Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
damii1    62
Napisano (edytowany)

Yhym no to bedzie miala ciezki wybor......chyba nie tylko Niebieska ma marzenia z pewnoscia nie jeden o niej rozmysla teraz.....rozochocila i milczy :).......wlasnie zauwazylam ze wiekszosc tu zajeta.

 

Ja jestem wolny ;):D

Edytowano przez damii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A tak racja zapomnialam o Tobie ;)......damii1 czyzbys wybory przegral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Napisano (edytowany)

Zalezy jakie kryteria Niebieska postawila.

 

 

@dami chyba przeszkoda byla Twoja gospodarka albo wiek.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ile km???? powaznie??? odleglosc????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

+- 300 :) eh... mówi sie trudno... szuka sie dalej ;) dzis wiejska potupanka w sasiedniej wsi wiec pasuje sie wybrac i szukac dziewczyny moich marzen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

I oto chodzi. Jak sie wybierzesz to nie stoj przy barze tylko zaciagaj do tanca. moze Was taniec polaczy


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

nic sie nie bój taniec to moje drugie ja ;) panny sie prosi do tanca ;) nie to tamto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No chyba zart ze km wziely gore........ale kazdy ma swoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jednej strata drugiej zysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

nie wiem jak wy dziewczyny ale mykam na Wiejska patupanke :) pewnie wróce nad ranem :) POZDRWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

e tam odległość... co to w tych czasach... wystarczą chęci...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie chce mi się czytać całego tematu, więc przeczytałem tylko kilka ostatnich stron, do waszej dyskusji nie mam za bardzo nic do dodania, więc opiszę swoją idealną dziewczynę.

Otóż moja idealna dziewczyna, powinna być inteligenta (tzn. przynajmniej powinna odróżniać szpadel od łopaty), nie mogła by się bać pomóc przy czymś w gospodarstwie, np. od czasu do czasu obrządzić zwierzęta. No i jak koledzy wspominali już na początku tematu, powinna umieć gotować, i piec ciasta, bo bez tego ani rusz, i jak wiadomo, powinno być za co złapać ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a to masz sprecyzowane wymagania... ale to raczej na jakąś gosposie a nie na dziewczyne... A to powiedz co byś takiej dziewczynie dał w zamian??

no i chyba zapomniałeś o jednym, wg mnie najważniejszym....


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

caseh zlapac to zawsze jest za co...mowie ci///// finn/// dziewczynie w zamian sie daje piekne urodzaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Napisano (edytowany)

powinno być za co złapać ;x

 

 

Jak kobieta ponentnie kreci tylkiem to ona chce zeby ja zlapac za tylek.

 

Co do cyckow? :D to taki gospodarz powinien cycki pielegnowac jak swoje pole, bo jak cycki nie ruszane to po czasie robia sie flaki, a jak dobrze pielegnuje to robia sie takie nabrzmiale i ma co kobieta pokazac. :D

 

 

@Nokola jak ktos tylko mysli o swoich pasjach to on nie wie czy jest za co zlapac czy nie.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
Napisano (edytowany)

nie maja za co zlapac bo moze jeszcze nie umieją

sluchajcie kobiety banan ona wam pomoze ma doswiadczenie......bo mi zostało tylko wspomnienie

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

tylko chłopaki nie szukajcie takich ze nawet po ciemku sie złapie :P albo ze by czasem nie było panny lepiej przeskoczyć niz obejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

nie maja za co zlapac bo moze jeszcze nie umieją

sluchajcie kobiety banan ona wam pomoze ma doswiadczenie......bo mi zostało tylko wspomnienie

 

 

Mi tez zostaly wspomnienia. Pamietam jak moja najwieksza przeszkoda bylo zaprosic chlopaka do mojego domu rodzinnego.

 

 

Najlepsze jest to ze chlopak ma odwage wtedy jak cos wypije, Wiadomo ze znajdzie tylko jak wytrzezwieje to mu cos nie pasi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
Napisano (edytowany)

dami 1 i takim sie nalezy..>one tez potrzebuja

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

tez tak mam ze jak sobie troche wypije to szał :P wyrywam panny kolegom nawet panny montuje mówie dziewczyna ze to jest król tanca tylko sie wstydzi i pytam czy zatanczy z nim :P jak do tej pory jeszcze nie odmówiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to samo z panna jak wypije to i by sie pobawila w samochodzie na tylnych siedzeniach.

 

Wiadomo piwko albo drink jest dobry na odwage, ale najlepiej jest napic sie dla dobrego humorku tylko nie przeginac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

jest taka knajpa w opocznie(kolezanka rolniczka 86 moze wie ja juz nie pamietam nazwy// w ktorej to przesiaduja same dziewczyny i to nie nie byle jakie sztuki,,,chlopakow tam praktycznie nie ma,,,i to odwarzne dziewczyny///same ciagna rozmowe i nie tylko/// moze tam sie udajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj