Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Gość   
Gość

Tak ciekawa ta Twoja wiedza ....Tylko się zastanów czemu większość kobieta nie jest stroną inicjującą ? Wiesz to nie rozmowa na forum publicznym ....Ale jak już tak dużo o tym czytasz ,to poczytaj jeszcze więcej ,to może się dowiesz . A ta liczna ludności ,czy to tak dobrze że tak dużo i tylu bezrobotnych ? ^^

Dobranoc binek ....dziś już nie czytaj ,bo i późno idź lepiej zainicjuj coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Idealna kobieta nie tylko dla farmera to taka przy której facet zasypia i buzi sie nie zastanawiając sie czy podjął dobrą decyzje by z nią spędzić resztę życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

a dzisiaj oglądałam program "Jaka ona jest?" i tam prowadząca Agata Młynarska zapytała gościa - Beatę Kozidrak jaki usłyszała najpiękniejszy w życiu komplement. I ta odpowiedziała po chwili zastanowienia, że od męża który wyznał "Jeśli miałbym 2 raz przeżyć swoje życie, to chciałby jeszcze raz zrobić to z Tobą " I to było naprawdę piękne wyznanie :) To tak nawiązując do Twojej wypowiedzi wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Bo jeśli jest się z drugą osobą z miłości,można przezwyciężyć wszystkie trudności życia codziennego wiedząc że ma sie w niej oparcie.

Heidi88 Ty z Beatą?ojoj :P

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Ja nic nie mówię ale jednak kobieta w moim wieku lub młodsza a że zazwyczaj mam młodsze to na starsze sie nie przerzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Jakoś na razie to mam "fatum" młodsze laski mnie "podrywają" bo jak to mówią młodo wygladam :/

Edytowano przez wlkpmder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Zawsze jakoś tak miałem co prawda w młodszych latach może raczej rówieśniczki ale już później w szkole średniej tylko młodszę to taki mój defekt ;) może wcześniej przechodziłem kryzys wieku średniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Kolega new_profil_luki21 nazywa kobiety po 30stce "starsze kobiety" to niech sam uważa bo za rok będzie starszym panem :lol:

A dla kolegi nikolas29 " na starym h....młode się prują" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A ja powiem że panie po trzydziestce są bardziej seksowne niż niejedna 18tka i najważniejsze wiedzą czego chcą :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

i tu jest strzal w 100ke Kobiety po 30tce to dzagi


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

A ja powiem że panie po trzydziestce są bardziej seksowne niż niejedna 18tka i najważniejsze wiedzą czego chcą :) .

przecierz wszystkie wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj