Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zgoda, ale nie akurat w przypadku Heidi88, żeby wszystkie panny takie tylko były, to by było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@MAT nie moga byc wszystkie takie same bo to by sie znudzilo, musza byc jakies france zeby byly tez i te dobre dziewczyny, no ale prawdziwego oblicza tak szybko sie nie poznaje. :D

 

Prawdziwe oblicze wychodzi po jakims czasie. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

@Mat912,

 

nie idzie o to, że mam coś do @Heidi88 - wiem co pisała wcześniej, choć faktycznie po ponownym przeczytaniu forma wypowiedzi może na to wskazywać. Osiągnąłem efekt odwrotny do zamierzonego. Za co przepraszam.

 

Chodziło mi o wykazanie jakie cechy prawdziwego "mężczyzny z krwi i kości" powinien posiadać facet.

 

Co to właściwie znaczy i czemu jest tak, że panowie, których przykłady podałem powyżaej są tak, powiedzmy "porządani" przez większość kobiet.

Edytowano przez kolos87

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Prawdziwe oblicze wychodzi po jakims czasie. :D

Zgadza się, ale mi chodziło, o to co Heidi88 akurat pisze i jak podchodzi do swojej recepty na życie, przecież jej nie znam, to gwarancji nie dam, że się nie zmieni i nie znam jej oblicza, ale jakaś wiara musi być, że taka właśnie jest.

 

Co to właściwie znaczy i czemu jest tak, że panowie, których przykłady podałem powyżaej są tak, powiedzmy "porządani" przez większość kobiet.

Bo w tym sęk, że to te kobiety są nie porządne, skoro wybierają takich "porządnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Widzisz, bardzo często zdarza się, że i te porządne równierz lokują swoje uczucia w tych "porządnych" facetach. Nie wiem z jakiego powodu, ale na prawdę nierzadko tak się dzieje, a kiedy klapki z oczu opadają, to albo dzieciak w drodze, albo długi i alkoholizm w domu i jest płacz i zgrzytanie pochwy....


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to jak myśli taka tylko dolną częścią ciała, to niech jej później zgrzyta, chociaż tam nie ma zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to niech ci która zazgrzyta nimi :P :lol:

Każdy wybiera drugą osobę dla siebie i na podstawie własnych wytycznych ;)

Masz to na co się godzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

@pol1, czy masz na myśli jedną z naszych forumowiczek?? ;) bo ta gmina jest mi znana ;)

 

@macjas611, no pewnie nic na siłę... bo to może nas dużo kosztować...

 

Ja Małopolska FINN więc nie wiem byś kojarzył jakąś forumowiczkę.

A jesli tak to jak ma na imię?i skąd jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

to muszę ciebie zmartwić... :D bo znam aż 3 ;) a co do imion i z kąt jest to się nie dowiesz... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

A po cóż mi wiedzieć? :mellow: ja osobiście żadnej nie znam forumowiczki z małopolski.

Bo i po co i w jakim interesie miał bym znać?

Za to kolegów mam 2 co poznałem osobiście .

Może się jeszcze kogoś pozna :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dobrze by było gdyby AF miało swoje stoiska np na mniejszych wystawach wojewódzkich - więcej ludzi by się poznało, no i może jakieś pary by się potworzyły... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

eheheh od tworzenia par to są inne miejsca :lol: ale jest temat agrorandka wiec tam możesz zamieścić swe ogłoszenie matrymonialne.

Być może jakaś dziewczyna się zainteresuje Tobą .Powodzonka. :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

90% panienek leci na kasę a po paru miesiącach nic nie pasuje, dziecko przeszkadza, robić się nie chce, same imprezki w głowie, internet, koleżanki i dawaj pieniądze ale skąd to już ich nie obchodzi a na dyskotekach to tylko faja,narkotyki,piwo,drinki i pojeżdzić na małym a za tydzień następny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Najlepsze dotychczasowe podsumowanie całego tematu :lol: Jak Cię gościu kiedyś w życiu spotkam dzięki Opatrzności Bożej, to piwko postawię i flaszkę obalimy :D

 

Nie cytuj ostatniego posta.

Edytowano przez MAT912

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

90% panienek leci na kasę a po paru miesiącach nic nie pasuje, dziecko przeszkadza, robić się nie chce, same imprezki w głowie, internet, koleżanki i dawaj pieniądze ale skąd to już ich nie obchodzi a na dyskotekach to tylko faja,narkotyki,piwo,drinki i pojeżdzić na małym a za tydzień następny

90% aż ? :huh: Smutne to... :( Powidz ,jak Ty to wyliczyłeś ? Znam sporo dziewczyn ( kobiet) i są w związkach ( nie koniecznie jeszcze małżeńskich ) i jakoś nie wydaje mi się, że większość z tych dziewczyn ( kobiet ) poleciały na kasę . Ale jak jest tak jak piszesz ,bo może masz dokładniejsze dane statystyczne ,to chyba powinnam zacząć Ci współczuć ,że tyle nas jest takich materialistek ,imprezowiczek itp. <_<

PS . Powidz ,czy tylko np. młodą dziewczynę nieraz przerośnie sytuacja życiowa, bo właśnie za szybko wejdzie w poważne sprawy ( np. dziecko ) ?

Mężczyźni czy to młodsi czy w ogóle ,nie miewają takich dylematów ,co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Byłem latem kilka razy na dyskotece i nawet takie się trafiają co płacą za hotel żeby spędzić z kolesiem noc i znikają z disco a ubrane hmm biust wywalony ze mało stanik nie pęknie z 2 nr za mały ,dekolt do pępka ,spodenki że pół tyłka widać i kładą się na gościach po wypiciu paru %%% ,ale przecież oni nie protestują ,raz się żyje i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

PS . Powidz ,czy tylko np. młodą dziewczynę nieraz przerośnie sytuacja życiowa, bo właśnie za szybko wejdzie w poważne sprawy ( np. dziecko ) ?

Mężczyźni czy to młodsi czy w ogóle ,nie miewają takich dylematów ,co ?

 

Ale powiedz może, kto jej/jemu każe w te "poważne sprawy" wchodzić??? I to jeszcze za szybko???

Bez urazy ale jak się myśli d**ą, albo wackiem, to są takie właśnie skutki (czasem po wypiciu wódki) B)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak masz rację ,ale nie bodź taki pewien ,że Ty zawsze będziesz podejmował w życiu tylko właściwe decyzję . Czasem nawet te dobrze przemyślane z perspektywy czasu już taki właściwe nie wydaja się być . Jednak mimo wszytko ,życzę Ci samych trafnych decyzji w życiu i obyś nie żałował niczego ... ;)

 

Byłem latem kilka razy na dyskotece i nawet takie się trafiają co płacą za hotel żeby spędzić z kolesiem noc i znikają z disco a ubrane hmm biust wywalony ze mało stanik nie pęknie z 2 nr za mały ,dekolt do pępka ,spodenki że pół tyłka widać i kładą się na gościach po wypiciu paru %%% ,ale przecież oni nie protestują ,raz się żyje i do przodu

No proszę Panowie jak Wy jeden drugiemu zaprzeczacie .Jeden Kolega pisze kobiety w 90% to materialistki ,że za kasę itp. a tu drugi Kolega pisze że niekoniecznie ,bo same mogą zapłacić jak trzeba :lol: .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ukłon dla koleżanki Meg, bardzo trafna uwaga :) w życiu nie można być niczego pewnym. dziś jesteś na górze a jutro w g***ie się babrasz... rozsądek i respekt a wtedy duża szansa że podjętych w życiu decyzji będzie się mniej żałowało.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie @macias611 jak to określiłeś ''mniej ''.... ;) ,bo całkiem uchronić się nie da . Jesteśmy tylko ludźmi ... Z ukłon dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Panowie nie zawsze tak jest jak mówicie.

Wierzcie mi że idzię spotkać fajną dziewczynę.Wystarczy trochę chęci i spostrzegawczości a także troszkę szczęścia.

Wiadomo że teraz większość myśli by jego druga połówka była "ustawiona"

Takie czasy nic nie poradzimy -taka mentalność ludzi.

Ale są osoby tak jak mówie co szukają na prawde miłości na dobre i na złe w biedzie i nie tylko .

Czasem wystarczy spojrzeć na osobę i się widzi czego ta osoba szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

tak do tych dyskotek wracając.. teraz się zastanówcie jaki przedział wiekowy na nie obecnie uczęszcza?

widzę że raczej się koncentrujecie na dziewczynach z dużych miast. a jak nie stamtąd to ze wsi. pamiętajcie, są małe miasta/duże wsie, gdzie dziewczyny mają też inne wartości niż dyskoteka, goła d..pa, bluzeczka a raczej jej brak, facet z furą do zaliczenia itd...(nie będę tu się odnosić do mężczyzn bo jest od tego jak ktoś chce oddzielny wątek). Naprawdę, pochodzę ze średniego miasta a nigdy jakoś nie należałam do tych niby 90%. Ba. Dodam, patrząc na znajome, że raczej to się ma pół na pół. Były takie, które myślały i działały głową i sercem. I część co już było wcześniej napisane jak myślą.

Jak dla mnie popadanie w skrajności jest równie dużą chorobą co du..odawstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Oj tam, oj tam... chłopaki nie narzekać tylko teraz macie czas to uderzać na imprezy, a nie wieczorami dłubać się przy starej 360 gdzieś w stodole... sama do was, żadna nie przyjdzie.. jak wy nie wyjdziecie z tej "stodoły"

 

To może z innej beczki, skoro mowa o ideale... więc jak waszym zdaniem... Kto za , a kto przeciw?? ;)

 

http://youtu.be/FgPKkgz-5NU

 

Ja do niedawna nie byłem zwolennikiem, ale od pewnego czasu już tak :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Brunetki są BOSKIE :rolleyes: Mi od zawsze się czarne podobały , na blondynki nigdy nie zwracałem uwagi :rolleyes: ale z drugiej strony jak by się taką miało jak w teledysku to człowiek by się na robocie nie skupił tylko na figlowaniu. :)

Gospodarka poszła by w utłogi :o

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj