Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie dziękuję, obrączek jeszcze nie nosimy :P

"Rolnik polski" nie jest gatunkiem na wyginięciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Kwestia tego o kim piszemy: o rolniczce czy żonie rolnika? :) Bo dziewczyny od razu łączą te 2 funkcje w jedną, a wbrew pozorom to 2 różne rzeczy :)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

dokładnie rolniczka a zona rolnika to dwie inne sprawy ... moja żona jest pielęgniarką i nie pracuje ze mną w gospodarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olecka    25

Macie racje, mi tu chodziło o panią zajmującą się gospodarstwem i rolnictwem.

Z drugiej str trochę śmiesznie wygląda, jak mężczyzna ma gospodarstwo a żona zero kontaktu z tym. Tam także potrzeba damskiej ręki :) . Ja przynajmniej nie umiałabym wyjść za rolnika i nie wcinać się do gospodarstwa :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli wyszłaś za rolnika i swoją pracą go wspierasz? Jak tak, to macie przed sobą świetlaną przyszłość, wzajemnego wsparcia nawet w pracy nic nie zastąpi.

Coś mi mówi, że i Ty łamiesz powielane tu stereotypy kobiety, która tylko na kasę leci, na samochód i inne tam ble ble ble.

Panowie sceptycy i pesymiści wstydźcie się.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olecka    25

Ja związku małżeńskiego jeszcze nie zawarłam. :) Mieszkam na wsi, wiem jakie są realia i codziennie patrze na swoich rodziców.

Według mnie jeśli facet ma gospodarstwo to o nie trzeba dbać tak samo jak o dom, więc jeśli dziewczyna myje okna w domu to tak samo mogłaby umyć np w oborze, to będzie tylko i wyłącznie o niej dobrze świadczyło. Przez to nikomu korona z głowy nie spadnie. Podobnie jest z karmieniem zwierzaków itp.

Jak się chce to można wszystko pogodzić i tak zaplanować że i gospodarka, dom rodzina i dzieci będą miały się jak należy.

Sama wiem po sobie, z rodzicami prowadzę gospodarstwo, dodatkowo studiuję, jeżdżę konno i uczestniczę aktywnie w wolontariacie.

Tu problem nie tkwi w pracy a w mentalności. Bo w Polsce rolnik uważany jest za kogoś gorszego, głupszego itd itd. Sami to dobrze znacie. A potem takie panny przesiąkną tym i mimo tego że na wsi się urodziły, podwórka zamiatały to chcą za wszelką cenę to zniszczyć i udawać kogoś innego, byle tylko jakoś się "uwolnić od wsi".

Dbać można o siebie wszędzie i być kobietą z krwi i kości. :)

Ale się rozpisałam i przynudzam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to wychodzi na to, że źle zrozumiałem jeden z komentarzy w Twojej galerii

Dobrze Panowie możecie sobie tylko pomarzyć o tej miłej Pani bo to jest moja Kobieta :P więc mogę wam tylko powiedzieć że właścicielka jest o wiele ładniejsza od konia :P:D

Przepraszam za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olecka    25

Myślę, że dobrze zrozumiałeś. Ale nie jest to jeszcze związek małżeński. I Pan w cytowanym komentarzu nie posiada gospodarstwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ech, nie będę dalej dobierał się do Twojego / Waszego życia prywatnego, wystarczy mi własne, a w kwestii mentalności to nie poznałaś jeszcze wyjątkowych userów - asów w dyskusjach o wyższości jednych nad drugimi.

Nie chcę wywoływać wilka z lasu i nie napiszę o kogo chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

A to może pochwalmy się fotkami swoich żon czy dziewczyn.Dla mnie dziewczyna musi być mądra i zaradna a także pracowita i być za swoim mężem czy chłopakiem.

Z regóły ładne lalunie to wiemy jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Myślę że nie jest to dobry pomysł... zapewne waszym kobietom by się to nie spodobało, a większość pewnie wstawiałaby fotki skopiowane bez zgody z profili swoich koleżanek... był już konkurs pt."miss AgroFoto" wszyscy pamiętamy jak to wyglądało i czym się to zakończyło :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olecka    25

Popieram Pana wyżej, każdy ma swoją własną miarę, a o gustach się nie dyskutuje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba żartujesz.Sami nie ujawniamy własnego wizerunku, a ty oczekujesz, że żona, dziewczyna czy tam sympatia na to się zgodzi?

Jak masz kogoś ślicznego to po pierwsze Tobie ma się podobać a nie mi, po drugie nie ma reguły w tej kwestii,

Piękno to kwestia gustu, a z tym się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rolnik jak rolnik żonę kiedyśwygrzmoci na sianie czy słomie w stodole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

A Ty grzmocisz swoją że tak mówisz? Może opowiedz jak to jest i gdzie lepiej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@kristoforn, ja tam jestem zwolennikiem ujawniania kim się jest na forum... bo wtedy przynajmniej wiadomo z kim się rozmawia... ;) no uważaj, uważaj, bo jeszcze wywołasz, asów dyskusji... ;)

 

 

@Olecka, jak dla mnie to kobieta nie musi pracować w gospodarstwie... i tego nie oczekuje od wybranki, oczekuję tylko akceptacji tewgo kim jestem i czym się zajmuję.. ja razem z tatą zajmuję się gospodarstwem.. a mama pracuje poza nim i nie ma nic wspólnego... i jakoś to się kręci... więc ja nie rozumiem szukania na siłę dziewczyn które będą pracować na gospodarstwie.. a i jeszcze jedno... wiesz że obora oborze nie równa?? ;)

 

 

EDIT:

@Pol1, taa... chyba w swoich fantazjach "to" robi... :P

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Po prostu trzeba szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie , czy szukamy darmowego parobka , czy kobiety która będzie ozdobą waszego boku?

Zgadzam się z FINN co do ujawniania się. Jest temat przedstaw sie itd. tylko nie wszyscy tam sie wpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega FINN miał co innego na myśli, Na swoich profilach powinniśmy pisać prawdę i swoje zdjęcia tam umieszczać, a nie z czyjegoś FB.

Tylko czy ja umieszczając pełne informacje o sobie będę bardziej wiarygodny? Polegam na wierze w prawdziwość tych danych, czasem i ja daję się nabrać. Niestety :(

 

@bezeta10 kogo Ty szukasz skoro tak piszesz?

Do tej pory nawet nie myślałem takimi kategoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Tylko mase z nas zamiast w swojej galerii wstawiać swój sprzęt itd to wstawia czyjś z YouTube , filmy i sprzet a potem jaki to hojrak co on to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Kolego kristoforn drugiej połowy , z którą bede mogł porozmawiać , podzielić sie przemyśleniami , wyjść do kina , teatru, na kolacjie , nie napisze ze do dojenia krów bo niestety nie posiadam tak owych .

Znając zycie biedne kobiety wychodzące za mąż i decydując sie na mieszkanie na wsi skazują sie na powolną agonie , nie mówie , ze zawsze bo sa i normalni , ale wiekszość , spotka sie z kolegą butelka jedna druga prtzychodzi na walony i na jej głowie pozostaje dom , dzieci , i praca w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No chyba nie chcesz powiedzieć, że na wsi mieszkają sami pijacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

a mało mamy Alkoholików z początku dobrze sie maskujących a potem pokazują swoje oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Napisałem , ze sa i normalni ale gro siedzi pod sklepem i ze sie nie opłaca itd, i z tej rozpaczy nawet nie opłaca im sie pracowac zona zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj