobiety wybierające pracę na gospodarstwie są bez klasy, tak? Takie masz zdanie. Zatem nie ma się co dziwić, że kobiety tak samo nie lecą na rolników :P "wolą kogoś z klasą", tak?

Cóż....jakoś praca za biurkiem mnie strasznie nudził i człowiek traci kondycje....po co chodzić specjalnie na fitness i tracić czas itp...Wolę wywalać obornik i sprawia to nawet satysfakcje....że mogę opiekować się zwierzętami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

To żeś napisał....może nie świadomie....ale między wierszami czytam, że kobiety wybierające pracę na gospodarstwie są bez klasy, tak? Takie masz zdanie. Zatem nie ma się co dziwić, że kobiety tak samo nie lecą na rolników :P "wolą kogoś z klasą", tak?

Cóż....jakoś praca za biurkiem mnie strasznie nudził i człowiek traci kondycje....po co chodzić specjalnie na fitness i tracić czas itp...Wolę wywalać obornik i sprawia to nawet satysfakcje....że mogę opiekować się zwierzętami.

Bo ogólnie się przyjęło, że klasę i styl reprezentuje "zawód lub status społeczny". Choć znając życie więcej taktu i dystansu do siebie i innych ma przysłowiowy wujek Wojtek, z pod sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dawno temu... studiowałam medycynę.....mam wykształcenie wyższe.

I co z tego......to wg. @grego ci, którzy pracują w rolnictwie są już "bez klasy"  B). 

Ocenia się po sobie/swoim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak ...z pod sklepu ,dystans heh ...   :rolleyes:  

 

 

A ja tam bym wolał kobietę z klasą, która by pracowała poza rolnictwem. Nie wyobrażam sobie aby musiała tyrać ze mną, nawet jakby tego chciała. Jedynie powinna wykazywac zainteresowanie tym tematem. Fakt, że sam dodatkowo pracuje poza rolnictwem, więc pewnie to powoduje takie wygórowane wymagania.., ale jak tu ich nie mieć, było by przecie nudno wink.png

Ojej ,co Ty masz za profil gosp .że aż tak tyrasz ?   Nawet mi się nie chce sprawdzać ile masz lat ....bo widać z wypowiedzi że mało i żyjesz marzeniami ..czyli swoimi widzi mi się ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kolego Grego każda kobieta ma klasę, tylko trzeba o tą kobiete zadbać i uszanować ,nie zważając gdzie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Grego moze sięgnij pierw po słownik wyrazów obcych,zapoznaj się ze znaczeniem słowa "klasa"pozniej pisz jakie masz wymagania względem kobiety.
Nie zależnie czym się kto zajmuje,ważne,że robi to co lubi,ma własną pasję i uważa się spelnionym człowiekiem w każdej dziedzinie.Podąża za pragnieniami i wyznaczonym sobie własnym celem.
Meg5 to też zależy kogo on szuka czy kobiety do wspólnego życia czy do ozdoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

To żeś napisał....może nie świadomie....ale między wierszami czytam, że kobiety wybierające pracę na gospodarstwie są bez klasy, tak? Takie masz zdanie. Zatem nie ma się co dziwić, że kobiety tak samo nie lecą na rolników :P "wolą kogoś z klasą", tak?

Cóż....jakoś praca za biurkiem mnie strasznie nudził i człowiek traci kondycje....po co chodzić specjalnie na fitness i tracić czas itp...Wolę wywalać obornik i sprawia to nawet satysfakcje....że mogę opiekować się zwierzętami.

 

Ale się dziewczyny spieły uuu. No dobra, nieco nieświadomie nadużyłem słowa "klasa" i na dodatek w złym znaczeniu to fakt i za to przepraszam. Juz nie chce się rozpisywać o co mi chodziło (raczej się domyślacie) i może zostańmy przy tym, że można ją mieć lub nie mieć niezależnie gdzie się pracuje. Ale też nie oszukujmy się, szanowana Pani prawnik z dużymi ambicjami nie wybierze sobie życia na gospodarstwie rolnym... Przynajmniej większość. Ludzie jednak starają się do siebie dopasowywać pod różnymi względami. Ale też kobiety są różne, znałem jedną miastową, która była zafascynowana rolnictwem i życiem na wsi, inne powiedzmy "wiejskie" dziewczyny gardziły tym i jedyny cel jaki miały to się stąd wynieść, wiele jak tylko usłyszy czym się zajmujesz to z miejsca się wycofuje...

Klasę oczywiście można mieć i pracować w gospodarstwie, choć u mnie nie ma mowy aby kobieta musiała pracować fizycznie. Za dużo tego się naoglądałem u rodziców.

 

 

Bo ogólnie się przyjęło, że klasę i styl reprezentuje "zawód lub status społeczny"

 

I tak w sumie to jednak wygląda, dlatego m.in wiele kobiet nie wyobraża sobie wiązać przyszłości z rolnictwem i rolnikiem, czy się to komuś podoba czy nie. Podobnie jak powiesz , że wygląd faceta i zasobność jego portfela jest dla nich bez znaczenia. Łomatko jak się zaraz oburzają, wymieniają wszystkie inne cechy tylko nie te..., a przecież to zupełnie naturalne i czemu się tak zaraz zapierać?. Jednocześnie śpiesze z wyjaśnieniem, że nie wszystkie takie są ;).

 

 

Meg5 to też zależy kogo on szuka czy kobiety do wspólnego życia czy do ozdoby..

Niektórzy szukają jeszcze do roboty... Ja osobiście jestem za połączeniem ów cech, szok nie? Taki to już jestem próżny, że zwracam uwagę m.in na wygląd, obycie :).

A kogo ja szukam? Wbrew pozorom nikogo ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Grego coz,ze wyglad atrakcyjny i bogaty jezeli nic poza tym ten chlopak soba niereprezentuje i nie ma nic do zaoferowania, Nie wazne kim sie jest,co sie robi,gdzie pracuje.Liczy sie podejscie do zycia,czym sie kto kieruje,jakie ma myslenie,czy cos laczy,majac wspolne tematy do rozmow.Kazdy ma inne mysle owszem,tylko we wszystkim przydalby sie rozsadek i rozwazne myslenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A ja się z kolegą grego zgodzę. Nie chciałbym aby moja żona zasuwała ze mną w gospodarswie. U mnie jest tak że ja zajmuję się gospodarstwem , żona pracuje zawodowo i mieszkamy w mieście. 

 

Wiadomo , każdy ma inną sytuację ale mnie męczyło 'mieszkanie w zakładzie pracy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

I to mi sie podoba choć, osobiście mieszkac w mieście znowu bym nie chciał... chyba heh. Trochę pomieszkiwałem, ale mnie to męczyło. Może to kwestia przyzwyczajenia.

 

 

Grego coz,ze wyglad atrakcyjny i bogaty jezeli nic poza tym ten chlopak soba niereprezentuje i nie ma nic do zaoferowania, Nie wazne kim sie jest,co sie robi,gdzie pracuje.Liczy sie podejscie do zycia,czym sie kto kieruje,jakie ma myslenie,czy cos laczy,majac wspolne tematy do rozmow.Kazdy ma inne mysle owszem,tylko we wszystkim przydalby sie rozsadek i rozwazne myslenie .

Wiesz, tak to powinno być, wszystko pięknie brzmi na papierze czy tam monitorze ;), tylko jakoś tak różnie z tym bywa z tego co widzę. Widać te bardziej wartościowe mi pozabierali z pod nosa ;). A wierz mi, że płytkich kobiet nie brakuje, podobnie jak i facetów zresztą. Bardzo cięzko znaleźć dzisiaj takie osoby, szczególnie jak sie nie miało tyle szczęścia we własnym środowisku czy tam szkole. 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Paweł odnośnie tej bielizny to rzeczywiście z doborem odpowiedniej do stylizacji i kreacji jest problemem dla niektórych.Powinna być ona dopasowana i ukryta pod ubraniem,bo to intymna i osobista bardzo część garderoby.Widoczne elementy bielizny świadczą o braku estetyki oraz wulgarnym prowokujacym wyglądzie kobiety(moze to tak być odebrane przez osoby z boku w zależności w jakim środowisku społecznym sie reprezentujemy).Lecz estetyka ubioru zawsze powinna być dopasowana do okoliczności,miejsca i sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Po części masz rację. Kobieta powinna wiedzieć w czym czuje się i wygląda najlepiej, by potem to efektownie ściągnąć. Sss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Miglanc podobnie jest z mezczyznami tez powinni przywiazywac uwage do schludnego i estetycznego wygladu.   owszem nie sa najwazniejsze drogie znanych marek i firm ubrania lecz tez wyczucie dopasowania do okolicznosci i pomieta koszula malo zachwycajaco wyglada.

 

Eh tylko sciaganie na mysli  ha ha

 

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tu nie badz zdziwiony,ze mam takie mysli jak mowa o ubieraniu i rozbieraniu sie .Mezczyzni nigy nie rozumieja kobiet :(

Jeszcze sobie to wszystko odbije ....A od jutra na nowo chyba zaczne treningi....

 

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

hm tylko ty mi zawsze przyznajesz racje ha ha i sie wkopales :0

A jednak taki duzy a taki slabiutki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

o to caly ambarans . A ty masz pewnosc?

Moze tez mowie to co ty chcesz uslyszec...

Tak juz sie przyjelo,ze chcemy sie pokazac czasem z jak najlepszej strony a potem wielkie rozgoryczenie...Dlatego nie ma co udawac tylko mowic wprost co sie mysli  bez  bajeru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Tak juz sie przyjelo,ze chcemy sie pokazac czasem z jak najlepszej strony a potem wielkie rozgoryczenie..

 

Może nie tak od razu z grubej rury        :P     ale nie ma co ani słodzić za bardzo, ani nie przesolić.      :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Niby tak Sean ale po co udawac,ze sie jest fajna, mila,slodka np tu na forum jak rzeczywistosc jest inna, Najlepiej zawsze byc wszedzie soba,taka jak na codzien nie robic niczego na pokaz i by sie dopasowac i przypodobac do innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

o to caly ambarans . A ty masz pewnosc?

Moze tez mowie to co ty chcesz uslyszec...

Tak juz sie przyjelo,ze chcemy sie pokazac czasem z jak najlepszej strony a potem wielkie rozgoryczenie...Dlatego nie ma co udawac tylko mowic wprost co sie mysli bez bajeru ...

co jak co, ale ty chyba najlepiej wiesz jaki jestem naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj